رویداد به پایان رسیده است!
سمینار جذاب روبینو در تاریخ دوشنبه ۲۰ خرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
دوشنبه ۲۰ خرداد ساعت ۱۲:۰۰

سمینار جذاب روبینو

  • ۱۵,۰۰۰ تومان
  • قزوین
  • تکنولوژی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

در مورد سمینار


رباتیک از جمله رشته ها و فناوری های مدرن روز می باشد که در بسیاری از حوزه های تکنولوژی دارای اهمیت ویژه و کاربردی می باشد.این رشته در بسیاری از کشور ها جزو دروس آموزشی در مدارس به کودکان و دانش آموزان  آموزش داده می شود.

اما سوال اینجاست که اهمیت این رشته کجاست و فواید آموزش رباتیک برای دانش آموزان و کودکان چیست؟
۱-برای کودکان سرگرم کننده است
می توان با استفاده از روحیات کودکان و تمایل آنها به کارکردن با لوازم سرگرم کننده,مبحثی علمی و مفید را به آنان آموزش داد.رباتیک ماهیتی فوق العاده سرگرم کننده و جذابی دارد که کودکان را به سمت آن جذب می کند.در این حین کودکان مشتاقانه آماده یادگیری مطالب خواهندبود!

۲-روشی موثر برای آموزش برنامه نویسی به کودکان
برنامه نویسی می تواند بیش از حد انتزاعی باشد. با داشتن یک ربات فیزیکی و دیدن آنچه که نادرست است، دانش آموزان می آموزند که چه ربات ها می توانند و نمی توانند انجام دهند. آنها همچنین نیاز به دستورالعمل دقیق را می آموزند.

رباتیک به رشد آموزشی علوم، فن آوری، مهندسی و ریاضی در مدارس کمک می کند. دانش آموزان همچنین به عنوان مثال به طور مستقیم از طریق برنامه ریزی ربات، با تکنولوژی و فناوری های روز آشنا شده و درک می کنند که چگونه آنها با یکدیگر ارتباط دارند.

۳-مهارت های لازم برای آینده شغلی آنها را فراهم می کند
اگر برای کودکان عرصه کافی و لازم جهت بروز استعداد شان فراهم نکنیم نمی توانیم زمینه هوشی آنها را مشخص نماییم.آینده کودکان و زمینه شغلی آنها را می توان با کسب زمینه خلاقیت آنها در کودکی مشخص و آنها را در مسیر درستی هدایت نمود.

۴- برای کودکان با علاقه مندی و ضریب هوشی متفاوت مناسب است
رشته رباتیک به دلیل تنوع در ساخت مدل,مباحث جذاب و گوناگون,برای تمام سنین و با هرسلیقه و علایقی می تواند جذاب باشد.به تازگی کشف شده است که رباتیک حتی برای کوکان مبتلا به اوتیسم نیز مناسب و ساز گار است.

۵- رباتیک همواره در بروز علوم نوین مفیده بوده است
فواید آموزش رباتیک برای دانش آموزان و کودکان تنها محدود به یک دوره نیست و تاثیرات آن با توجه به اهمین علم رباتیک در دانش و فناوری های حال و آینده,همواره اهمیت خواهد داشت.

ما در این سمینار به تمامی موارد فوق به صورت کامل و البته جذاب برای کودکان خواهیم پرداخت 

  • شروع: دوشنبه ۲۰ خرداد ساعت ۱۲:۰۰
  • پایان: دوشنبه ۲۰ خرداد ساعت ۱۴:۰۰

آدرس: قزوین قزوین ، بلوار جمهوری اسلامی ، روبروی گلزار شهدا ، ابتدای خیابان اصفهان (ایرانگاز) ، مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری قزوین ، قزویناپ