رویداد به پایان رسیده است!
آشنایی با کلیات مالکیت فکری و ثبت اختراع در تاریخدوشنبه ۶ اردیبهشتبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

آشنایی با کلیات مالکیت فکری و ثبت اختراع

شروع:
دوشنبه ۶ اردیبهشت ۹۵ ۱۰:۰۰
پایان:
دوشنبه ۶ اردیبهشت ۹۵ ۱۳:۰۰
مکان: تهران
آشنایی با کلیات مالکیت فکری و ثبت اختراع
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

یکی از مهم‌ترین الزامات و پیش‌نیازهای ورود محصولات دانش‌بنیان به بازارهای داخلی و بین‌المللی اطمینان از حفاظت از حقوق مالکیت فکری و اثبات حق مالکیت فناوران و شرکت‌ها بر آنهاست. از این رو نظام‏های مالکیت فکری و به ویژه نظام ثبت اختراع (پتنت) برای ثبت رسمی این دستاورد‌ها و احراز مالکیت افراد بر نوآوری‏‌ها و ابتکاراتشان در کشورهای مختلف ایجاد شده است. عدم توجه به «حقوق مالکیت فکری» می‌تواند خسارات زیادی را از جمله سرقت دانش فنی توسط رقبا و یا مورد پیگرد قرار گرفتن از طرف رقبا و سازندگان محصولات مشابه گردد.

در همین راستا، کانون پتنت ایران به عنوان متولی حوزه‌ی مالکیت فکری از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، همزمان با چهارمین «نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران»، با هدف آموزش و افزایش آگاهی محققان، دانشجویان، اساتید و شرکت‌های دانش‌بنیان در زمینه‌ی مالکیت فکری، اقدام به برگزاری کارگاه‌ آموزشی تخصصی «آشنایی با کلیات مالکیت فکری و ثبت اختراع» نموده است.

?

?

شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانند با معرفی یکی از اعضای خود برای شرکت در دوره از طریق ارسال اسکن نامه سربرگ‌دار به ایمیل کانون پتنت ایران، از تخفیف 60 درصدی برخوردار شوند.?همچنین دانشجویان با ارسال اسکن کارت دانشجویی به ایمیل کانون از 40 درصد تخفیف بهره‌مند می‌گردند.

برای اطلاعات بیشتر به سایت?کانون پتنت ایران?مراجعه فرمایید.

ایمیل کانون پتنت ایران: info@patentoffice.ir

می‌توانید ما را در تلگرام?هم دنبال نمایید.

آدرس:تهران بزرگراه شهید چمران- محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران