رویداد به پایان رسیده است!
ورکشاپ مقدماتی React JS در تاریخ پنج‌شنبه ۲۳ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۲۳ آبان ساعت ۰۹:۰۰

ورکشاپ مقدماتی React JS

  • رایگان
  • رشت
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

ورکشاپ React JS


React JS چیست؟

ری اکت (reactjs) اساسا یک کتابخونه open-source جاوا اسکریپتی برای ساخت رابط کاربری (user interfaces) برای single page applications (اپلیکیشن های تک صفحه ای) است. این کتابخونه برای مدیریت لایه View برای وب استفاده می‌شود. همچنین React این امکان رو در اختیار ما میذاره که reusable UI components (کامپوننت‌های قابل استفاده مجدد رابط کاریری) ایجاد کنیم. React در ابتدا توسط Jordan Walke یکی از مهندسین ارشد فیسبوک ایجاد شد. React ابتدا در سال 2011 در فیسبوک مورد استفاده قرار گرفت و سپس در سال 2012 در اینستاگرام استفاده شد.

ری اکت این امکان را در اختیار توسعه‌دهندگان می‌گذارد که وب اپلیکیشن‌های خیلی بزرگ که می‌تواند date را تغییر بدهد، بدون reload صفحه ایجاد کنند. مهم ترین اهداف React را می‌توان سادگی، سرعت و مقیاس پذیر بودن دانست. تمرکز اصلی React بر روی رابط کاربری است و فقط در لایه View در معماری MVC مطابقت دارد. این کتابخانه می‌تواند با کتابخانه‌های و فریمورک‌های دیگر جاوا اسکریپت مثل Angular ترکیب و مورد استفاده قرار گیرد.

 

این رویداد یک ورکشاپ مقدماتی برای آشنایی و هل دادن شما به استخر ReactJs است و فرصت خوبی برای شروع یادگیری این ابزار می‌باشد.

 

آشنایی مقدماتی با HTML/CSS و کمی هم Javascript  می‌تواند به استفاده بهینه شما از این ورکشاپ کمک شایانی بکند. ولی اگه اینارو هم بلد نیستین سعی می‌کنیم که بین دروس گریزی به اینها هم بزنیم و کدها رو توضیح بدیم.

 

اگه نرم افزار VS Code که یک کد ادیتور رایگان است رو هم دانلود کنین فهم مطالب رو براتون آسون‌تر می‌کنه.

 

? مطالبی که در این ورکشاپ آموزش داده می‌شود.

مقدمه و آشنایی ابتدایی با  ReactJS

توضیحاتی درباره ورژن جدید جاوااسکریپ  ES6

آموزش ساخت اپلیکشن React در سیستم خودمان

اشنایی با Props, JSX, State, Functional Component, Event, Method و خیلی چیزای دیگه

 

? این برنامه رایگان است ولی با توجه به محدودیت فضا، لازم است که حتما از پیش رزرو کنید.

آدرس

رشت میدان حشمت، فضای کار اشتراکی ایستگاه نوآوری

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

ایستگاه نوآوری

فضای کار اشتراکی ایستگاه نوآوری در پی گرد‌هم ‌آوردن افراد فعال برای ایجاد فضای کاری مناسب است تا به دنبال آن، از ظرفیت حاضر برای برگزاری رویدادهای شبکه‌سازی، کارگاه‌های آموزشی و از همه مهم‌تر، ایجاد حس خوب کار کردن استفاده کند.محیط کاری پیشرفته و مدر

رویداد های برگزارشده۳
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر