ایوند با محدود کردن حق استفاده از اینترنت مخالف است. شما نیز به این کارزار بپیوندید.#صیانت_از_حقوق_کاربراناطلاعات بیشتر
کاور
"اولین و تنها دوره کارآموزی عملی پایتون با آموزش 10 پروژه کاربردی" در تاریخ پنج‌شنبه ۱۴ اسفند ساعت ۲۰:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
اقساطی (3 قسط)
-
۶۰۰,۰۰۰ تومان
اتمام ظرفیت اتاق
جلسه تعیین سطح و ارزیابی برای ورود
جلسه مخصوص تعیین سطح و ارزیابی برای اطمینان حاصل کردن از تطابق با شرایط ورود به دوره و یا کارآموزی.
-
۵,۰۰۰ تومان
اتمام ظرفیت اتاق

آشنایی با دوره کارآموزی پایتون:

به وسیله این دوره:
 

 • تجربه عملی و کاربردی پایتون رو در حوزه‌های مختلف کسب می کنید
 • ترس از شروع کار در بازار به عنوان یک برنامه نویس رو ریشه کن می کنید
 • مسیر ورود شما به بازار کار روشن میشه و رستاوا تا استخدام شما رو همراهی خواهد کرد
 • مدرک معتبر بین المللی از Credx Academy کانادا رو هم دریافت خواهید کرد

 

در این دوره ی کاراموزی شما ده پروژه عملی و کاربردی پایتون در حوزه های مختلف را به همراه منتور خود پیاده سازی خواهید کرد تا دانش پایتون  خود را به صورت حرفه ای ارتقاء بدهید و نکات کاربردی و عملی مرتبط را یاد بگیرید .

 

اگر آشنایی زیادی با زبان برنامه نویسی پایتون ندارید نگران نباشید ما  پکیج "آموزش مقدماتی پایتون" با  قیمت دویست و هشتاد هزار تومان  را بصورت رایگان در اختیار تمام شرکت کنندگان این دوره میگذاریم .

 

در این دوره . همچنین به کمک پروژهای اصلی که هر هفته به عنوان تمرین به شما داده میشود با مباحث مختلف نظیر ساخت وبسایت با پایتون، اسکرپ کردن، علم داده، بصری کردن اطلاعات، پردازش تصویر و غیره نیز آشنا خواهید شد.

 

به علاوه بر تمام درس ها و پروژه‌های برنامه نویسی، منتورهای توسعه فردی آکادمی رستاوا در طول دوره همراه شما خواهند بود و از طریق جلسه‌های از پیش تعیین شده و مشاوره‌های خصوصی شما را تا استخدام یاری خواهند کرد.

 

درتمام طول پروژه مربی در کنار شما خواهد بود و پاسخگوی  تمامی سوالات شما خواهد بود. 

 

 

نمونه تدریس استاد دوره

نحوه برگزاری و مدرک

در این دوره در ابتدای هر هفته استاد و دانشجویان بصورت آنلاین جلسه ای خواهند داشت که در آن جلسه چندین تمرین کوچک به انضمام یک پروژه اصلی برای آن هفته تعریف میشود، دانشجویان تا پایان هفته وقت دارن تمرین های مربوطه را با راهنمایی هایی که در ابتدای هفته دریافت کرده اند به پایان برسانند.

 

هر یک از دانشجویان میتوانند در صورت مواجه با مشکل از طریق کانالهای ارتباطی تعریف شده (تماس صوتی، تلگرام و ایمیل) با استاد مربوطه در ارتباط باشند.
در پایان هفته جلسه آنلاینی با حضور مربی مربوطه و دانشجویان تشکیل میشود و پروژه های تعریف شد>به بهترین روش توسط مربی دوره تحلیل و حل میشود .

 

بعد از شرکت در دوره چه مدرکی دریافت میکنم؟

مدرکی که شما در این دوره دریافت میکنید از موسسه Credx کانادا می باشد که در ایران و سایر کشورها دارای اعتبار است.

 

 

پیش نیازهای این دوره: 

برای شرکت در این دوره باید با مفاهیم پایتون مقدماتی آشنایی  داشته باشید.
اگر آشنایی زیادی با زبان برنامه نویسی پایتون ندارید نگران نباشید ما  پکیج "آموزش مقدماتی پایتون"  با  قیمت دویست و هشتاد هزار تومان  را بصورت رایگان در اختیار تمام شرکت کنندگان این دوره میگذاریم .

 

 

پس از اتمام دوره چه مهارت هایی به دست می آورید: 

پس از اتمام این دوره شما توانایی بالایی در حل مساله به کمک پایتون به دست می‌اورید و به کمک رستاوا قادر خواهید بود به عنوان یک توسعه دهنده پایتون در شرکت هایی که به چنین تخصصی نیاز دارند مشغول به کار شوید.


علاوه بر این با شناختی که از حوزه های مختلف پایتون نظیر توسعه وب، پردازش تصویر و ... به دست آورده اید میتوانید بصورت کاملا تخصصی یک از این مسیرها را به عنوان حوزه تخصصی خود دنبال کنید. 

 

 

استاد دوره

 اصغر میرزایی بنیان گذار استارتاپ های دنده 6 و پروشات.
 مدیر فنی سابق تیم فنین هامون. توسعه دهنده و مدرس دوره های برنامه نویسی در رستاوا.

