عکاسی عمومی

شروع رویداد
یک‌شنبه ۲۴ دی ۹۶ ۱۷:۳۰
پایان رویداد
یک‌شنبه ۲۰ اسفند ۹۶ ۲۰:۰۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادفرهنگی هنری / عکاسی
اضافه به تقویم
عکاسی عمومی
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۲۱۲۲۸۸۸۴۸۰
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

 امروزه عکاسی و عکسبرداری جزو فعالیت روزمره بسیاری از ما شده است. هرچند گوشی‌های دوربین‌دار و تنظیمات خودکار دوربین‌های عکاسی حرفه‌ای کار بسیار آسان‌تر کرده است. با این وجود شناخت کافی از اصول و مبانی عکاسی لازمه فعالیت حرفه‌ای در حوزه است. بسیاری از عکاسان معتبر که به طور تخصصی در زمینه عکاسی مستند و عکاسی نجومی و عکاسی خبری و… فعالیت می‌کنند، ابتدا شناخت کامل از دوربین و مفاهیم عکاسی به دست آوردند و سپس به طور حرفه‌ای این حرفه را دنبال کردند.

به همین منظور موسسه طبیعت آسمان شب قصد دارد با هدف آموزش اصولی و کامل عکاسی، دوره آموزشی «عکاسی عمومی» را در ترم زمستان برگزار کند. این دوره شامل مباحث اصلی و ضروری عکاسی در سطح مقدماتی تا پیشرفته است. 


مدرس دوره:  ساینا قادری

                    کارشناس عکاسی دانشکده خبر، عکاس مستند، تئاتر و صحنه

 

شروع دوره:  یکشنبه ۲۴ دی

تعداد جلسات:  ۸ هفته؛ ۸ جلسه؛ ۲۰ ساعت

زمان برگزاری کلاس‌ها:  یک‌شنبه‌ها از ساعت ۱۷:۳۰ الی ۲۰:۳۰

محل برگزاری کلاس‌ها: دفتر مرکزی موسسه طبیعت آسمان شب واقع در سیدخندان، خیابان جلفا، بالاتر از فرهنگ‌سرای ارسباران، پلاک۴۹

 

شهریه دوره نظری: ۲۲۰ هزار تومان

نکته: با هماهنگی واحد آموزش، پرداخت شهریه در ۲ قسط امکان‌پذیر است.

 

تخفیف‌‌های ویژه: 

– افرادی که به طور هم زمان در دو دوره آموزشی ترم زمستان ثبت‌نام کنند. از تخفیف ۱۰ درصدی در شهریه هر دو دوره آموزشی بهره‌مند خواهند شد.

– شرکت‌کنندگان در دوره‌های آموزشی ترم زمستان می‌توانند از تخفیف ۱۰ درصدی تورهای موسسه طبیعت آسمان شب در فصل زمستان بهره‌مند شوند.


گواهی دوره: شرکت‌کنندگان در پایان دوره آموزشی، در صورت تمایل و ارائه درخواست به واحد آموزش، می‌توانند گواهی شرکت در دوره آموزشی را دریافت کنند.

کسب اطلاع: برای کسب اطلاع بیشتر از دوره‌های آموزشی، سایت telescope.ir/education را ببینید با شماره‌های ۲۲۸۸۸۴۸۰ (داخلی ۲) یا  ۹۳۰۹۹۵۹۷۰۹ تماس بگیرید. از طریق تلگرام @NightSky_EDU نیز می‌توانید با واحد آموزش در ارتباط باشید.

سخنرانان

ساینا قادری

ساینا قادری

عکاس مستند، تئاتر و صحنه

آدرس:تهران خیابان شریعتی، بالاتر از سیدخندان، خیابان مجتبائی، خیابان جلفا، پلاک 49