رویداد به پایان رسیده است!
روانشناسی در مدیریت در تاریخجمعه ۳ اسفندبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

روانشناسی در مدیریت

شروع:
جمعه ۳ اسفند ۹۷ ۰۹:۰۰
پایان:
جمعه ۳ اسفند ۹۷ ۱۷:۰۰
مکان: تهران
روانشناسی در مدیریت
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

اهمیت روانشناسی در مدیریت

میدانیم مدیریت یعنی انجام کار توسط افراد. مدیریت بیش از هر شغلی با افراد سر و کار دارد و یک مدیر همواره باید مراقب احساس، ادراک، تفکر، هوش، شخصیت ، هیجان و انگیزش کارکنان باشد. مدیر خوب باید روانشناس باشد! باید بداند انسان ها شخصیت های متفاوتی دارند و هر شخصیت نقاط ضعف و قوت خود را دارد. آنگاه است که میتواند بدرستی تصمیم بگیرد چه کاری را به چه کسی واگذار کند، چطور انتظارتش از دیگران را تعریف کند، چگونه با آنها رفتار کند، چگونه روی آنها تاثیر گذارد و در نهایت چگونه آنها را به درستی به کار گمارد.

شما را با تجربیاتی آشنا خواهیم کرد که افراد را بشناسید و بهترین تصمیم گیری ها را در واگذاری کارها و برخورد با افراد داشته باشید.
ممکن است ما به رفتار با کارکنان خود فکر کنیم و خیلی وقت ها بر اساس تجربیات خود، احساس کنیم رفتار ما در این لحظه درست است، اما هیچ وقت متوجه نخواهیم شد که آن رفتار چه نتایجی در ذهن کامندان ما ایجاد کرده است. چرا که برخی از تیپ های شخصیت میترسند، دوست ندارند و یا اصلا نمیتوانند بازخورد دهند.

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که چرا با اینکه از کارکنان خواسته ام نظرات خود را بیان کنند، پیشنهاد دهند، انتقاد کنند و یا در مورد مشکلات صحبت کنند این کار را نمیکنند. قصه این است که راه ارتباطی با هر شخصیت متفاوت است و بدون آگاهی از آن نمیتوانیم درست از آنها انتظار داشته باشیم و اغلب شکست میخوریم.

آیا تا بحال به دلیل اینکه نمیدانستید چگونه رفتار کنید کارمند خوبی را از دست داده اید؟
در کارگاه شخصیت شناسی متوجه این موضوع و اهمیت آن خواهید شد.


 

ما در کارگاه شخصیت شناسی خود را میشناسیم و با تیپ شخصیتی خود آشنا میشویم. نقاط ضعف و قوت تیپ های مختلف را بحث میکنیم. در مورد سلامت روان و عوامل ایجاد کننده اختلالات گفتگو میکنیم و نشانه ها و نحوه تشخیص آنها را بررسی میکنیم تا یاد بگیریم چگونه با آنها رفتار کنیم، چه آموزش های مفیدی برای آنها در نظر بگیریم و چگونه اختلالات را درمان کنیم و برای درک بهتر آن کار کارگاهی انجام میدهیم.
علاوه بر این نگاهی به روش های رایج شخصیت شناسی در علم روانشناسی خواهیم داشت و می آموزیم چگونه این روش ها را با مهارت های مدیریتی خود هنرمندانه تلفیق کنیم.

با آموختن هر نکته جدید شاهد موفقیت خود در ارتباط بهتر با دیگران و در نتیجه کیفیت کار تیم خود و پیشرفت شغلی تان خواهید بود.

در این دوره چه مطالبی ارائه می شود؟

 

روانشناسی چیست و چرا در مدیریت به آن نیازمندیم

سلامت روان

عوامل شکل گیری شخصیت

تیپ های شخصیتی بر اساس طبقه بندی کلاستر ها، ویژگی ها و عوامل ایجاد کننده آنها

اختلالات شخصیت، نشانه ها، نحوه تشخیص و راه های ارتباط با افراد داری اختلال

انواع ابزارهای کنترلی و نحوه استفاده از آنان چگونه است؟

آموزش های مفید برای شخصیت ها و درمان اختلالات

تیپ شخصیتی بر اساس MBTI

تحلیل رفتار

با شرکت در این کارگاه دقیقا چه چیزی را دریافت می کنم؟فایل صوتی کارگاه (سه روز بعد از کارگاه)

جزوه مطالب این کارگاه

حمایت آقای مهندس دکامی تا پایان پیاده سازی سیستم کنترلی خودتان

 گواهینامه قابل استعلام از آکادمی MPT اتریش

سخنرانان

علیرضا فلاحتی

علیرضا فلاحتی

کارشناسی ارشد مدیریت از دانشگاه pune هند

درباره مدرس

علیرضا فلاحتی

کارشناسی ارشد مدیریت از دانشگاه pune هند

عضو گروه آموزشی ارشیا دکامی

مدیر اجرایی گروه شرکت های نیلگام

دیدن رزومه

سوالات متداول

برای چه کسانی مفید است؟
این دوره برای تمامی کسانی که در حال مدیریت هستند و یا قصد مدیر شدن را دارند مناسب است. مدیران منابع انسانی، مدیران تخصصی، مدیران ارشد و تمامی افرادی که به نوعی مشغول سرپرستی و مدیریت در سازمان، شرکت،موسسه ، دانشگاه ، بانک، مرکز آموزش و هر مکان دیگری که قرار است افرادی را سرپرستی و نظارت کنند مفید است. شخصیت شناسی و روانشناسی موضوعی است که همه ی مدیران باید آنرا بیاموزند.
آیا برای دانشجویان و فارغ التحصیلان مفید است؟
قطعا مفید است . چرا که در دانشگاههای ما هیچ مطلب کاربردی آموزش داده نمی شود فقط یک سری مطالب کهنه و منسوخ شده مربوط به ۵۰ سال پیش آموزش داده می شود. در صورتی که مدیریت علم فیزیک و ریاضی نیست، در مدیریت همیشه دو بعلاوه دو چهار نمی شود بلکه در هر سازمان و کشور و فرهنگی جواب متفاوتی خواهد داشت حتی جواب امروز با فردای این معادله متفاوت است. در اینجا این عزیزان می توانند مدیریت در دنیای واقعی را بیاموزند و به محض ورود به کار با انجام این اقدامات همه را شگفت زده خواهند کرد من این قول را به آنها می دهم
تفاوت این کارگاه با کارگاه ها و دوره های دیگر چیست؟
شاید تا کنون ده ها دوره رفته باشید اما واقعا چند درصد از ان مطالب را واقعا توانستید در محل کار خود استفاده کنید؟ اگر تا کنون از اعضای کانال مدیریت کاربردی بوده باشید و مطالب نوشته شده توسط مهندس دکامی را خوانده باشید حتما متوجه شده اید در این مطالب خبری از مطالب تئوری نیست بلکه تمامی مطالب ارائه شده کاربردی هستند وبه سادگی میتوان از انها در محل کار استفاده کرد. لذا مدرس این دوره هم با دقت تمام توسط ایشان انتخاب شده است. همانطور که می دانید استاد دکامی تاکید فراوانی بر کاربردی بودن دوره ها دارد.

اطلاعات بیشتر در مورد گروه آموزشی ارشیا دکامی

تلفن موسسه: 02128421681

سایت: www.dekami.com

تلگرام: کانال مدیریت کاربردی

اینستاگرام: @practicalManagement

 

تمامی کارگاه های ما تضمین بازگشت وجه دارند

آدرس:تهران تهران میدان هفتم تیر مجتمع فرهنگی عرفان