رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه آموزشی آنلاین طراحی مبلمان معاصر در تاریخ شنبه ۲۲ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
شنبه ۱۵ آذر ساعت ۱۴:۰۰

کارگاه آموزشی آنلاین طراحی مبلمان معاصر

  • ۱۵۰,۰۰۰ تومان
  • آنلاین
  • فرهنگی هنری
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


موسسه رویدادهای آفام با همکاری استودیو طراحی پدی پاک در لندن، کارگاه آموزشی طراحی مبلمان معاصر را با تدریس طراح معاصر، آقای پدی پاک فارغ التحصیل دانشگاه ادینبورگ لندن برگزار می نماید. 

در قرن اخیر تحولات فراوانی پیرامون صنعت مد و به خصوص دکوراسیون داخلی و مبلمان به وجود آمده است. نتیجه این تحول، تغییر شکل و شمایل و همچنین بهبود کاربرد مبلمان شد که امروز به مبلمان معاصر معروفند. به طور کلی هر مبلمانی که با استانداردهای طراحی قرن بیستم و یکم مطابقت داشته باشند، در این دسته بندی جدید و نوظهور قرار می گیرد. طراحان جوان و فارغ التحصیل از رشته های طراحی صنعتی و معماری داخلی به طراحی مبلمان معاصر علاقه مند می باشند. 

آقای Pady Pike یکی از طراحان معاصر می باشد که طراحی مبلمان را از سال 2012 آغاز و اولین کالکشن مبلمان خود را در سال 2019 رونمایی کرده است. او با طراحان معروف مبلمان همچون Peter Mikic، Tom Faulkner، Barber Osgerby، Sebastian Conran و John Cullen فعالیت نموده است. 

ایشان بنیانگذار استودی پدی پایک و فارغ التحصیل از دانشگاه ادینبورگ لندن می باشند و تجربیات و تکنیک های طراحی خود را در این دوره آموزش خواهند داد.  این دوره در 2 جلسه به مبحث اصلی طراحی مبلمان معاصر و ارتباط آن با فضاهای داخلی پرداخته خواهد شد. در این دوره تلاش خواهد شد عملکرد، متریال ها و ابعاد و اندازه های مبلمان ها، فضاها و نحوه طراحی مبلمان های معاصر بررسی و تحلیل قرار گیرد. 

آشنایی شرکت کنندگان به نرم افزارهای سه بعدی (راینو و یا تری دی مکس) و اسکیچ و طراحی راندو و زبان انگلیسی الزامی است. در کارگاه آموزشی مترجم حضور خواهد داشت. 

این کارگاه آموزشی در دو روز 5 دسامبر ( 15 آذر ماه) و 12 دسامبر ( 22آذر ماه) از ساعت 4 الی 6 عصر برگزار خواهد شد. 

کلاس ها به صورت مجازی و در محیط Adobe Connect برگزار خواهد شد. 

در پایان دوره، گواهی نامه بین المللی به شرکت کنندگان ارایه خواهد شد. 

سخنرانان

پدی پایک
پدی پایک
مدیر استدیو طراحی پدی پایک لندن

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
جلسه اول ۱۵/۰۹/۱۳۹۹ ساعت ۱۴۱۵/۰۹/۱۳۹۹ ساعت ۱۶
عنوانشروعپایان
جلسه دوم۲۲/۰۹/۱۳۹۹ ساعت ۱۴۲۲/۰۹/۱۳۹۹ ساعت ۱۶

برگزار‌کننده

آواتار

رویدادهای آفام

رویدادهای آفام مجوعه ای مجرب با پیشینه ای علمی را برای تمام علاقه مندان در حوضه های علمی و پژوهشی پدید آورده است. دیدگاه ایده های نوپا (استارتاپ) و استفاده از ابزارهای مدرن علمی گواه تامیت پیشرفت در حوزه های هنری را نشان میدهد. همواره معتقدیم نیروی ک

رویداد های برگزارشده۹
رویداد های فعال۱