رویداد به پایان رسیده است!
پانزدهمین رویداد بانی رشت در تاریخ چهارشنبه ۲۴ امرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پانزدهمین رویداد بانی رشت

شروع:
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۹۷ ۱۸:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۹۷ ۲۱:۰۰
پانزدهمین رویداد بانی رشت
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

درباره رویداد


پانزدهمین رویداد «بانی» روز چهارشنبه ۲۴ مرداد ماه، با حضور علیرضا آغاسی هم‌بنیانگذار آژانس Ad-Venture و مدیر ارشد بازاریابی aban.solutions برگزار می‌شود. آبان سولوشن یک شرکت بین‌المللی است که تا کنون موفق به جذب بیش از ۲۵۰ میلیون کاربر در سرتاسر جهان شده است. در این رویداد علاوه بر شنیدن داستان زندگی خصوصی و حرفه‌ای علیرضا، با تکیه به تجربیاتش در خصوص راه‌های جایگزین تامین مالی از طریق سرمایه‌گذار گفتگو خواهیم کرد.

بانی چیست؟

در تیرماه سال 93 رویدادی به نام استارتاپ گرایند برای اولین بار در تهران و در آذرماه سال ۹۴ در رشت توسط تیمی داوطلب اجرا گردید. این برنامه با مداومت در اجرای ماهانه و دوری از هر گونه تجاری سازی به سرعت تبدیل به یک برنامه آموزنده و سازنده در اکوسیستم کارآفرینی تهران، شیراز، اصفهان، اراک و رشت گردید. قصه بـانـی از آنجایی آغاز شد که تیم برگزار کننده این برنامه در تهران، رشت و اراک تصمیم گرفتند دست به دست هم داده و با بومی سازی این رویداد به روشی جدید به تاثیر گذاری شان ادامه دهند.

بـانـی، تلاشی است برای مشاهده سبک زندگی و طرز فکر بانـیان کشور و ترویج روحیه کارآفرینی در جامعه هدف. این برنامه ۳ ساعته قصد دارد با تولید محتوای ناب آموزشی و فراهم کردن امکان شبکه‌سازی بین فعالان اکوسیستم استارتاپی در افزایش شانس موفقیت آنها نقشی هر چند کوچک ایفا کند.


مهمان رویداد

علیرضا آغاسی
علیرضا آغاسی
ABAN Solutions

علی‌رضا آغاسی دانش‌ آموخته‌ی رشته MBA از دانشگاه شریف است. داستان علیرضا با تکیه بر سمت‌های حساسش در مجموعه رهنما و بعد شرکت بین‌المللی آبان سولوشنز و تاسیس آژانس Ad-Venture شنیدنی‌ است. علاوه بر آن، با علیرضا با تکیه به تجربیاتش در خصوص روش‌های تامین سرمایه بدون نیاز به سرمایه‌گذار گفتگو خواهیم کرد

برگزارکنندگان

مهدی شهبازی
مهدی شهبازی
کارآفرین، پژوهشگر کارآفرینی
صالح سپهری‌فر
صالح سپهری‌فر
مدرس و مترجم کارآفرینی

آدرس: رشت میدان انتظام (رازی)، کوچه نظام پزشکی، ساختمان اداری پارک علم و فناوری گیلان