رویداد به پایان رسیده است!
کنکاش مدیر تولید موفق در تاریخ پنج‌شنبه ۱۶ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۱۰ مهر ساعت ۰۹:۰۰

کنکاش مدیر تولید موفق

 • ۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان
 • تهران
 • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


همانطور که میدانیم دنیای کسب‌ و کار در عصر حاضر چالش‌های بی‌سابقه‌ای‌ را تجربه می‌کند و‌ رهبران‌ سازمان‌ها در سراسر جهان می‌کوشند از طریق چابکی سازمانی و رهبری موثر‌ شرایطی را‌ برای ادامه فعالیت سازمانشان به‌وجود آورند‌؛ برخی از طریق‌ واکنش به کاهش عملکرد‌ سازمان خود‌، برخی‌ با‌ تمرکز بر‌ کاهش هزینه‌ها و طرح بهبود بهره‌وری عملیاتی‌ و برخی با تلفیق هر دو و البته گروهی با نوآوری‌‌ در مسیر بهبود شرایط قرار می‌گیرند.‌ در نهایت سازمان‌هایی که با موفقیت از‌ دوران سخت عبور می‌کنند‌ قوی‌تر از گذشته‌ در کسب‌وکار خود، می‌توانند به آینده امیدوار باشند‌ و می‌توانند درک بهتری از الگوهای پیش‌رو داشته باشند بنابراین می‌توان گفت مدیریت سهم عمده ای در موفقیت یا شکست کسب و کار دارد.

مدیریت تولید، فرآیند برنامه ریزی ، هدایت ، کنترل و ساماندهی فعالیت های درحال انجام در یک شرکت جهت تولید منابع ورودی به فرآورده آن است. مدیریت تولید یک فعالیت درون سازمانی است که وظیفه آن پیش بینی، برنامه ریزی، بازاریابی در بخش فروش و خدمات می باشد. یک مدیر تولید باید در مورد تحلیل بازار و ویژگی های محصول مسئولیت پذیر باشد. کلیه فرآیندی که قرار است در سازمان انجام شود به نوعی با مدیر تولید در ارتباط است. اوست که مسئول نظم داخلی و خارجی سازمان و همچنین مسئول تمامی استراتژی های تولید به منظور پایین آوردن هزینه های اولیه سازمان می باشد. مدیریت تولید در یک سازمان نقش قلب سازمان را ایفا می کند. با توجه به این شرایط، مدیریت تولید کاری نیست که به صورت روتین انجام شود بلکه باید به طور پیوسته درحال تحقیق و بررسی بوده تا بتواند هزینه های اولیه را کاهش داده و کیفیت مطلوب تر را عرضه نماید. مدیریت تولید می بایست به طور دوره ای گزارشات دقیق را در اختیار مدیریت سازمان قرار دهد. مدیریت سازمان با توجه به اهداف سازمان و برنامه های زمانبندی شده دستورات لازم را اتخاذ نمایند.همچنین می بایست پاسخگوی نیازهای بازار نیز باشد و به سرعت خود را با تغییرات وفق داده تا از بازار رقابتی سازمان جا نمانند. واحد تولید می بایست با ارتباط موثر خود با واحدهای دیگر و برنامه ریزی های دقیق خود جهت تولید محصول، کالای خود را به موقع به بازار تزریق کند و با این کار برای سازمان سود و ارزش بیافریند.

 

در این راستا شرکت تجارت هوشمند هیراد با طراحی دوره آموزشی کنکاش مدیر تولید موفق با رویکردی متفاوت، تعیین عناوین آموزشی کاربردی، تدوین سرفصل‌های مناسب و شناسایی اساتید با تجربه و بهره‌گیری از ایشان، سعی در افزایش دانش و آگاهی مدیران تولید و کارشناسان فنی سازمان ها و در نتیجه رشد سازمان‌های نوآور دارد. این دوره به صورت میان مدت بوده و شامل حدود 80 ساعت مفاهیم اساسی و بنیادی مدیریت تولید یک بنگاه دانش بنیان را در برمی‌گیرد. هدف مجموعه هیراد و صندوق نوآوری و شکوفایی از تدوین این بسته آموزشی برای مدیران جوان شرکت‌های دانش‌بنیان ایجاد بستری است تا در این بستر بتوانند نسبت به کسب یا بروزرسانی برخی از مهارت‌ها و نگرش‌های مدیریتی دست یابند. بدیهی است در این دوره مشارکت و تعامل سازنده مدیران عامل، مدیران و کارشناسان تولید در سازمان‌ها می‌تواند به اشتراک‌گذاری و بیان تجربیات شخصی مدیران نیز کمک شایانی داشته باشد. لذا در تدوین این برنامه آموزشی سعی بر آن شده است تا ضمن درنظر گرفتن مباحث جذاب و موردنیاز مدیران سازمان، فضایی جهت به اشتراک و مورد بحث قرار دادن موضوعات روز در مدیریت بنگاه مورد تامل قرار گیرد.

آنچه در این دوره فراخواهید گرفت:

 • با اصول مدیریت منابع سازمان و مدیریت تولید همراستا با یک برنامه ریزی جامع آشنا خواهید شد.
 • با ابزارهای کاربردی و داشبوردهایی جهت استفاده در کنترل فرآیندهای تولید آشنا خواهید شد.
 • با اصول و روند توسعه فناوری های جدید در استفاده از اینترنت اشیاء در تولید و مدیریت تولید آشنا خواهید شد.
 • با مفاهیم کنترل موجودی و مدیریت زنجیره تامین در تولید آشنا خواهید شد.
 • با مفاهیم تولید و مدیریت تولید ناب بعنوان یک رویکرد در مدیریت تولید آشنا خواهید شد.
 • با موضوعات تحقیق و توسعه در تولید و مدیریت فناوری در توسعه محصولات جدید آشنا خواهید شد.

امید است برگزاری این دوره بعنوان یک بسته کامل از نیازهای تخصصی مدیران تولید بتواند اثربخشی ویژه ای در افزایش بهره وری مدیران تولید و متولیان توسعه محصولات در شرکت های دارای فناوری و تولیدکننده داشته باشد.

این دوره با همکاری جمعی از منتخبین اساتید همکار هیراد در بخش های مختلف تخصصی برگزار خواهد شد. همچنین در پایان دوره نیز گواهی دوره تربیت مدیران تولید موفق در سازمان های نوآور بصورت مشترک از طرف صندوق نوآوری و شکوفایی و مجموعه آموزشی هیراد صادر و به مشارکت کنندگان اعطا خواهد شد.

جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 02166421605 داخلی 102 سرکار خانم جابری تماس حاصل فرمایید.

برگزار‌کننده

آواتار

تجارت هوشمند هیراد (کارگزار معاونت علمی و صندوق نوآوری و شکوفایی)

شرکت تجارت هوشمند هیردا بعنوان یک شرکت ارایه دهنده خدمات تخصصی توسعه کسب و کار و توسعه صادرات درحال فعالیت می‌باشد. این مجموعه خدمات مختلفی نظیر برگزاری نمایشگاه های خارجی، ارزیابی شرکت ها از منظر آمادگی صادراتی، خدمات مدیریت صادرات و بازرگانی و همچن

رویداد های برگزارشده۱۵۷
 • شروع: چهارشنبه ۱۰ مهر ساعت ۰۹:۰۰
 • پایان: پنج‌شنبه ۱۶ آبان ساعت ۱۷:۰۰

آدرس: تهران گاندی جنوبی، خیابان پنجم، پلاک 26