ایوند با محدود کردن حق استفاده از اینترنت مخالف است. شما نیز به این کارزار بپیوندید.#صیانت_از_حقوق_کاربراناطلاعات بیشتر
کاور
"دومین دوره پاکسازی کوانتومی مقدماتی" در تاریخ سه‌شنبه ۱۹ آبان ساعت ۱۸:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
دومین دوره پاکسازی کوانتومی مقدماتی
دوره پاکسازی کوانتومی مقدماتی سه شنبه 19آبان ساعت 16-18به مدت2ساعت بوده و توسط مبتکر و مدرس این دوره،جناب آقای محمد افلاکی تدریس خواهد شد.
-
۱۰۰,۰۰۰ تومان
دوره آنلاین7 جلسه ویدئویی با فرمتMP4
دوره آنلاین پاکسازی کوانتومی مقدماتی این دوره برای علاقمندانی که امکان حضور در جلسات حضوری اصفهان ما را ندارند طراحی شده است. 7جلسه ویدئویی با فرمت MP4 با کیفیت عالی برای شما ارسال خواهد شد و شما هم همگام با هنرجویان دوره حضوری و بدون محدودیت مکانی و زمانی، مطالب آموزشی پاکسازی کوانتومی مقدماتی راخواهید آموخت.
-
۶۹,۰۰۰ تومان

توضیحات بیشتر

دوره پاکسازی کوانتومی روشی که با انجام آن تمامی رویدادهای منفی زندگی ، به نفع شما تمام خواهند شد

اگر بخواهی عواملی که بصورت ارتعاشات منفی از سوی ناخوداگاه تو به کائنات ارسال شده و می شود و نمی گذارند تو به هدفت برسی، را پیدا کنی و آثارش را پاک کنی، دوره پاکسازی کوانتومی را جدی بگیر . چون مشکل از خود ماست! در این دوره کاربردی، نحوه پاک کردن ارتعاشات منفی که در مسیر موفقیت ما توقف ایجاد کرده را به صورت ساده و عملی خواهی آموخت.

اگر تا بحال قانون جذب به شکلی که باید و شاید به شما و خیلی از افراد جواب نداده، دلیلش این نیست که این قدرت خدادادی اشکال داره و فقط به بعضی ها جواب میده! ارتعاشات زیادی از ضمیر ناخودآگاه ما به کائنات ارسال میشه که خیلی از این امواج با آگاهی ما نیست و برآیند ارتعاش مثبت قانون جذب با این ارتعاشات نا خود آگاهانه باعث از بین رفتن تاثیر ارتعاش مثبت میشه.پاکسازی کوانتومی راه حل عالی این مشکل بزرگه.

من بهترین دستاوردهای خود در زمینه روانشناسی کوانتوم را ، در دوره پاکسازی کوانتومی پیشرفته ارائه می دهم و اگر بخواهم در یک جمله ، مهم ترین نتایج این دوره را برای شما نام ببرم این موارد حتمی است :

رسیدن به آرامش

شادی واقعی

سلامتی و شفای کوانتومی?

و در لحظه زندگی کردن

بهترین دستاوردهای این دوره هستند که زمانی که ما بتوانیم موارد اضافی درونی را به این شیوه پاکسازی کنیم ؛آنگاه می توانیم فرصت های عالی را برای خوشبختی ، کسب ثروت و توانگری نیز به راحتی مشاهده و به آنها عمل کنیم .


1جلسه حضوری 2ساعته?

هدیه ویژه ی شرکت کنندگان دوره حضوری

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? " فقط تا 19آبان1394"

.پکیج رویایی راز4فصل به ارزش99000تومان


برگزار‌کننده

آواتار

گروه نرم افزاری راز4فصل

این رویداد هم اکنون در اصفهان برگزار می شود و ثبت نام برای عموم امکان پذیر می باشد.مدرس فوق العاده و پرانرژیِ دوره محمدافلاکی هستند.جهت رفاه حال علاقمندانی که امکان شرکت در دوره حضوری را ندارند،دوره آنلاین 40جلسه ای ویدئویی تدوین شده است.لطفا جهت کسب

رویداد های برگزارشده۲

آدرس

اصفهان ایران-اصفهان-خیابان حکیم نظامی-خیابان محتشم کاشانی-نرسیده به 4 راه وحید-نزدیک امامزاده محسن-شرکت سرمایه گذاری صنعت اصفهان-دفتر گروه نرم افزاری راز4فصل

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

تا ۳۰ شهریور

دوره غیرحضوری DevOps Product Owner-برای اولین بار

 • آنلاین
 • ۵,۰۰۰ تومان
 • شرکت رایزن سامانه گستر
تا ۲۸ مهر

کنکاش مدیر موفق

 • آنلاین
 • ۴,۸۵۰,۰۰۰ تومان
 • تجارت هوشمند هیراد (کارگزار معاونت علمی و صندوق نوآوری و شکوفایی)
تا ۲۰ مهر

دوره اقتصاد کلان

 • آنلاین
 • ۶,۸۵۰,۰۰۰ تومان
 • موسسه آموزش عالی آزاد آتیه ایرانیان
تا ۲۸ اسفند

DBA مدیریت کسب وکار

 • آنلاین
 • ۵,۰۰۰ تومان
 • دانشگاه گلرنگ -واحد تجاری سازی