رویداد به پایان رسیده است!
دوره کامل مهارت های ضروری مدیریت در ایران در تاریخجمعه ۱۱ آبانبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

دوره کامل مهارت های ضروری مدیریت در ایران

شروع:
جمعه ۱۹ مرداد ۹۷ ۰۸:۰۰
پایان:
جمعه ۱۱ آبان ۹۷ ۱۴:۳۰
مکان: تهران
دوره کامل مهارت های ضروری مدیریت در ایران
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

این کارگاه ها و پکیج آموزشی از کجا آمده اند؟

من سالها در صنایع مختلف مدیریت کردم و به صنایع زیادی هم مشاوره دادم. وقتی   با افراد زیادی که در هزارتوی مدیریت گیر افتاده بودن برخورد کردم تصمیم گرفتم یه دوره آموزشی خاص با محتوای متناسب با فرهنگ ایرانی تدوین کنم. وقتی دراواخر سال ۹۵  شروع به ارائه و برگزاری چند کارگاه آموزشی مدیریت کردم انتظار این همه استقبال گسترده روواقعا نداشتم به طوری که من در سال ۹۶  چند کارگاه دیگه اضافه کردم و کل پکیج کارگاه ها ۴ بار در سال گذشته تکرار شد و این عاالی بود. این استقبال ها تا جایی پیشرفت که برخی از کارگاه ها خارج از پکیج تا هفت بار تکرار شدن.

راستش من میدونستم که کارگاه هایی خاص با محتوای خاص و بسیار کاربردی طراحی کردم و انتظار استقبال رو داشتم چون خودم سالها مدیریت کردم و تجارب زیادی در این زمینه دارم . همچنین بسیاری از تکنیک های ابداعی خودم رو سالها تست کرده بودم و بازخوردهای بسیار عالی دریافت کرده بودم لذا میدونستم محتواها تئوری محض که اغلب در حال ارائه هستند نیست. و از اونجایی که من به مدت ۷ سال در سایت شخصی خودم و سه سال در کانال مدیریت کاربردی تجاربم رو می نوشتم واستقبال خوبی می شد به طوری که مطالبم بارها و بارها توسط منابع دیگه بازنشر می شدن و دست به دست می چرخید. (حالا بگذریم که اغلب هم منبع رو نمی نوشتن).

ولی یه اعتراف میخوام بکنم اونم اینه که درسته من انتظار استقبال رو داشتم ولی خداییش نه تا این حد دیگه… من کل سال گذشته رو به طور تمام وقت در حال آموزش و مشاوره بودم هیچ تعطیلی نداشتم حتی روزهای جمعه هم پر بود به طور کامل…

 

نظرات برخی از شرکت کنندگان

گوشه ای کوچک از نظرات برخی از شرکت کنندگان را در ویدیویی در صفحه زیر ببینید

فیلم کوتاهی از نظر شرکت کنندگان

 

همچنین میتونید از لینک زیر گزارش کارگاه های قبلی بعلاوه نظرات شرکت کنندگان رو ببینید

گزارش کارگاه های قبلی


یه نکته جالب دیگه اینکه کلاسهای من آموزش حرفه ای مدیریت بودند اما بسیاری از دوستان شرکت کننده می گفتند در زندگی شخصی شون هم تاثیر بالایی داشته و این هم برام خیلی جالب بود.

به خاطر لطف عزیزان شرکت کننده و حمایت های معنوی این عزیزان و تشویق هاشون من تشویق شدم که دوره های جدیدی بنویسم. و به صورت پیوسته اینکار رو انجام میدم.

مدیریت چیه؟

 

دوستان خوبم باید بدونید مدیریت چیز عجیبیه و با تمام مشاغلی که تاکنون می شناختید کاملا متفاوته.  در جایگاه مدیر انتظارات بسیاری از شما می ره و قراره نقش های زیادی رو بازی کنید.

نماد قدرت باشید، رهبر، نوآور، انگیزه دهنده ، سیاستمدار، قاضی ، شانه ای برای گریه کردن، عمو، عمه و خاله ای دلسوز، دیپلمات، جادوگر (برای افزایش جادویی حقوق)، حامی ، منجی، همه چیز دان و… صدها نقش دیگه که قطعا با اونها برخورد داشتید را باید بازی کنید.

و جالب اینکه شما مسئول عده ای از افراد می شید که شاید شما در انتخابشون دخالتی نداشتید، ممکنه دوسشون نداشته باشید و اشتراکی هم با اونها نداشته باشید اونها هم ممکنه شما را دوس نداشته باشن اما شما موظفید از اونها بهترین بهره وری کاری را بخواهید.


