OrangeInk: کارگاه آموزشی شماره ی پنج

شروع رویداد
جمعه ۱۴ اسفند ۹۴ ۰۹:۳۰
پایان رویداد
جمعه ۱۴ اسفند ۹۴ ۱۲:۰۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادکارآفرینی / استارتاپی
اضافه به تقویم
OrangeInk: کارگاه آموزشی شماره ی پنج
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۲۱۵۵۳۷۲۳۹۴
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

هم اکنون می توانید کمربندهای ایمنی خود را باز کنید و از پرواز لذت ببرید. اکنون آن زمان دلخوشانه ای رسیده که می توانید بلند شوید، در هواپیما قدم بزنید، با همسفران تان گپ بزنید یا مناظر پایین را تماشا کنید. اکنون در بیشترین ارتفاع پروازی تان قرار دارید، پس می شود با خیالی آسوده به موضوعات زیر پرداخت:

?

?

موضوعات بالا ظرایف کار یک Leader، Manager و Teamwork هستند؛ همان ریزه کاری هایی که شناخت و اعمال آن ها می تواند یک تیم را موفق تر و در عین حال دوست داشتنی تر نماید. می شود این ظرایف را هنر یک رهبر یا مدیر به حساب آورد.

?

در طول کارگاه آموزشی شماره ی پنج، که آخرین کارگاه آموزشی ما در سال جاری ست – و رویداد نهایی ما در سال 94 نشست ایده بازی 2 در 21 اسفند ماه است، مروری?سریع خواهیم داشت بر تمامی مطالب کارگاه های آموزشی گذشته و در نهایت نت وُرک Leadership را رسم می کنیم. ترسیم این نت وُرک هیجان خاصی دارد، زیرا سرشار از حس بدست آوردن است؛ بدست آوردنی که از کانال آموزش (Education) به بار نشسته، پس برای همیشه ماندگار است.

?

?

جمعه، 14 اسفندماه، از ساعت 9:30 تا 12:00 در سالن جامی مرکز همایش های انصار با هم هستیم. همان طور که می دانید مرکز همایش های انصار در خیابان شریعتی، تقاطع خیابان طالقانی، جنب سینما صحرا واقع شده است.

?

آشنایی با 5 رویداد قبلی ما

آدرس:تهران خیابان شریعتی، تقاطع خیابان طالقانی، جنب سینما صحرا، پلاک 173، مرکز همایش های انصار، سالن جامی