روشن شو نقش جهان

شروع رویداد
یک‌شنبه ۱ آذر ۹۴ ۱۶:۳۰
پایان رویداد
یک‌شنبه ۱ آذر ۹۴ ۱۹:۳۰
مکان رویداداصفهان
موضوع رویدادکارآفرینی / استارتاپی
اضافه به تقویم
روشن شو نقش جهان
برگزارکننده‌ی رویداد
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

روشن شو یک رویداد برای کسب دانش و تجربه در زمینه‌های مختلف در زمانی بسیار محدود و همچنین تجربه انجام کار گروهی توسط شرکت کنندگان است.

یکی از مشخصه های متفاوت این برنامه اجرای سخنرانی‌های کوتاه ۷ دقیقه ای است که سخنرانان موضوع بحث خود را بایستی فقط در طول این زمان به شرکت کنند گان منتقل نمایند. شاید در ایران برای اولین بار است سخنران بایستی در زمان محدود ( فعلا ۷ دقیقه ) توانمندی خود در انتقال یک مفهوم به جمع نشان داده و بیازماید. همچنین یک مسابقه پر هیجان برگزار می‌شود که با هدف کار تیمی و تیم سازی می‌باشد.

به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی موضوع سخنرانی‌های این رویداد، کارآفرینی است و سخنرانان تجربیات، شکست‌ها و موفقیت‌های خودشون را در اختیار شما قرار میدهند.

سخنرانان از باخت‌های چند میلیون دلاری و تلاش مجدد و موفقیت‌های چند میلیون دلاری خود میگویند. همچنین تجربیات ارزشمند خودشان را از سالها?زندگی، تحصیل و کار در کشورهای اروپایی در اختیار ما قرار خواهند داد.?

روشن شو در واقع از یک رویداد جهانی با نام Ignite show الگو برداری شده که برای اولین بار در سال ۲۰۰۶ در سیاتل واشنگتون برگزار شده و تا کنون در بیش از ۱۰۰ شهر جهان برگزار گردیده است. در ایران نیز تا کنون ۷ مرتبه برگزار شده است.

سخنرانان:

دکتر فرشید سهیلی:
تجربه باخت های میلیون دلاری خود را بیان خواهند کرد و همچنین از اخذ سرمایه و تاسیس شرکت بسیار موفق نانو واحد (مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی) خواهند گفت.

دکتر سپیده فروض بخش:
تجربه ۱۰ سال کار و زندگی و از دست دادن دارایی اش را با مخاطبان در میان میگزارد و بیان میکند که چطور پس از بازگشت به ایران و اصفهان در سال ۹۳ صادر کننده نمونه شد.

مهندس مسعود جمالی:
از کسب و کار خانوادگی خواهند گفت و این که چطور ادامه یک کسب و کار خانوادگی میتواند ضامن موفقیت کاری شود.

مهندس شاهپور شاهپورنیا:
از رها کردن کار قبلی خواهند گفت و این که چطور یک شرکت بین المللی تاسیس کردند و مشغول به صادرات علم به آمریکا و اروپا شدند. ایشان مدیرعامل شرکت ریِل پارس (مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی) هستند.

مهندس محمد رضا شیخ بهائی:

موسس و مسئول هسته فناور توسعه تجارت پارسیان است و از حلقه گم شده سامانه های اطلاعاتی و هوشمندسازی کسب و کارها خواهد گفت و تجربیات خود را از در بحث هوش تجاری در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد داد.


مسابقه:

در پایان تیم میسازیم و با هم پل چوبی درست میکنیم!
تیمی که بلندترین پل مقاوم در برابر وزنه‌ای مشخص را بسازد برنده می‌شود.

?اطلاعات بیشتر: naghshejahan.roshanshow.ir


در صورتی که سوال یا مشکلی داشتید میتونید با ۴۰۱۹ ۲۱۴ ۰۹۱۳ تماس بگیرید.

آدرس:اصفهان اصفهان - پل خواجو - میدان فیض - ساختمان اتاق بازرگانی صنایع و معادن استان اصفهان