عناوین کارگاه ها و زمان برگزاری

19 مرداد 97
26 مرداد
23 شهریور
6 مهر
13 مهر
20 مهر
27 مهر
4 آبان
11 آبان
عنوانشروعپایان
کارگاه تفویض اختیار موثر۸۱۴:۳۰
عنوانشروعپایان
مهارتهای ارتباطی مدیر۸:۰۰۱۴:۳۰
عنوانشروعپایان
هدف گذاری در سازمان۸:۰۰۱۴:۳۰
عنوانشروعپایان
سیستم سازی کسب و کار۸:۰۰۱۴:۳۰
عنوانشروعپایان
طراحی سیستم کنترلی در مدیریت۸:۰۰۱۴:۳۰
عنوانشروعپایان
مهارت استخدام بهترین ها۸:۰۰۱۴:۳۰
عنوانشروعپایان
تیم سازی در مدیریت۸:۰۰۱۴:۳۰
عنوانشروعپایان
انگیزه بخشی به کارکنان۸:۰۰۱۴:۳۰
عنوانشروعپایان
مهارت های ضروری مدیریت در ایران۸:۰۰۱۴:۳۰

با شرکت در این کارگاه ها دقیقا چه چیزی را دریافت می کنم؟

 • 50ساعت محتوای آموزشی

 • فایل صوتی هر کارگاه (سه روز بعد از کارگاه)

 • جزوه مطالب هر کارگاه

 • حمایت و مشاوره آقای مهندس دکامی برای مشکلات در حین کار

 • گواهینامه قابل استعلام از آکادمی های IQS انگلیس و یا MPT اتریش

 • عضویت در گروه تلگرامی "شبکه مدیران" محلی برای رفع مشکلات مدیریتی محل کارتان

استاد دوره

ارشیا دکامی

ارشیا دکامی

مدیر و موسس گروه آموزشی ارشیا دکامی

رزومه کامل استاد را میتوانید از لینک زیر مطالعه بفرمایید
http://www.dekami.com/?p=51

ارشیا دکامی کیست؟

شناخت من خیلی کار سختی نیست کافیه به سایت من و یا کانال مدیریت کاربردی (با 34 هزار عضو) که یکی از معروفترین کانال های مدیریت و مرجع مقالات مدیریت در تلگرام و بسیاری از سایتهای مدیریت است مراجعه کنید و با سبک نوشته های من و کاربردی بودن آنها آشنا بشید.

رزومه من

www.dekami.com

کانال مدیریت کاربردی

در صورتی که لینک بالا نتونستید وارد کانال بشید به آدرس زیر را در تلگرام مراجعه کنید

@PracticalManagement

گواهی حضور

این دوره ها مورد تأیید آکادمی هایMPT اتریش، IQS انگلیس و  ANCCP ایتالیا بوده و از سوی این آکادمی ها گواهی معتبر قابل استعلام در سرتاسر دنیا ارائه می شود.

✅ کلیه دوره های فوق به صورت کاملا کاربردی بوده و متناسب با فرهنگ سازمانهای ایرانی طراحی شده اند.

✅به دلیل اینکه این آموزشها به صورت کارگاه برگزار میگردند ظرفیت ها کاملا محدود است و به محض تکمیل شدن، دوره ها بسته خواهند شد

امروز بیشتر از هر زمان دیگری، ایران نیازمند به مدیران حرفه ای و قدرتمند است. اما تنها ۱۰ درصد مدیران فعلی به صورت حرفه ای عمل می کنند و به همان میزان هم دستمزدهای بالاتری دریافت می کنند.

آنها ۵ تا ۱۰ برابر یک مدیر معمولی دستمزد میگیرند چون تاثیر آنها در سازمان صدها برابر این مبلغ است.

در انتهای این دوره ها واقعا چه اتفاقی رخ خواهد داد؟

یکی از قدم های مهم حرفه ای شدن در مدیریت، تسلط بر مهارتهای حرفه ای مورد نیاز در مدیریت است. شما با گذراندن این دوره ها کاملا خواهید آموخت که:

 • چگونه تفویض اختیارهای مؤثری انجام دهید به طوریکه کنترل فعالیتها را از دست ندهید.
 • چطور برای تیم و سازمانتان هدف گذاری کنید و و چگونه اهداف واحدهای مختلف را به اهداف سازمان متصل کنید و برای همیشه ازجزیره ای کارکردن واحدها و افراد خلاص شوید
 • خواهید آموخت که چگونه یک سیستم کارآمد طراحی کنید و چطور کارها را و فرایندها را ساده سازی کنید همچنین خواهید آموخت که چگونه عادت های سازمانی عالی به وجود بیاوید که افراد در برابر آنها مقاومتی از خود نشان ندهند.
 • شما خواهید آموخت که چگونه یک سیستم کنترلی برای سازمان و تیمتان طراحی کنید به طوری که با کمترین زمان ممکن نقاط کنترلی حیاتی و مهم را تحت نظر بگیرید .شما با طراحی سیستم کنترلی به روش تار عنکبوت که ابداع آقای مهندس دکامی است آشنا خواهید شد.
 • یاد خواهید گرفت که چگونه مصاحبه های عالی انجام دهید و چگونه پرسشهای هدفمند بپرسید و افراد عالی را استخدام کنید
 • در این دوره های خواهید آموخت که چگونه یک شبکه ارتباطی عالی و قدرتمند در سازمان و تیم تان بسازید به طوری که بهره وری افراد بالاتر برود
 • در طی این دوره های خواهید اموخت چگونه از بی انگیزگی افراد جلوگیری کنید و اشتباهات رایج در انگیزه بخشی را شناسایی و از تکرار انها جلوگیری کنید.

 و جالب اینجاست که شما می توانید به محض مراجعه به سازمانتان دست بکار شوید و از این مهارت به راحتی استفاده کنید.  و در مدت کوتاهی با بکارگیری مداوم آنها بر این مهارت ها تسلط پیدا کنید. و هر روز شاهد بالا رفتن راندمان کاری خودتان و سازمانتان باشید. اینطور شما بعنوان یک مدیر حرفه ای دیده خواهید شد.

تمامی کارگاه های ما تضمین بازگشت صد در صدی وجه دارند

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
کارگاه ها به صورتی تنظیم شده اند که برای همه ی افراد قابل استفاده است به زبان کاملا ساده با مثالهایی کاملا بومی و کاربردی
برای چه کسانی مفید است؟
این دوره ها برای تمامی کسانی که سودای مدیریت حرفه ای در سر دارند، مناسب است. برای تمامی افرادی که به نوعی مشغول سرپرستی و مدیریت در سازمان، شرکت،واحدکاری، موسسه، دانشگاه، بانک، مرکز آموزش و هر مکان دیگری که قرار است افرادی را سرپرستی و نظارت کنند مفید است.
آیا برای دانشجویان و فارغ التحصیلان مفید است؟
قطعا مفید است. چرا که در دانشگاههای ما هیچ مطلب کاربردی آموزش داده نمی شوند فقط یک سری مطالب کهنه و منسوخ شده مربوط به ۵۰ سال پیش را آموزش می دهند. مدیریت علم فیزیک و ریاضی نیست، در مدیریت همیشه دو بعلاوه دو چهار نمی شود بلکه در هر سازمان و کشور وفرهنگی جواب متفاوتی خواهد داشت حتی جواب امروز با فردای این معادله متفاوت است. در این دوره ها این عزیزان می توانند مهارت های بسیار مهم و حیاتی مدیریت در دنیای واقعی را بیاموزند و به محض ورود به کار همه را شگفت زده خواهند کرد من این قول را به آنها هم می دهم.
تفاوت این کارگاه با کارگاه ها و دوره های دیگر چیست؟
شاید تا کنون ده ها دوره رفته باشید اما واقعا چند درصد از آن مطالب را توانستید در محل کار خود استفاده کنید؟ اگر تاکنون در دوره ها و کارگاه های آموزشی آقای مهندس دکامی شرکت کرده باشید و یا از اعضای کانال مدیریت کاربردی بوده باشید و مطالب ارائه شده توسط ایشان را شنیده و خوانده باشید حتما متوجه شده اید در این مطالب خبری از مطالب تئوری نیست بلکه تمامی مطالب ارائه شده کاربردی بوده و به سادگی میتوان از آنها در محل کار استفاده کرد. لذا این دوره هم توسط ایشان طراحی و تدوین شده است و خودشان هم آموزش می دهند. فکر کنم همینقدر توضیح کافی باشد و تفاوت آن را متوجه شده باشید.
اگر شرکت نکنم چه می شود؟
باور کنید هیچ اتفاقی رخ نمی دهد و مانند گذشته ادامه می دهید. اصلا این کارگاه برای این طراحی شده است که اتفاقات عالی رخ دهد و تغییرات اساسی در سبک مدیریت خود ایجاد کنید. انتخاب یک سبک مدیریت حرفه ای راهی است که شما می توانید درآمد، منزلت و جایگاه بالاتری کسب کنید و وارد دنیای حرفه ای مدیریت شوید. پس تصمیم با خودتان است کارشناس بمانید و یا یک مدیر حرفه ای شوید.

آدرس:تهران خیابان شریعتی روبروی خیابان ملک خیابان باقری شبستری پلاک 42