رویداد به پایان رسیده است!
نقش روابط عمومی(PR) در استراتژی بازاریابی دیجیتال آژانس گردشگری در تاریخ پنج‌شنبه ۱۹ دی به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۱۹ دی ساعت ۱۰:۵۰

نقش روابط عمومی(PR) در استراتژی بازاریابی دیجیتال آژانس گردشگری

  • از ۳۰,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • گردشگری
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


روابط عمومی(PR) و نقش باشگاه مشتریان با هدف رونق کسب و کار

برای اینکه بتوانید تصویر بهتری از خود در جامعه و در میان مشتریان خود، ایجاد کنید، نیاز دارید تا از مفهوم روابط عمومی (Public Relations ) استفاده نمایید. در واقع مسئول روابط عمومی شما به نمایندگی از شما، با مشتریان شما ارتباط برقرار می‌کند تا معرفی شرکت، خدمات یا محصولات فعلی یا جدید به بهترین نحو ممکن انجام شود.

روابط عمومی یک اصطلاح جدید نیست ولی با ظهور اینترنت، به طرز چشمگیری تغییر کرد و ارتباط بین شرکت‌ها و مشتریان را حفظ نمود. در واقع مفاهیمی همچون رپورتاژ آگهی، شرکت در رویدادها، انتشار خبرنامه یا هفته‌نامه، بلاگ‌ها و شبکه‌های اجتماعی ابزارهایی جهت روابط عمومی محسوب می‌شوند.

 

اهمیت بازاریابی دیجیتال مارکتینگ

با رشد روز افزون کاربران اینترنتی (بیش از 45 میلیون نفر در ایران) بازاریابی دیجیتال یا بازاریابی آنلاین بر رشد کسب وکارها تاثیر بسزایی داشته است. امروزه بسیاری از کسب وکارهای سنتی برای تبدیل شدن به کسب و کار آنلاین اقدام کرده اند. در محیط رقابتی و پویای امروزی و برای استقاده بهینه از تجارت الکترونیک، ابزار و استراتژیهای بازاریابی دیجیتال یا بازاریابی آنلاین، فرصتی را برای کسب وکارها خلق کرده است تا بتوانند رقابت و رشد کنند و بقای خود را حفظ کنند. در حال حاضر تجارت الکترونیک و بازاریابی دیجیتال باعث شده است شرکت های نوپا براحتی بتوانند با شرکت های بزرگ رقابت کنند، و باعث افزایش درآمد کسب و کار خود شوند. اگر میخواهید با رشد و پیشرفت شرکت خود و از همه مهم ترجذب مشتریان بیشتر مواجه شوید باید با روشها و استراتژیهای بازاریابی دیجیتال آشنا شوید.

 

وضعیت حوزه گردشگری و نقش دیجیتال مارکتینگ

تحولات دیجیتالی، بازاریابی وصنایع مختلف همچون صنعت گردشگری را دچار دگرگونی های زیادی نموده است. فعالان حوزه صنعت گردشگری یک کشور همچون آژانسهای گردشگری برای توسعه نیاز به بازاریابی هدفمند دارند تا از این مسیر بتوانند گردشگران و مسافران داخلی و خارجی بسیاری را به خود جذب کنند. بازاریابی دیجیتال در این صنعت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بر اساس داده های موجود و در سال ۲۰۱۵ میلادی، سهم هزینه های بازاریابی دیجیتال از کل بازاریابی جهان در حدود ۳۵ درصد بوده که این رقم در سال ۲۰۱۷ به نزدیک ۴۵ درصد رسید؛ این اعداد و ارقام گویای بزرگ شدن سهم بازاریابی دیجیتال نسبت به بازاریابی سنتی است. طبق آمار جهانی در سه ماه اول سال 2017 تعداد گردشگر بیش از 360 میلیون بوده است. و همچنین مطابق با آمارهای سازمان جهانی جهانگردی، بیش از 70 درصد از گردشگران، از جستجو تا انتخاب و خرید خدمات گردشگری مانند بلیط هواپیما، هتل، بیمه مسافرتی، تور و ... خود را از طریق اینترنت انجام می دهند و ظرفیت رو به رشد تقاضا برای خرید آنلاین خدمات گردشگری، روش سنتی را با چالش مواجه کرده است.

