رویداد به پایان رسیده است!
شانزدهمین رویداد بانی رشت در تاریخ پنج‌شنبه ۱۵ شهریور به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

شانزدهمین رویداد بانی رشت

شروع:
پنج‌شنبه ۱۵ شهریور ۹۷ ۱۸:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۱۵ شهریور ۹۷ ۲۱:۰۰
شانزدهمین رویداد بانی رشت
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

درباره رویداد


 

 

شانزدهمین رویداد «بانی» روز پنج‌شنبه ۱۵ شهریور ماه، با حضور پشوتن پورپزشک مدیرعامل و هم‌بنیانگذار بازار اینترنتی بامیلو در رشت برگزار می‌شود.

بانی چیست؟

در تیرماه سال 93 رویدادی به نام استارتاپ گرایند برای اولین بار در تهران و در آذرماه سال ۹۴ در رشت توسط تیمی داوطلب اجرا گردید. این برنامه با مداومت در اجرای ماهانه و دوری از هر گونه تجاری سازی به سرعت تبدیل به یک برنامه آموزنده و سازنده در اکوسیستم کارآفرینی تهران، شیراز، اصفهان، اراک و رشت گردید. قصه بـانـی از آنجایی آغاز شد که تیم برگزار کننده این برنامه در تهران، رشت و اراک تصمیم گرفتند دست به دست هم داده و با بومی سازی این رویداد به روشی جدید به تاثیر گذاری شان ادامه دهند.

بـانـی، تلاشی است برای مشاهده سبک زندگی و طرز فکر بانـیان کشور و ترویج روحیه کارآفرینی در جامعه هدف. این برنامه ۳ ساعته قصد دارد با تولید محتوای ناب آموزشی و فراهم کردن امکان شبکه‌سازی بین فعالان اکوسیستم استارتاپی در افزایش شانس موفقیت آنها نقشی هر چند کوچک ایفا کند.

سخنرانان

پشوتن پورپزشک
پشوتن پورپزشک
مدیرعامل بامیلو

پشوتن پورپزشک که از روزهای اول راه‌اندازی بامیلو تا کنون مسولیت مدیریت آن را به عهده داشته، پیش‌تر تجربه‌ی همکاری ۳ ساله با شرکت‌ چارگون در مقام کارشناس ارشد فروش و بازاریابی و بیش از ۴ سال تجربه‌ی فعالیت در شرکت‌های «دانا پرداز» و گروه نرم‌افزاری «سیاق» با پوزیشن مدیریت بازاریابی و فروش را دارد.