رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه رایگان استراتژی بازاریابی آنلاین در صنعت گردشگری در تاریخ پنج‌شنبه ۲۳ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۲۳ مرداد

دوره معامله گری ؛ فنون و ظرایف

  • تهران
  • از ۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان
آواتاربورس استیج
پنج‌شنبه ۲۷ شهریور

سفرنامه نویسی

  • از ۶۵,۰۰۰ تومان
آواتارگردشگری با ما
کاور
پنج‌شنبه ۲۳ آبان ساعت ۱۰:۰۰

کارگاه رایگان استراتژی بازاریابی آنلاین در صنعت گردشگری

  • رایگان
  • تهران
  • گردشگری
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


اهمیت بازاریابی دیجیتال مارکتینگ

با رشد روز افزون کاربران اینترنتی (بیش از 45 میلیون نفر در ایران) بازاریابی دیجیتال یا بازاریابی آنلاین  بر رشد کسب وکارها تاثیر بسزایی داشته است. امروزه بسیاری از کسب وکارهای سنتی برای تبدیل شدن به کسب و کار آنلاین اقدام کرده ‌اند. در محیط رقابتی و پویای امروزی و برای استقاده بهینه از تجارت الکترونیک، ابزار و استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال یا بازاریابی آنلاین، فرصتی را برای کسب وکارها خلق کرده است تا بتوانند رقابت و رشد کنند و بقای خود را حفظ کنند.

در حال حاضر تجارت الکترونیک و بازاریابی دیجیتال باعث شده است شرکت های نوپا براحتی بتوانند با شرکت های بزرگ رقابت کنند، و باعث افزایش درآمد کسب و کار خود شوند.  اگر میخواهید با رشد و پیشرفت شرکت خود و از همه مهم ترجذب مشتریان بیشتر مواجه شوید باید با روش‌ها و استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال آشنا شوید. 

 

وضعیت حوزه گردشگری و نقش دیجیتال مارکتینگ

تحولات دیجیتالی، بازاریابی وصنایع مختلف همچون صنعت گردشگری را دچار دگرگونی‌های زیادی نموده است. فعالان حوزه صنعت گردشگری یک کشور همچون آژانس‌های گردشگری برای توسعه نیاز به بازاریابی هدفمند  دارند تا از این مسیر بتوانند گردشگران و مسافران داخلی و خارجی بسیاری را به خود جذب کنند.  بازاریابی دیجیتال در این صنعت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بر اساس داده‌های موجود و در سال ۲۰۱۵ میلادی، سهم هزینه‌های بازاریابی دیجیتال از کل بازاریابی جهان در حدود ۳۵ درصد بوده که این رقم در سال ۲۰۱۷ به نزدیک ۴۵ درصد رسید؛ این اعداد و ارقام گویای بزرگ شدن سهم بازاریابی دیجیتال نسبت به بازاریابی سنتی است.

طبق آمار جهانی در سه ماه اول سال 2017 تعداد گردشگر بیش از 360 میلیون بوده است. و همچنین مطابق با آمارهای سازمان جهانی جهانگردی، بیش از 70 درصد از گردشگران،  از  جستجو تا انتخاب و خرید خدمات گردشگری مانند بلیط هواپیما، هتل، بیمه مسافرتی، تور و ... خود را از طریق اینترنت انجام می‌دهند و ظرفیت رو به رشد تقاضا برای خرید آنلاین خدمات گردشگری، روش سنتی را با چالش مواجه کرده است.  با توجه به شدت رقابتی بودن بازار دیجیتال صنعت گردشگری بهتر است که بسیاری از شرکت‌ها و افراد فعال در این حوزه، سریعتر با روش‌ها و ابزار دیجیتال مارکتینگ آشنا شوند.

 

هدف از این کارگاه درک روشن و واضحی از بازاریابی آنلاین و اجراي فعاليتهاي بازاريابي سازمانها و فرايندها به شيوهاي مؤثرتر از روشهاي سنتي بازاريابي  است. رشد روزافزون تعداد كاربران اينترنت و شبكه هاي بين المللي اينترنتي  را نمیتوان نادیده گرفت.  به این دلیل هر بنگاه گردشگری و مسافرتی میبایست از ظرفیت عظيم اين گروه از مشتريان و كاربران بدون در نظر گرفتن مرزهاي جغرافيايي استفاده نماید. به دليل پيشرفت روزافزون فناوري اطلاعات در عصر امروز، استفاده از روشهاي سنتي بازاريابي باعث دور ماندن از بازار جهاني و حتی بازار داخلی ميشود. بازاريابي آنلاین سطح وسيعتري از بازار هدف را نسبت به بازاريابي سنتي موردتوجه قرار ميدهد و از لحاظ اقتصادي نیز باصرفه‌تر است.

 

سامانه گردشگری توربین در راستای بهبود فرآیند بازاریابی در آژانس‌های مسافرتی و گردشگری و همچنین استفاده بهینه از این فرصت، این کارگاه را برگزار می نماید. 

مدیران و کارمندان آژانس‌های گردشگری با شرکت در این کارگاه با مفاهیم کلی بازاریابی دیجیتال آشنا می‌شوند. در این کارگاه، به مسائلی همچون حضور تفکر غالب سنتی در حوزه مدرن بازاریابی دیجیتال و همچنین عدم شکل‌گیری صحیح ارتباط با مشتری پرداخته می‌شود و در ادامه به روش‌ها و تکنیک‌های مختلف بازاریابی آنلاین و همچنین انواع استراتژی مرتبط پرداخته می‌شود.

در این کارگاه موضوعاتی همچون :

- بازاریابی محتوا

- بهینه سازی موتورهای جستجو

- بهینه سازی نرخ تبدیل مشتری

- بازاریابی رسانه‌های اجتماعی

- ایمیل مارکتینگ

- اسمس مارکتینگ

- PR

مطرح و گفتگو خواهد شد.

 

درباره ما

سامانه گردشگری توربین نیز در راستای بهبود ارتباطات و عملکرد آژانس‌های گردشگری  نرم افزار تحت وب خود را  شامل مجمومه‌ای از راهکارهای آنلاین برای افزایش فروش ارائه کرده است. تیم توربین با سابقه فعالیت بیش از 10 سال در حوزه گردشگری در داخل و خارج از ایران، پروژه‌های زیادی را اجرا نموده است. با توجه به داشتن دانش فنی و تجربی در زمینه فناوری اطلاعات و بازاریابی دیجیتال، کارگاه‌های مرتبطی را برای بنگاه‌های مسافرتی و گردشگری برگزار نموده است.

سخنرانان

هما نقره
هما نقره
مدرس و کارشناس بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ

آدرس

تهران تهران، خیابان میرداماد - نرسیده به ولیعصر ( روبروی مجتمع کامپیوتر پایتخت) - جنب مجتمع مسکونی اسکان پلاک 369 - طبقه سوم

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

سامانه گردشگری توربین

  سامانه گردشگری توربین توربین نام یک سیستم نرم‌افزاری شامل یک وبسایت کامل و یک اپ موبایل در زمینه فروش خدمات گردشگری است. نام یک سیستم نرم‌افزاری شامل یک وبسایت کامل و یک اپ موبایل در زمینه فروش خدمات گردشگری است. نرم افزار تحت وب توربین شامل مجموم

رویداد های برگزارشده۱۲
رویداد های فعال۰