رویداد به پایان رسیده است!
اولین دوره جدید ITIL 4 Foundation در کشور (چارچوب مدیریت خدمات فناوری اطلاعات) در تاریخ جمعه ۱۰ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

اولین دوره جدید ITIL 4 Foundation در کشور (چارچوب مدیریت خدمات فناوری اطلاعات)

شروع:
پنج‌شنبه ۹ اسفند ۹۷ ۰۸:۳۰
پایان:
جمعه ۱۰ اسفند ۹۷ ۱۶:۳۰
 اولین دوره جدید ITIL 4 Foundation  در کشور  (چارچوب مدیریت خدمات فناوری اطلاعات)
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

معرفی دوره

دوره ITIL Foundation در مدت دو روز به بررسی چارچوب فراگیر ITIL 4 خواهد پرداخت. این دوره به عنوان اولین دوره از مجموعه  دوره های ITIL سعی دارد تا زیربنای تفکر مدیریت خدمات فناوری اطلاعات را در ذهن مخاطب شکل دهد. کلیه مدیران، کارشناسان و مشاوران فعال در حوزه فناوری اطلاعات از مخاطبان این دوره محسوب میشوند.

چارچوب ITIL جامعترین و شناخته شده ترین مرجع بهروشهای حوزه مدیریت خدمات فناوری اطلاعات یا همان ITSM است. آخرین نسخه ارائه شده از این چارچوب به سال 2011 میلادی باز گشته که مدت زمان زیادی از آن میگذرد. موسسه AXELOS به عنوان مالک این چارچوب، بیشتر از 2 سال است که همزمان با شکل گیری انقلاب چهارم صنعتی درصدد بروزرسانی و ارائه نسخه جدیدی از این چارچوب محبوب است.

AXELOS با گردآوری تیمی از چهره‌های شناخته شده در این حوزه از سراسر جهان، پروژه ارائه ویرایش چهارم از این چارچوب را تحت عنوان ITIL 4 آغاز کرده و اکنون در مراحل پایانی و پیش از ارائه نهایی آن به سر میبرد.

در این ویرایش تلاش شده تا به جای تمرکز بر جزئیات بعضا دست و پا گیر، بر مفاهیم کلیدی تاکید شده و سازمانها را در جهت استفاده از این چارچوب همسو با دیگر چارچوبهای امروزی نظیر Lean IT، DevOps، SCRUM و ... یاری نماید.

 

 

توجه داشته باشید که ساختار ویرایش جدید چارچوب ITIL با ویرایشهای قبلی بطور کامل متفاوت خواهد بود.

 

ویرایش چهارم از چارچوب ITIL تحت عنوان ITIL 4 در اواخر ماه فوریه سال جاری میلادی (2019) بصورت عمومی منتشر خواهد شد. جناب آقای مهندس بابک ایزدی به عنوان یکی از اعضا تیم بازبینی محتوای آموزشی دوره‌های ITIL 4 مدرس این دوره خواهد بود.

دوره ITIL 4 Foundation مطابق با استاندارد معرفی شده توسط موسسه AXELOS در قالب یک کارگاه  دو روزه (8:30 الی 16:30 – 16 ساعت آموزشی) برگزار میگردد.

 

مخاطبان دوره

مخاطبان دوره را مدیران و کارشناسان:
– واحدهای فناوری اطلاعات و ارتباطات، سیستم ها و روش ها و تضمین کیفیت
– شرکت های مشاوره و مجری پروژه های فناوری اطلاعات و ارتباطات
– بانک ها و موسسات مالی و اعتباری شرکت های فعال در حوزه تجارت الکترونیک
– شرکت های ارائه دهنده خدمات نرم افزاری، سخت افزاری و شبکه
– شرکت های ISP , ICP و دارندگان مراکز داده

تشکیل میدهند.

پیشنیاز دوره

برای این دوره پیش نیاز خاصی در نظر گرفته نشده است. اما آشنایی با استانداردها و بهروشهای موجود در حوزه مدیریت فناوری اطلاعات میتواند به درک بهتر مفاهیم ارائه شده در دوره از سوی مخاطب کمک کند.

ویژگیهای دوره

  • برگزاری دوره توسط نمایندگی رسمی موسسه ITpreneurs از معتبرترین مراکز بین المللی در حوزه آموزش مدیریت فناوری اطلاعات
  • استفاده از محتوای آموزشی بروز و بین المللی به کمک مدرس مجرب و با سوابق ارزشمند در رابطه با پروژه های فناوری اطلاعات
  • آمادگی جهت شرکت در آزمون بین المللی ITIL Foundation و اخذ مدرک بین المللی

نحوه پذیرش

  • مبنای پذیرش براساس تاریخ ثبت نام (حقیقی) و ارسال معرفی نامه(حقوقی)  می باشد.
  • مازاد ثبت نام به دوره ی بعدی انتقال داده خواهد شد.

شرایط انصراف و عودت هزینه

  • چنانچه دانش‌پژوه به هر دلیلی 10 روز و یا زودتر از زمان برگزاری رویداد، درخواست انصراف از دوره خود را بصورت مکتوب به مرکز آموزش اعلام نماید، هزینه پرداخت شده پس از کسر 4% کارمزد سایت ایوند به ایشان عودت داده خواهد شد.
  • چنانچه دانش‌پژوه به هر دلیلی تا 3 روز پیش از زمان برگزاری رویداد درخواست انصراف از دوره خود را بصورت مکتوب به مرکز آموزش اعلام نماید، هزینه پرداخت شده پس از کسر 30% شهریه دوره عودت داده خواهد شد.
  • چنانچه دانش‌پژوه به هر دلیلی دیرتر از 3 روز پیش از زمان برگزاری رویداد درخواست انصراف نموده و یا بدون اطلاع قبلی در دوره حاضر نشود، شامل هرگونه عودت وجه نبوده و دانش‌پژوه حق هرگونه ادعایی در این رابطه را نخواهد داشت.

زمان‌بندی

روز اول
روز دوم
عنوانشروعپایان
برنامه روزانه۸:۲۵۱۶:۳۰
عنوانشروعپایان
برنامه روزانه۰۸:۳۰۱۶:۳۰

مدرس دوره

مهندس ایزدی

مهندس ایزدی

مدرس دوره

مهندس بابک ایزدی مدیریت مجموعه رایزن سامانه گستر و مدیریت پروژه های مرکز مشاوره این شرکت با تکیه بر بیش از 15 سال سابقه حرفه ای در حوزه های فنی و مدیریتی فناوری اطلاعات و دارنده مدارک متعدد بین المللی تحت عناوین ITIL, COBIT, DevOps, MCTS, MCPD و ... از شرکتها و موسسات معتبر...

برگزارکننده

مرکز آموزش رایزن سامانه گستر

مرکز آموزش رایزن سامانه گستر

مرکز آموزش شرکت رایزن سامانه گستر به عنوان یکی از قدیمی ترین مراکز آموزشی در حوزه چارچوبها و استانداردهای مدیریت فناوری اطلاعات نزدیک به 10 است که در حال فعالیت بوده و دوره های متعددی را در رابطه با چارچوبها و استانداردهایی نظیر ITIL, COBIT, PRINCE2 و SCRUM را برگزار نموده و مینماید.

آدرس:تهران خیابان شهید مطهری، خیابان میرزای شیرازی، خیابان عرفان، پلاک 26، واحد 8