کاور
"دو‌راهی های اخلاقی در محیط آموزشی" در تاریخ جمعه ۲۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

معرفی وبینار های تربیت مدرس و تکنولوژی آموزشی مرکز پرنیان

وبینار های کوتاه تربیت مدرس و کاربرد تکنولوژی در آموزش حضوری و آنلاین مرکز پرنیان می تواند مهارت های آموزشی تمامی افرادی که به شکلی در امر آموزش سهیم هستند را با پیشرفته ترین کشور ها هم تراز کند و نه تنها در دوران کرونا و آموزش آنلاین، بلکه پس از آن و در کلاس های حضوری آموزشی لذتبخش را به شاگردان و آرامش و امنیت شغلی و مالی را به مدرسین هدیه دهد. این وبینارها قسمتهایی از دوره 40 ساعته "تربیت مدرس و کاربرد تکنولوژی در آموزش" مرکز پرنیان هستند.

 

وبینار دوراهی‌های اخلاقی در محیط آموزشی

حرفه معلمی در کنار شیرینی‌ها و اغنای روانی که به همراه دارد، حرفه‌ای مملو از ترس، دلهره و تصمیمات سخت است. اثرگذاری عمیق بر روح و روان و بینش شاگردان و فقدان آموزش کامل جهت آمادگی برای این شرایط در دوره‌های تربیت مدرس سختی این تصمیمات را دوچندان می‌کند. از سوی دیگر قشر معلم از مظلوم‌ترین اقشار است که مورد کم‌لطفی و بی‌مهری والدین، مدارس، مؤسسات و دانشگاه‌ها قرار گرفته، به آنها اینگونه گفته شده که معلمی یعنی چون شمع سوختن و معلمی خوب بدون درد و رنج ممکن نیست. به علاوه، ذینفعان امر آموزش گاهی آگاهی معلم از اصول اخلاق حرفه‌ای را به نفع خود ندیده و از اشتباهات معلم و محدود شدن گزینه‌های پیش روی او برای کنترل بیشتر روی او استفاده می‌کنند.

 

این دوره، گزیده‌ای از دوره تربیت مدرس مرکز تخصصی آموزش تکنولوژیک پرنیان است که به دلیل مشکلات بغرنجی که گریبان‌گیر مدرسین، خصوصاً مدرسین جوان جویای کار می‌شود، بصورت کارگاهی مستقل با هزینه پایین ارائه شده است.

 

بازخورد مشترک بسیاری شرکت‌کنندگان این دوره این بوده که اگر زودتر این دوره را گذرانده بودند قطعاً بسیاری اتفاقات تلخ برای آنها رقم نمی‌خورد.

سخنرانان

محمد علی نجفی پور
محمد علی نجفی پور
مدیر مرکز تخصصی آموزش تکنولوژیک پرنیان

هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمان

علی عظیمی
علی عظیمی
استاد دانشگاه فرهنگیان استان کرمان

برگزارکنندگان

مرکز تخصصی آموزش تکنولوژیک پرنیان
مرکز تخصصی آموزش تکنولوژیک پرنیان
www.parnianedutech.com

سوالات متداول

این رویداد برای هر دو مفید است. قاعدتاً مدرسین جوان که در چند سال اول تدریس خود هستند از آموخته‌ها برای تصمیمات عمده حرفه‌ای استفاده خواهند کرد. تصمیمات سخت جزو لاینفک آموزش هستند و قطعاً مدرسین باتجربه با مشکلات زیادی برخورد کرده‌اند و خواهند کرد که پاسخ آن را نمی‌دانند.
مهارت هایی که می آموزید برای هر فردی که در حال آموزش دادن دیگری باشد یا کار و حرفه ای آکادمیک داشته باشدکاملا کاربرد خواهد داشت. از مثال هایی برای همه مقاطع و سطوح آموزشی استفاده خواهد شد.
مطالب وبینار بسیار فشرده بوده و اکثراً سؤالات بسیار مشکل و عمیق هستند نیازمند تفکر بسیار. مدتی طول می‌کشد تا شرکت کنندگان ابعاد مختلف آن را در ذهن بررسی کنند و با کار و زندگی خود تطبیق دهند.

حامیان

دکتر محمد علی نجفی پور
برگزار‌کننده :

دکتر محمد علی نجفی پور

۲۴۵
دنبال کننده
۱۷
کل رویدادها

دکتر محمد علی نجفی پور مدیر مرکز تخصصی تکنولوژی آموزشی پرنیان هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمان مدیر گروه آموزشهای فرا...

بیشتر از ۶۰ نفر (۹۶%) این برگزارکننده را توصیه کرده‌اند.

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۰

دوره جامع تحلیل داده با اکسل و زبان R و پایتون

 • آنلاین
 • ۳,۲۵۰,۰۰۰ تومان
 • مجموعه آموزشی حساب لرن
پنج‌شنبه ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۰

دوره‌ی Web Logic Attacks

 • آنلاین
 • ۹۵۰,۰۰۰ تومان
 • آکادمی راوین
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۰

آشنایی با سندرم مدفوع سفید در میگو

 • آنلاین
 • از ۲۰۰,۰۰۰ تومان
 • اتحادیه انجمن های علوم شیلاتی ایران
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۰

دوره های رباتیک دانشگاه علم و صنعت ایران

 • آنلاین
 • از ۱۶۰,۰۰۰ تومان
 • دانشگاه علم و صنعت ایران