رویداد به پایان رسیده است!
OrangeInk | سومین نشست ایده بازی در تاریخ جمعه ۱۶ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

OrangeInk | سومین نشست ایده بازی

شروع:
جمعه ۱۶ مهر ۹۵ ۱۷:۰۰
پایان:
جمعه ۱۶ مهر ۹۵ ۱۹:۰۰
OrangeInk | سومین نشست ایده بازی
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

ظرفیت باقی مانده: 1 نفر

 

آیین اختتامیه ی کمپین #در_این_تابستان_هر_هفته_یک_کتاب_بخوانیم و رونمایی از پروژه ی کتابخانه ی نارنجی

 

کمپین #در_این_تابستان_هر_هفته_یک_کتاب_بخوانیم کار خود را از چهارشنبه 2 تیرماه آغاز کرد و در چهارشنبه 31 شهریور ماه به اتمام رسید. در این پویش که در کانال اطلاع رسانی OrangeInk در جریان بود، هر هفته به معرفی یک کتاب و ارائه ی قسمتی از متن کتاب پرداختیم. انتخاب کتاب ها بر اساس چشم اندازهای OrangeInk یعنی مدیریت شخصی و سازمانی، رهبریت شخصی و سازمانی، تیم وُرک، گسترش خلاقیت و مدیریت سرمایه های انسانی انتخاب شدند:

 

برای مشاهده ی جزئیات کمپین اینجا کلیک کنید، مطالب را با هشتگ #در_این_تابستان_هر_هفته_یک_کتاب_بخوانیم مطالعه کنید، و اگر دوست داشتید عضو کانال ما شوید.

 

در نشست ایده بازی 3، به مرور و دیالوگ درباره ی این 12 کتاب می پردازیم. ضرورت وجود چنین پویش هایی را در زمان اکنون در کشورمان بررسی می کنیم و از عادات مطالعه ی یکدیگر با خبر می شویم.


موفقیت کمپین #در_این_تابستان_هر_هفته_یک_کتاب_بخوانیم و بازتاب های مثبت بیرونی که از آن داشتیم ما را به فکر آن انداخت که این پویش را همیشگی کنیم. کتابخانه ی نارنجی پروژه ای ست که در نشست ایده بازی 3 از آن رونمایی می کنیم. قرار است پلتفرم ثابت و جداگانه ای داشته باشیم برای ترویج مطالعه، معرفی کتاب، اشتراک نظرات به صورت کاملا تعاملی، اشتراک تجربیات و عادات مطالعه، اشتراک اخبار نشر و تخفیف ها، دورهمی های کتابی و کلی اتفاق ابتکارانه ی دیگر پیرامون این پدیده های دوست داشتنی.


 

عصر یک غروب پاییزی در روزی تعطیل خیابان کریمخان را گز می کنیم، نزدیکی های هفت تیر وارد خیابان خردمند جنوبی می شویم و جنب کوچه ی یگانه به کافه نام (فراموشی سابق) می رسیم. راس ساعت 5، طبقه ی دوم منتظرتان هستیم. ما بلیط های شرکت در این رویداد را خرید یکی از کتاب های کمپین تابستان قرار داده ایم؛ شما آن کتابی را که دوست دارید داشته باشید انتخاب می کنید و ثبت نام خود را با آن عنوان بلیط انجام می دهید. ما آن کتاب را برای شما خریداری می کنیم و در نشست ایده بازی تقدیمتان می کنیم. قیمت های کتاب ها قیمت های کنونی بازار نشر هستند. همچنین انتخاب پذیرایی و هزینه ی آن از منوی کافه و بر عهده ی شرکت کنندگان عزیز است. ظرفیت نشست محدود است و اول توضیحات آمده است.

 

حامیان رویداد

 

        پایگاه خبری تحلیلی سی و یک نما        

             

   سامانه ی مدیریت برگزاری رویداد ایوند 

 

پایگاه اینترنتی داده تا دانش

 

کافه نام

 

برای مشاهدی آرشیو رویدادهای پیشین OrangeInk اینجا کلیک کنید.

آدرس:تهران تهران، خیابان کریمخان، خیابان خردمند جنوبی، جنب کوچه یگانه، کافه نام (فراموشی سابق)