رویداد به پایان رسیده است!
چگونه برای کسب و کارمان مدل پیش بینی مالی تهیه کنیم؟ در تاریخ چهارشنبه ۶ شهریور به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۶ شهریور ساعت ۱۷:۰۰

چگونه برای کسب و کارمان مدل پیش بینی مالی تهیه کنیم؟

  • رایگان
  • اصفهان
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

چرا و چگونه برای استارتاپ یا کسب و کارمان یک مدل مالی ارایه کنیم؟ 


چرا و چگونه برای استارتاپ یا کسب و کارمان یک مدل پیش بینی مالی تهیه کنیم؟ 

هر کسب و کاری برای رسیدن به اهدافش نیاز به آینده نگری داره، با چه مقدار سرمایه می تونه کارشو شروع کنه، چه مدت زمان لازم داره تا سرمایه گذاری اولیه خودش را برگردونه، وقتی کسب و کارش رشد کرد هزینه هاش به چه صورت افزایش پیدا می کنه و اینکه رشد درآمدش به چه صورته؟ پیش بینی مالی دقیقا همان چیزی است که می تونه یک سرمایه گذار را قانع کنه تا روی استارت آپ یا کسب و کار شما سرمایه گذاری کنه.

اگر به دنبال برنامه ریزی و پیش بینی مالی برای کسب و کارتان هستید و یا برنامه‌ای برای جذب سرمایه و ارزش گذاری کسب و کار خود دارید، تحلیل و پیش بینی مالی استارت آپ یا کسب و کارتان را دست کم نگیرید. مدل سازی مالی در واقع ترجمه‌ی عددی مدل کسب و کار، استراتژی‌ها، مدل رشد و چشم‌انداز یک استارتاپ یا کسب و کار در صفحات اکسل است.

خروجی‌های مدل مالی در تصمیم‌گیری و تحلیل مالی به بنیانگذاران و همچنین سرمایه گذاران در موارد ارزش گذاری، تحلیل داده­ های قبلی، بودجه ریزی و پیش بینی درآمدها و برنامه ریزی بهتر کمک می کند.

 

در این کارگاه آموزشی حمیدرضا موذنی مدیر سرمایه گذاری هلدینگ عتیق گشت، دانش آموخته رشته دکتری مهندسی مالی که تجربیات زیادی در زمینه مواجه با استارت آپ ها و کسب و کارها دارد قرار است بر روی موضوعات کلیدی مانند اهمیت مدل سازی مالی برای استارت آپ، ویژگی های مدل سازی مالی بهینه، ساختار مدل مالی، برآورد اندازه و سهم بازار، مدل رشد استارت آپ ها و کاربرد اکسل در مدل سازی مالی برای تهیه یک برنامه مالی کامل، کارگاهی را ارایه دهد و در ادامه کارگاه تمرینی جهت درک بهتر مدل سازی مالی استارت آپ با اکسل انجام خواهیم داد.

 

 

مربی کارگاه

حمیدرضا موذنی
حمیدرضا موذنی
مدیر سرمایه گذاری هلدینگ عتیق گشت

در این کارگاه آموزشی حمیدرضا موذنی مدیر سرمایه گذاری هلدینگ عتیق گشت، دانش آموخته رشته ... که تجربیات زیادی در زمینه مواجه با استارت آپ ها و کسب و کارها در زمینه.... دارد قرار است بر روی موضوعات کلیدی مانند  .... برای تهیه یک برنامه مالی کامل کارگاهی را ارایه دهد و در ادامه کارگاه قرار هست یک کار تمرینی نیم روزه را بر روی استارت آپ هایی که در حال تهیه برنامه مالی برای توسعه یا جذب سرمایه هستند انجام خواهیم داد.

برگزارکننده

 پایرتس
پایرتس
توسعه و شتابدهی هلدینگ عتیق گشت

پایرتس محیطی برای فعال کردن استعدادهای کارآفرینی شهر اصفهان و بستری برای شبکه سازی، شکل گیری و رشد استارت آپ های گردشگری

آدرس

اصفهان پل فردوسی، ابتدای خیابان شیخ صدوق، کنارگذر پل میر، نبش خیابان شهید امینی نژاد، ساختمان عتیق گشت، طبقه چهارم

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

آکادمی پایرتس - اختصاصی کسب و کارهای نوپا و استارت آپ ها

یکی از مسایلی که استارت آپ ­ها و کسب و کارهای نوپا هر روز با آن مواجه می شوند بکارگیری افراد حرفه ­ای ست. ایده اصلی آکادمی وقتی شکل گرفت که به لزوم بستری برای تربیت و شناسایی نیروهای اشتراکی "CofoundersLab" برای اینکه بنیانگذاران استارت آپ­ ها و صاحب

رویداد های برگزارشده۵
رویداد های فعال۰