رویداد به پایان رسیده است!
وبینار دوم ارایه استارتاپی به سرمایه گذاران در تاریخشنبه ۶ خردادبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

وبینار دوم ارایه استارتاپی به سرمایه گذاران

شروع:
شنبه ۶ خرداد ۹۶ ۲۲:۰۰
پایان:
شنبه ۶ خرداد ۹۶ ۲۳:۰۰
وبینار دوم ارایه استارتاپی به سرمایه گذاران
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

 پرزنت (ارایه) استارت آپ یکی از مهمترین مراحل رشد یک استارت آپ است.

اگر ایده عالی خودمان را به شکل خوبی تبدیل به یک طرح کسب و کار کنیم. آن را اجرایی کنیم و به محصول یا خدمات اولیه برسیم ولی نتوانیم آن را به درستی ارایه کنیم ، به مانند عکس بنر این صفحه ، ایده ما به همراه همه زحماتی که کشیده ایم، از بین خواهد رفت.

خیلی از استارت آپ ها در زمانی که باید ایده خوبشان را به شکلی عالی ارایه دهند ، به علت عدم دسترسی به سرمایه گذران و مشتریان ، فرصت های ارایه را از دست می دهند.

اگر یک استارت آپ بتواند به موقع و به روشی صحیح ، محصول یا خدمات خود را به مشتریان ارایه کند ، می تواند سهم زیادی از بازار را نصیب خود کند.

لزوم سرمایه گذاری

یکی از نگرانی های اصلی هر استارت آپی ، تامین هزینه های اولیه آن است. ایده استارت آپی تا زمانی که تبدیل به هدف اصلی زندگی ایده پرداز(ان) آن نشده ، نگرانی برای اجرا شدن آن هم وجود ندارد. اما وقتی ایده پرداز(ان) یک استارت آپ ، می خواهند که از اجرای استارتاپ خود ، پول دربیاورند ، نگرانی ها درباره ادامه راه شروع می شود.

حداقل سرمایه گذاری در یک استارتاپ ، تامین هزینه های حداقلی برای ایده پرداز(ان) استارتاپ است. حتما هر کسی که برای اجرایی کردن استارتاپ خودش وقت می گذارد ، انتظار رفع نیازهای اولیه را دارد. و در خیلی از مواقع به دلیل عدم تامین حداقل درآمد مورد نیاز خود ایده پرداز(ان) یک استارتاپ خیلی خوب ، از بین می رود.

پس اگر می خواهیم با یک امنیت حداقلی به سراغ اجرای ایده مان برویم ، باید به فکر تامین حداقل مخارج خودمان باشیم.

اگر ایده پرداز(ان) یک استارتاپ ، خودشان ، سرمایه اولیه را برای اجرای آن دارند ، فقط باید یاد بگیرند که این سرمایه را چطور خرج کنند تا بعد از مدت مشخصی به مراحل پولسازی استارتاپ شان برسند.

سرمایه گذاری بیرونی

اما همینطور که می دانیم ، بیشتر استارتاپ ها حاصل فکرهای جوان و بدون سرمایه اولیه است. پس در خیلی از مواقع لازم است ، برای اجرای طرحمان از سرمایه گذاران کمک بگیریم.

حالا که دانستیم چرا باید به دنبال جذب سرمایه باشیم ، باید بتوانیم با سرمایه گذاران گفتگو کنیم. خیلی از دوستانی که برای مشاوره به ما مراجعه می کنند، می گویند که سرمایه گذاران را از کجا پیدا کنیم؟

و بعداز اینکه آنها را پیدا کردیم ، چطور با آنها صحبت کنیم. یکی از مشکلاتی که دوستان استارتاپی از من می پرسند این است که ما به سراغ چند سرمایه گذار رفتیم ولی هیچکدام اهمیتی به مزایای طرح ما ندادند.

پس با دو مساله درگیریم. اول اینکه سرمایه گذار ار کجا و چطوری پیدا کنیم. و دوم اینکه باید یاد بگیریم که چطور با سرمایه گذاران صحبت کنیم.


وبینار ارایه استارتاپی به سرمایه گذاران

این وبینار برای افرادی است که می خواهند استارتاپ خود را به سرمایه گذاران دولتی یا خصوصی ارایه دهند. تا بتوانند سرمایه اولیه اجرای طرح استارتاپی خودشان را در اختیار داشته باشند.

 

ظرفیت محدود 

سخنرانان

محسن حسنی

محسن حسنی

مشاور و مدرس هوشمندسازی سیستم ها

مدرس روش های هوشمندسازی استارتاپ

برگزارکنندگان

مجموعه هوشمندسازی مکانیزم های سازمانی و صنعتی

مجموعه هوشمندسازی مکانیزم های سازمانی و صنعتی

رویداد آنلاین است