با توجه به شدت رقابتی بودن بازار دیجیتال صنعت گردشگری بهتر است که بسیاری از شرکت ها و افراد فعال در این حوزه، سریعتر با روشها و ابزار دیجیتال مارکتینگ آشنا شوند.

هدف از این کارگاه درک روشن و واضحی از بازاریابی آنلاین و اجراي فعاليتهاي بازاريابي سازمانها و فرايندها به شيوهاي مؤثرتر از روشهاي سنتي بازاريابي است. رشد روزافزون تعداد كاربران اينترنت و شبكه هاي بين المللي اينترنتي را نمیتوان نادیده گرفت. به این دلیل هر بنگاه گردشگری و مسافرتی میبایست از ظرفیت عظيم اين گروه از مشتريان و كاربران بدون در نظر گرفتن مرزهاي جغرافيايي استفاده نماید. به دليل پيشرفت روزافزون فناوري اطلاعات در عصر امروز، استفاده از روشهاي سنتي بازاريابي باعث دور ماندن از بازار جهاني و حتی بازار داخلی ميشود. بازاريابي آنلاین سطح وسيعتري از بازار هدف را نسبت به بازاريابي سنتي موردتوجه قرار ميدهد و از لحاظ اقتصادي نیز باصرفه تر است.

 

سامانه گردشگری توربین در راستای بهبود فرآیند بازاریابی در آژانس های مسافرتی و گردشگری و همچنین استفاده بهینه از این فرصت، این کارگاه را برگزار می نماید.

درباره ما

سامانه گردشگری توربین نیز در راستای بهبود ارتباطات و عملکرد آژانسهای گردشگری نرم افزار تحت وب خود را شامل مجمومه ای از راهکارهای آنلاین برای افزایش فروش ارائه کرده است.

تیم توربین با سابقه فعالیت بیش از 10 سال در حوزه گردشگری در داخل و خارج از ایران، پروژه های زیادی را اجرا نموده است. با توجه به داشتن دانش فنی و تجربی در زمینه فناوری اطلاعات و بازاریابی دیجیتال، کارگاه های مرتبطی را برای بنگاه های مسافرتی و گردشگری برگزار نموده است.

 

مدرس

هما نقره
هما نقره
مدرس بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ

برگزارکننده

سامانه گردشگری توربین
سامانه گردشگری توربین

زمان‌بندی

پنجشنبه 98/09/28
عنوانشروعپایان
شروع کارگاه۱۱:۰۰۱۲
شبکه سازی ۱۲:۰۰۱۲:۱۵
ادامه کارگاه ۱۲:۱۵۱۳:۰۰

سوالات متداول

سامانه گردشگری توربین چیست؟
شرکت «دانش گستران ایرسا»، فعال در زمینه کسب و کارهای آنلاین، در سال ۹۴ سرویس «توربین» را معرفی کرد. توربین، یک وب سایت سرویس دهنده خدمات گردشگری مانند تور، هتل، پرواز، قطار، اتوبوس، بیمه، ویزا و غیره به متقاضیان آن خدمات شامل شرکت های مسافرتی یا مسافر نهایی (B2B و B2C) است. اساس کار توربین P2P (peer-to-peer) است بگونه ای که شرکت های خدمات دهنده میتوانند محصولات خود را در توربین معرفی کنند و خدمات گیرندگان مستقیما آنها را رزرو کنند.
این دوره برای چه کسانی مناسب است؟
* مدیران عالی، اجرایی و داخلی آژانس‌های گردشگری * کارمندان و فعالان حوزه گردشگری *کارآفرینان و افرادی که قصد ایجاد کسب و کار آنلاین یا استارت آپ های موفق در حوزه گردشگری دارند

آدرس

تهران تهران، خیابان میرداماد - نرسیده به ولیعصر ( روبروی مجتمع کامپیوتر پایتخت) - جنب مجتمع مسکونی اسکان پلاک 369 - طبقه سوم

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

سامانه گردشگری توربین

  سامانه گردشگری توربین توربین نام یک سیستم نرم‌افزاری شامل یک وبسایت کامل و یک اپ موبایل در زمینه فروش خدمات گردشگری است. نام یک سیستم نرم‌افزاری شامل یک وبسایت کامل و یک اپ موبایل در زمینه فروش خدمات گردشگری است. نرم افزار تحت وب توربین شامل مجموم

رویداد های برگزارشده۱۲
رویداد های فعال۰