رویداد به پایان رسیده است!
Refatech Challenge (رویداد معرفی نیازهای فناورانه بانک رفاه جهت مشارکت با استارت آپ ها و شرکت های فناور) در تاریخ یکشنبه ۲۱ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
یک‌شنبه ۲۱ مهر ساعت ۱۴:۰۰

Refatech Challenge (رویداد معرفی نیازهای فناورانه بانک رفاه جهت مشارکت با استارت آپ ها و شرکت های فناور)

  • رایگان
  • تهران
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

درباره رویداد


رفاتک چلنج، رویداد معرفی نیازهای فناورانه بانک رفاه است که هدف آن مشارکت و همکاری با استارتاپ ها و شرکت های نوآور برای رفع این نیازهاست.

در این رویداد که توسط رفاتک (مرکز نوآوری بانک رفاه) برگزار می شود و بومرنگ (شبکه خدمات نوآوری) در اجرای آن مشارکت دارد، قرار است تعدادی از نیازها و چالش های بانک رفاه به همراه رویکردهای توسعه فناوری این بانک در محور های زیر معرفی گردد:

 

o خدمات رفاهی به سالمندان و بازنشسته‌ها
o پرداخت های ارزی برای گردشگران و گردشگران سلامت
o روش‌های نوین نظرسنجی از مشتریان بانک از همه درگاه‌های ارتباطی (شعبه، خودپرداز، اپ، وب‌سایت و...)

 

پس ازارائه اطلاعات و معرفی این نیازها، مخاطبان می توانند پرسش های خود را مطرح نموده و با مدیران و متخصصین  بانک وارد بحث و تبادل نظر شوند.

در نهایت نیز استارتاپ ها و شرکت های نوآور فرصت دارند در مهلت مقرر پس از رویداد، راهکارهای پیشنهادی و طرح های خود را به برگزارکنندگان معرفی نمایند. این راهکارها توسط رفاتک مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت واز ارائه دهندگان برترین پیشنهادات برای شروع همکاری دعوت خواهد شد.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره های 44239971 (رفاتک) یا 88398543 (بومرنگ) تماس حاصل فرمایند.

 

برگزارکنندگان

رفاتک (مرکز نوآوری بانک رفاه)
رفاتک (مرکز نوآوری بانک رفاه)
بومرنگ (شبکه خدمات نوآوری)
بومرنگ (شبکه خدمات نوآوری)

آدرس

تهران باغ کتاب تهران، طبقه همکف، بلوک C، سالن شماره 8 آدرس1: میدان ونک، بزرگراه حقانی، مسیر غرب به شرق، بعد از تقاطع بزرگراه شهید مدرس، خروجی کتابخانه ملی، باغ کتاب ‏تهران آدرس2: بزرگراه شهید همت، مسیر شرق به غرب، بعد از خروجی بزگراه حقانی، خروجی باغ موزه دفاع مقدس و باغ کتاب تهران آدرس3: مترو حقانی، 10 دقیقه پیاده روی از باغ موزه دفاع مقدس، بعد از پل، باغ کتاب تهران(مسیر مستقیم)

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

رفاتک (مرکز نوآوری بانک رفاه)

رویداد های برگزارشده۱
رویداد های فعال۰