رویداد به پایان رسیده است!
دومین دوره پاکسازی کوانتومی مقدماتی در تاریخسه‌شنبه ۱۹ آبانبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

دومین دوره پاکسازی کوانتومی مقدماتی

شروع:
سه‌شنبه ۱۹ آبان ۹۴ ۱۶:۰۰
پایان:
سه‌شنبه ۱۹ آبان ۹۴ ۱۸:۰۰
مکان: اصفهان
موضوع:مدیریت / غیره
دومین دوره پاکسازی کوانتومی مقدماتی
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

دوره پاکسازی کوانتومی روشی که با انجام آن تمامی رویدادهای منفی زندگی ، به نفع شما تمام خواهند شد

اگر بخواهی عواملی که بصورت ارتعاشات منفی از سوی ناخوداگاه تو به کائنات ارسال شده و می شود و نمی گذارند تو به هدفت برسی، را پیدا کنی و آثارش را پاک کنی، دوره پاکسازی کوانتومی را جدی بگیر . چون مشکل از خود ماست! در این دوره کاربردی، نحوه پاک کردن ارتعاشات منفی که در مسیر موفقیت ما توقف ایجاد کرده را به صورت ساده و عملی خواهی آموخت.

اگر تا بحال قانون جذب به شکلی که باید و شاید به شما و خیلی از افراد جواب نداده، دلیلش این نیست که این قدرت خدادادی اشکال داره و فقط به بعضی ها جواب میده! ارتعاشات زیادی از ضمیر ناخودآگاه ما به کائنات ارسال میشه که خیلی از این امواج با آگاهی ما نیست و برآیند ارتعاش مثبت قانون جذب با این ارتعاشات نا خود آگاهانه باعث از بین رفتن تاثیر ارتعاش مثبت میشه.پاکسازی کوانتومی راه حل عالی این مشکل بزرگه.

من بهترین دستاوردهای خود در زمینه روانشناسی کوانتوم را ، در دوره پاکسازی کوانتومی پیشرفته ارائه می دهم و اگر بخواهم در یک جمله ، مهم ترین نتایج این دوره را برای شما نام ببرم این موارد حتمی است :

رسیدن به آرامش

شادی واقعی

سلامتی و شفای کوانتومی?

و در لحظه زندگی کردن

بهترین دستاوردهای این دوره هستند که زمانی که ما بتوانیم موارد اضافی درونی را به این شیوه پاکسازی کنیم ؛آنگاه می توانیم فرصت های عالی را برای خوشبختی ، کسب ثروت و توانگری نیز به راحتی مشاهده و به آنها عمل کنیم .


1جلسه حضوری 2ساعته?

هدیه ویژه ی شرکت کنندگان دوره حضوری

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? " فقط تا 19آبان1394"

.پکیج رویایی راز4فصل به ارزش99000تومان


آدرس:اصفهان ایران-اصفهان-خیابان حکیم نظامی-خیابان محتشم کاشانی-نرسیده به 4 راه وحید-نزدیک امامزاده محسن-شرکت سرمایه گذاری صنعت اصفهان-دفتر گروه نرم افزاری راز4فصل