رویداد به پایان رسیده است!
نکات کلیدی پاراگراف نویسی برای گرفتن نمره بالای 7 در رایتینگ آیلتس در تاریخ چهارشنبه ۲۹ امرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
چهارشنبه ۲۹ مرداد ساعت ۲۰:۱۵

نکات کلیدی پاراگراف نویسی برای گرفتن نمره بالای 7 در رایتینگ آیلتس

  • رایگان
  • آنلاین
  • تحصیلی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


شاید بتوان به جرأت گفت که گرفتن نمره 7 در قسمت رایتینگ آزمون آیلتس سخت‌ترین چالش پیش روی شرکت‌کنندگان در این آزمون است؛ و اما نکته مهم‌تر آن که دست‌یابی به نمره 7 در مهارت رایتینگ بدون تسلط بر اصول کلیدی “پاراگراف نویسی” در زبان انگلیسی ممکن نخواهد بود. بنابراین “نوشتن یک پاراگراف استاندارد و منطبق بر ساختار اصولی” یکی از مهم‌ترین مهارت‌هایی است که شما باید برای گرفتن نمره 7 در مهارت رایتینگ بیاموزید.

در این کلاس آنلاین، با مهم‌ترین اصول نگارش یک پاراگراف در زبان انگلیسی آشنا خواهید شد. همچنین مثال‌های متعددی در این کلاس آنلاین بررسی خواهد شد. حضور در این کلاس آنلاین برای شرکت‌کنندگان هر دو آزمون آکادمیک و جنرال می‌تواند بسیار مفید باشد. این رویداد آنلاین تأثیر ویژه‌ای بر عملکرد شما در قسمت Writing آزمون IELTS خواهد گذاشت.

در انتها مشابه سایر رویدادهای آنلاین برگزار شده در وبسایت زبان تیپس، با منابع و تمرین‌های بسیار مهم برای تقویت مهارت Writing آشنا می‌شوید. در بخش پرسش و پاسخ نیز به سوالات پرتکرار شما پاسخ داده خواهد شد. 

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
سخنرانی۲۰:۱۵۲۱:۱۵
پرسش و پاسخ۲۱:۱۵۲۱:۴۵

سوالات متداول

چطور باید در این رویداد آنلاین شرکت کنم؟
لینک مستقیم ورود به رویداد آنلاین 15 دقیقه قبل از شروع رویداد به ایمیل شما ارسال می‌شود. شما می‌توانید با کلیک کردن بر روی لینک ایمیل شده به صورت مستقیم وارد محیط برگزاری رویداد آنلاین شوید.

برگزارکنندگان

زبان تیپس
زبان تیپس
ZabanTips.com

برگزار کننده دوره های آموزش آنلاین آیلتس

وبرنو
وبرنو
Weberno.com

پلتفرم پیشرفته برگزاری وبینار و رویدادهای آنلاین

حامیان

سخنرانان

پویا عابدی
پویا عابدی
مدرس IELTS

برگزار‌کننده

آواتار

ZabanTips.com

یادگیری نکات کلیدی زبان انگلیسی در کلاس‌های آنلاین

رویداد های برگزارشده۵۴
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۵۰ نفر