رویداد به پایان رسیده است!
سرنخ 2 مرکز آی‌فینک در نمایشگاه تراکنش در تاریخ سه‌شنبه ۲۸ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
سه‌شنبه ۲۸ آبان ساعت ۱۴:۰۰

سرنخ 2 مرکز آی‌فینک در نمایشگاه تراکنش

  • رایگان
  • تهران
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

برگزارکنندگان

مرکز آی‌فینک
مرکز آی‌فینک

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
سخنرانی اول: بلاک چین و هویت دیجیتال۱۴:۴۵۱۵:۱۵
سخنرانی دوم: اشتراک گذاری و تحلیل اطلاعات۱۵:۱۵۱۵:۴۵
پنل تخصصی۱۵:۴۵۱۶:۱۵

سخنرانان

مهندس سید علی هاشمی اقدم
مهندس سید علی هاشمی اقدم
مدیرعامل شرکت فرادیس گستر کیش
مهندس عزیزی
مهندس عزیزی
دکتر حسام تدین
دکتر حسام تدین
معاون همکاری های علمی و بین الملل و عضو هیات علمی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات
دکتر حسین قرائی
دکتر حسین قرائی
عضو هيات علمي پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات
مهندس حسین یعقوبی
مهندس حسین یعقوبی
مدیر بلاکچین خدمات انفورماتیک

سوالات متداول

آیا ثبت نام از طریق ایوند، کفایت می کند؟
خیر. باید با مراجعه به سایت http://itefaba.com/fa/ite-registration-fa، نسبت به ثبت نام خود برای حضور در نمایشگاه نیز اقدام کنید

توضیحات


سرنخ (Reverse-Pitch) ، مجموعه رویدادهایی است که سازمان‌ها و شرکت‌ها برای استفاده از فرصت‌های نوآوری و یا نیازهای خود به نو‌آوری سخن می‌گویند. پیدا کردن ایده برای خیلی از افراد و تیم­‌هایی که به دنبال ایجاد کسب و کار هستن، کار پیچیده­‌ایه. این کار وقتی پیچیده‌­تر میشه که با یک صنعت بزرگ (که بازیگران زیاد، ساختارهای پیچیده و قوانین مختلفی داره) هم روبرو باشیم. تو این جور وقت‌­ها است که دادن سرنخ­‌های خوب می­تونه مثل یه فانوس، ابتدای مسیرمون رو روشن تر کنه و کمک کنه تا از اول، اشتباه نریم.

تو سرنخ 1 چه گذشت؟

آی‌فینک سرنخ 1 رو در 12 آبان‌ماه برگزار کرد و به کمک صاحبان استارت‌آپ‌های فینتکی و همچنین متخصصان و مشاوران این حوزه، روندها و فرصت‌ها را بررسی کرد. سرنخ 1 تلاش کرد تا اول پای صحبت اهالی فینتک بشینه و در سرنخ 2، به سراغ نیازها و فرصت‌هایی میره که متولیان این حوزه شناسایی کردن.

سرنخ 2: بررسی نیازهای متولی فناوری اطلاعات بانکی

 برای شناسایی نیازهای متولیان، قراره با همکاری شرکت خدمات انفورماتیک که متولی اصلی سیستم‌­های شتاب (شبکه تبادل بین بانکی کشور)، شاپرک (سامانه شبکه الکترونیکی پرداخت کارتی)، آریاپایا (سامانه نظارت الکترونیکی بانک­‌ها)، چکاوک (سامانه چک و اسناد بانکی کاغذی) و ده‌­ها محصول دیگه در سیستم بانکی‌ست، نیازهای متولیان این صنعت، معرفی بشه.. پس بهتره که در هر سرنخ دوم شرکت کنید تا بیشتر وبیشتر با فضای صنعت مالی ایران و جهان، آشنا بشین.

 

بعدش چی؟

بعد از برگزاری این سرنخ‌­ها، چه تیم­‌هایی که در این رویداد شرکت کردن و چه تیم­‌هایی که پس از سرنخ‌­ها بیان، می‌­تونن برای پذیرش توی مرکز نوآوری آی‌فینک، ثبت نام کنن و از حمایت‌­های مالی و تخصصی دو مجموعه درجه یک ِ خدمات انفورماتیک و هم‌­آوا برخوردار بشن.

برای آشنایی بیشتر با این مرکز می­تونین به سایت ifinc.ir مراجعه کنید و با عضویت  در خبرنامه و شبکه‌­های اجتماعی ما، بیشتر در جریان آی‌فینک قرار بگیری....

توی این رویداد چه مطالبی ارائه میشه؟

ما توی این رویداد، سعی می­‌کنیم تا به بحث درباره کاربرد فناوری های نوین در امنیت سامانه‌های مالی بپردازیم. برای همین منظور، دو ارائه و یک پنل خواهیم داشت:

ابتدا آقای مهندس حسین یعقوبی، رئیس واحد فناوری های نوین امنیت - شرکت خدمات انفورماتیک به ارائه مطلب در خصوص بلاک چین و هویت دیجیتال می پردازن و سپس آقای دکتر حسین قرائی گرکانی که هیئت علمی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات هستن به بحث راجع به اشتراک‌گذاری و تحلیل اطلاعات، ارائه خواهند داشت. در نهایت پنلی با حضور پنج نفر از متخصصان توانمند در این حوزه، چالش‌ها و فرصت‌ها بررسی خواهند شد.

 

نحوه شرکت:

توی این رویداد می‌­تونین به صورت فردی شرکت کنید. البته یادتون باشه که حتماً از طریق http://itefaba.com/fa/ite-registration-fa، ثبت نام کنید تا بتونید در نمایشگاه حاضر باشید چون سرنخ 2 در قالب نمایشگاه تراکنش، برگزار میشه....

درباره مرکز ifinc:

شرکت خدمات انفورماتیک و شرکت هم آوا مرکز نوآوری حوزه مالی با نام آی‌فینک در محل کارخانه نوآوری آزادی برای جذب استارت‌آپ­‌ها و شکل دهی و شتابدهی آنها راه اندازی کرده اند. این مرکز از طریق چهار عامل یعنی سرمایه دانشی، اجتماعی، نمادین و اقتصادی از کسب و کارهای نوپای حوزه مالی حمایت می نماید. مرکز آی‌فینک با بهره‌گیری از منابع تخصیص یافته شرکت خدمات انفورماتیک و هم آوا در حوزه نوآوری و کارآفرینی، سرمایه نقدی موردنیاز استارتاپ‌ها را متناسب با مراحل رشد آنها تامین می‌نماید.. طبق برنامه ریزی که انجام شده، در این برنامه در مدت 12 ماه کار طراحی، پیاده ­سازی، اجرا و مدیریت برنامه توسعه و شتابدهی کسب و کارهای نوپا انجام خواهد پذیرفت. در طی این دوره تعداد زیادی رویداد و کارگاه و برنامه آموزشی و منتورشیپ پیش بینی شده است که برای توانمندسازی تیم­‌ها و آماده سازی کسب­ و کارشان جهت جذب سرمایه یا اتصال به کسب­ وکارهای بزرگتر مورد استفاده قرار می‌­گیرد.

آدرس

تهران بوستان گفتگو- سالن پردیس

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

مرکز نوآوری آی‌فینک

این مرکز با همکاری مشترک شرکت هم آوا با شرکت خدمات انفورماتیک راه اندازی شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ifinc.ir مراجعه نمایید.

رویداد های برگزارشده۵
رویداد های فعال۰