 

حامیان ما

شرکت Startup Kiwi
با سالها تجربه در نوآوری، توسعه محصولات دیجیتال و جذب و استخدام در حوزه tech در آمریکا شمالی 
می باشد، این شرکت دسترسی به بازار جهانی را برای کاربران رستاوا ممکن می سازد.

 

آکادمی Credx
فعال در آموزش در حوزه تکنولوژی و برنامه نویسی در کانادا ضمانت  کیفیت تدریس و صدور مدارک ارزیابی و گواهی نامه های رستاوا آکادمی را به عهده دارد.

 

 

آکادمی رستاوا با هدف توانمندسازی افراد مستعد دوره‌های کارآموزی آنلاین برگزار می‌کنه؛ کارآموزی توی رستاوا به این معناست که وارد دوره‌هایی در سطح کیفی مطابق با استانداردهای جهانی  می‌شی تا به‌صورت فشرده مهارت‌های مورد نیاز برای ورود به بازار کار رو به دست بیاری، و سپس انجام صفر تا صد یک پروژه رو تجربه کنی و از حرفه‌ای‌های هر حوزه تجربه بیاموزی و مهارت‌های خودت رو تقویت ‌کنی. پس از کسب مهارت و تجربه کافی رستاوا شمارو حمایت و هدایت میکنه که به استخدام یکی از شرکتهای فعال در حوزه تکنولوژی دست پیدا کنی و یا استارت آپ خودتونو راه بندازید.​

حامیان

برگزارکنندگان

آکادمی رستاوا
آکادمی رستاوا
اصغر میرزایی
اصغر میرزایی
بنیان گذار دنده 6، پروشات-مدرس رستاوا

سوالات متداول

برای شرکت در این دوره باید با مفاهیم پایتون مقدماتی آشنایی داشته باشید. اگر آشنایی زیادی با زبان برنامه نویسی پایتون ندارید نگران نباشید ما پکیج " آموزش مقدماتی پایتون " با قیمت صد هزار تومان را بصورت رایگان در اختیار تمام شرکت کنندگان این دوره میگذاریم .
بله. در این دوره مهمترین مباحث پایتون از مباحث مقدماتی تا پیشرفته پوشش داده میشود.
این دوره برای هر فردی که آشنایی اولیه با پایتون دارد و درصدد تقویت مهارت برنامه نویسی پایتون خود است کاملا توصیه میشود.
بلی مدارک از شرکت کانادایی Credx صادر میشود
بله میتوانید جمعا طی 3 قسط 600 هزار تومانی پرداخت نمایید
کلاس ها به صورت آنلاین برگزار میشود
در این دوره در ابتدای هر هفته استاد و دانشجویان بصورت آنلاین جلسه ای خواهند داشت که در آن جلسه چندین تمرین کوچک به انضمام یک پروژه اصلی برای آن هفته تعریف میشود، دانشجویان تا پایان هفته وقت دارند  تمرین های مربوطه را با راهنمایی هایی که در ابتدای هفته دریافت کرده اند به پایان برسانند.  همچنین دانشجویان دوره طی ساعات مشخصی (OFFICE HOURS) در طول هفته امکان مکالمه صوتی/تصویری را با مربی خود خواهند داشت.
در صورتی که شما از اینترنت ADSL با سرعت 512 به بالا استفاده کنید، مشکلی برای شرکت در کلاس آنلاین نخواهید داشت. همچنین اینترنت 3G و 4G همراه اول و ایرانسل نیز برای شرکت در وبینار مناسب هستند. می‌توانید از امکان Hotspot گوشی خود استفاده کرده و کامپیوتر را به گوشی وصل کرده و از اینترنت آن استفاده کنید.
برای شرکت در کلاس ها از برنامه Microsoft teams استفاده میشود.که در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
ویدیوی جلسات قبل از طریق سایت در دسترس دانشجویان خواهد بود و میتوانند در صورت نیاز هر زمانی آن را مشاهده کنند
خیر

برگزار‌کننده

آواتار

Rastava Academy

آکادمی رستاوا با هدف توانمندسازی افراد مستعد دوره‌های کارآموزی آنلاین برگزار می‌کنه؛ کارآموزی توی رستاوا به این معناست که وارد دوره‌هایی در سطح کیفی مطابق با استانداردهای جهانی می‌شی تا به‌صورت فشرده مهارت‌های مورد نیاز برای ورود به بازار کار رو به د

رویداد های برگزارشده۱۵
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۳۰ نفر

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

شنبه ۳ مهر

سیسکو مایکروسافت لینوکس امنیت شبکه آموزش کاربردی CCNA CCNP MCSA MCSE CEH ITIL LPIC CCIE Network Security Cisco Microsoft Linux

 • آنلاین
 • از ۱۹۰,۰۰۰ تومان
 • سمینار لایو نیما یگانه دوره تخصصی توسعه کسب کار تکنولوژی فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ وبینار آموزش رایگان Nima Yeganeh
تا ۱۲ شهریور

0 تا 100 برنامه‌نویسی پایتون در دانشگاه تهران

 • آنلاین
 • ۶۹۰,۰۰۰ تومان
 • Computer Researchers
جمعه ۱۵ مرداد

کارگاه آنلاین برنامه نویسی Matlab

 • آنلاین
 • از ۳۵۰,۰۰۰ تومان
 • گروه آموزشی پژواک دانش
تا ۲۴ مرداد

زبان برنامه نویسی پایتون پیشرفته

 • آنلاین
 • ۴۵۰,۰۰۰ تومان
 • Diginext