کاور
"بازی آنلاین گروهی" در تاریخ جمعه ۳ مرداد ساعت ۲۳:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

در این روزها که کارها بیشتر دورکاری شده و دوستان و دشمنان از دیدار هم محروم هستند، یک پیشنهاد مفرح براتون داریم. آخرهفته‏ می‏‏تونید با دوست‏‏ هاتون هر جای دنیا که باشن آنلاین بازی کنید.

بازی گردون‏ های ما، هم بازی رو یادتون می‏دن و هم تمام مدت بازی پیش شما هستن تا شما تجربه تمام و کمال یک بازی گروهی رو تجربه کنید. 

لیست بازی هایی که می توانید از میان آنها انتخاب کنید:

·      سیکرت هیتلر / آوالون

سیکرت هیتلر، آوالون و دیگر بازی‏های نقش مخفی و استنتاجی از نظر خانواده و مکانیزم پایه‏ای مشابه بازی کلاسیک مافیا هستند. عده‏ای اقلیت آگاه در مقابل عده‏ی دیگری از اقلیت ناآگاه قرار می‏گیرند. اقلیت آگاه سعی در رسیدن به هدف خود دارند و در طول مسیر نباید هویت‏شان فاش شود. اقلیت ناآگاه نیز با بررسی جریان بازی و بحث پیرامون آن سعی در شناسایی آنان دارند. 

·      کد نیمز 

کدنیمز یکی از محبوب‏ترین بازی‏های سبک مهمانی در جهان است. آموزش آن بسیار ساده است و تکرارپذیری بسیار بالایی دارد. طبق داستان بازی، بازیکنان به دو گروه جاسوس تقسیم می‏شوند. در هر دور بازی، از هر تیم یک بازیکن به عنوان ابرجاسوس انتخاب می‏شود. دو ابرجاسوس تیم‏ها در پشت نقشه‏ای پنهانی می‏نشینند و سعی می‏کنند با راهنمایی‏های خود (یک کلمه و یک عدد) سریعتر (تعداد نوبت کمتری) با تیم جاسوسی خود ارتباط برقرار کنند. 

·      نارو

بازی نارو نسخه ایرانی بازی Cash n Guns است که به تازگی در بازار ایران منتشر شده است. در این بازی، بازیکنان در نقش دزدهایی هستند که بعد از سرقت و در حال تقسیم غنائم به سهم خود راضی نشده‏اند. پس هر یک سعی می‏کنند با تهدید طرف مقابل با اسلحه سهم بیشتری را به دست آورند. اما فقط بعضی از تیرهای آنان واقعی است. پس باید مراقب باشند تا از ترس یک تیر مشقی سهم پول خود را از دست نداد. 

·      آخرین ایستگاه

این بازی جدیدترین محصول تیم دورهمی جواهری است. یک بازی نقش مخفی کاملا ایرانی که از مزایای اصلی آن (نسب به بازی‏های مشابه مافیا) می‏توان به «بدون شب» بودن بازی اشاره نمود. در این بازی هر بازیکن نقش به خصوصی دارد. در داستان بازی آمده که همگی سوار بر قطاری هستند که در حال انتقال یک زندانی از ساری به تهران است. برخی از بازیکنان از متحدین هستند و برخی دیگر به عنوان مزدور سعی در به هم ریختن اوضاع دارند.  

·      اسپای‏فال SpyFall

در این بازی شما نقش جاسوسی را بازی می‌کنید که باید تلاش کند تا از آن‌چه که دور و بَرش می‌گذرد، سر در بیاورد. بازیکنان، کارت‌هایی دریافت می‌کنند که یک «مکان» را نشان می‌دهد، مثلاً یک «کازینو» یا یک «سیرک سیّار» و غیره. فقط یکی‌از بازیکنان، کارت «جاسوس» را دریافت می‌کند. بازیکنان، برای شناسایی جاسوس، شروع به سوال کردن از یکدیگر می‌کنند و چون جاسوس نمی‌داند که در چه مکانی قرار دارد، باید حسابی مواظب جواب‌هایی که می‌دهد، باشد.

·      اسم شب

ابن بازی طراحی تیم فربودانگاره است. در بازی یک اسم شب وجود دارد که توسط یکی از بازیکنان انتخاب می‏شود. تنها یکی دیگر از بازیکنان آن کلمه را می‏داند. با شروع بازی، هر بازیکن در نوبتش تنها یک کلمه می‏تواند بگوید. هدف بازیکنان یافتن کلمه اصلی یا اسم شب در بازی است. فرد صاحب کلمه باید سعی کند در عین حال که هویت و نقش خود را فاش نمی‏کند با گفتن کلمه‏های به ظاهر مربوط ذهن تیم را منحرف کند. بازیکنی که کلمه را می‏داند، سعی می‏کند با گفتن کلمه‏های مرتبط بدون اینکه نقشش لو برود (و صاحب کلمه او را شناسایی کند) هم تیمی‏های خود را راهنمایی نماید. سایر بزکنان نیز سعی دارند باری کسب بیشترین امتیاز، با الهام از کلمات دیگر اعضای تیم کلمه اصلی (اسم شب) را متوجه شوند. 

·      راز سر به مهر

اقتباسی از بازی  It dies with me هست. تو بازی، ما در نقش افرادی هستیم که سعی داریم با نوعی ریسک کردن زودتر خودمون رو به انتهای یک مسیر برسونیم. در هر دور بازی، همه بازیکنان هم زمان یک عدد را نشان می‏دهند. بسته به اعلام بازی، بیشترین یا کمترین عدد در هر دور می‏تواند یک گام به پیش برود. اما باید در نظر داشت، اگر عدد بازیکنی مشابه دیگری باشد هر دو بازیکن در آن دور از گردونه رقابت حذف می‏شوند. 

·      طول موج Wavelength

بازی طولموج امسال توانست به عنوان بازی خانوادگی در چندین رقابت به عنوان یک بازی مفرح و دورهمی جوایز متنوعی را کسب نماید. در این بازی شناخت افراد در کنار استدلال و روانشناسی یکدیگر به بازیکنان در کسب امتیاز از بازی کمک می‏کند. 

·      فقط یکی Just One

یک بازی دورِهمی «Co-Op» که در آن همه باهم می‌کوشند تا تعداد بیش‌تری از واژه‌های مخفی را کشف کنند. بهترین سرنخ را برای کمک به هم‌تیمی‌های‌تان پیدا کنید. بکوشید «تک» باشید زیرا همه‌ی سرنخ‌های مشابه، حذف خواهند شد! یک بازی کامل با 13 کارت انجام می‌شود. هدف بازی، دریافتِ امتیازی نزدیک به 13 است و هرچه نزدیک‌تر بهتر! در صورت پاسخ درست، بازیکنان 1 امتیاز می‌گیرند و با هر پاسخ نادرست، کارت مورد نظر را به‌همراه کارتِ بالاییِ دسته‌ی کارت‌ها از دست می‌دهند -یعنی 2 امتیاز از دست می‌رود. در صورتی که پاسخی در کار نباشد، فقط 1 امتیاز از دست خواهد رفت! این بازی، پیش‌تر از این با نام «We Are the Word» تولید می‌شد ولی در سال 2018، کمپانی Repos کلیه‌ی حقوق آن را خریداری کرده و بازی را به‌روز کرد. «بلژیکی‌های کلاه‌به‌سر» (اهالی کمپانی Repos) تصمیم گرفتند 50 کلمه‌ی جدید به بازی اضافه کنند، کیفیت محتویات بازی را ارتقاء دهند و نامِ بازی را نیز عوض کنند.

 

 

* لازم به ذکر است شما نیاز به هیچ وسیله ‏ای برای بازی کردن ندارید. کافی است در زمان معین همراه با دیگر دوستان تان آنلاین شوید.

برگزارکنندگان

فربود انگاره
فربود انگاره

برگزار‌کننده

آواتار

Reality Game

 فربود انگاره واقعیت خیال

رویداد های برگزارشده۲۷
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۲۰ نفر

آدرس

تهران بلوار فرحزادی، مطهری

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

تا ۱۸ مرداد

وبینار جامع کاردرمانی ذهنی و شناختی در کودکان

 • آنلاین
 • از ۴۸۰,۰۰۰ تومان
 • شبکه توانبخشی ایران
تا ۸ مرداد

مجموعه دوره های کاربردی 101 کلید بازرگانی

 • آنلاین
 • از ۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
 • سازمان مدیریت صنعتی (شمال غرب کشور)
جمعه ۱۸ تیر

دوره Python برای علم‌داده

 • آنلاین
 • ۲۰۰,۰۰۰ تومان
 • انجمن علمی دانشجویی اقتصاد
یک‌شنبه ۱۳ تیر

بوت‌کمپ تابستانه کوچینگ

 • آنلاین
 • ۶۹۰,۰۰۰ تومان
 • خانه کارآفرینی بین‌المللی