رویداد به پایان رسیده است!
دوره جامع نابغه انلاین در تاریخپنج‌شنبه ۱۰ اسفندبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

دوره جامع نابغه انلاین

شروع:
یک‌شنبه ۱۵ بهمن ۹۶ ۱۴:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۱۰ اسفند ۹۶ ۱۹:۰۰
دوره جامع نابغه انلاین
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

سلام!
نابغه آنلاین کیست؟
کسی هست که میتونه از طریق فضای آنلاین به تجارت بپردازه و کلا هر محصول (فایل،ویدیو،عکس!،پی دی اف،صدا و...) ایی رو توی فضای آنلاین بتونه به فروش برسونه.


وبمستر هوشمند کیست؟ وبمستر هوشمند کسی است که میتواند، برای خود، سایتی حرفه ای طراحی نماید. سایت حرفه ای از نظر یک فردعادی یک سایت خیلی عجیب و پیچیده است، ولی از لحاظ یک وبمسترهوشمند، سایت حرفه ای سایتی است که: سایت، از لحاظ بصری خوب بنظر برسید (رابط کاربری دلچسبی داشته باشد) در گوگل، بیشتر دیده شود و کاربران بیشتری را به داخل سایت هدایت کند. کاربران، به راحتی به قسمت های مختلف آن دسترسی داشته باشند. کاربران، بتوانند از قسمت های فروشی و تجاری سایت استفاده نمایند. کاربران، خرید خود را به راحتی، باکارت بانکی، بتوانند انجام دهند. سایت، امنیت خوبی داشته باشد. سایت، سیستم گزارش گیری قوی داشته باشد تا مدیرسایت بتواند آمار بازدید و آمار فروش را به صورت روزانه و ماهیانه کنترل نماید. و به طور خلاصه سایتی هوشمندانه است که علاوه بر ظاهر خوب، با کمک ابزارهای حرفه‌ای (مثل ابزارهایی که گوگل برای وبمستران طراحی کرده است) روند کلی سایت را کنترل شود. اگر کنترل روی سایت انجام گیرد دیگر هیچگاه برای یک سایت مشکل خاصی به وجود نخواهد آمد. ادامه در https://parsuni.com/downloads/%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9-%D9%88%D8%A8%D9%85%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%87%D9%88%D8%B4%D9%85%D9%86%D8%AF-3/

مدرس دوره

کریمی کوچی

کریمی کوچی

مدرس دوره

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی و... شرکت در این دوره چیست؟
این دوره کاملا از صفر تا 100 هست و پیش نیاز خاصی برای شرکت توی این دوره نیست.
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
لپ تاپ (اگر همراه تون بیارید به خودتون لطف کرید!) دفترچه یادداشت برای نوت برداری موارد ضروری؛ چیزی که همیشه باید برای ثبت جرقه های ذهنی به همراه و به یاد داشته باشید!
بلیت رو پرینت و چاپ کنم یا نه؟
اگه دوست داشتید بلیت رو پرینت و چاپ کنید و بهمون تحویل بدید. اگر هم نتونستید، فقط شماره و مشخصات بلیت تون رو هنگام شرکت در دوره حتما بهمون نشون بدید یا بهمون بگید تا متوجه بشیم که شما توی دوره شرکت کردید!

آدرس:چابهار دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار