ایوند با محدود کردن حق استفاده از اینترنت مخالف است. شما نیز به این کارزار بپیوندید.#صیانت_از_حقوق_کاربراناطلاعات بیشتر
کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
آزمون بین المللی (با لحاظ تخفیف ویژه)
متقاضیان آزمون رسمی که دوره را ثبت نام نموده¬اند از 50 دلار تخفیف ویژه برخوردار خواهند شد.

آندسته از متقاضیانی که در حال حاضر تصمیم به شرکت در آزمون رسمی را ندارند و فعلا متقاضی دوره می باشند میتوانند در "دوره غیرحضوری- ویژه افراد حقیقی" ثبت نام نموده و در آینده، از تخفیف ویژه آزمون رسمی استفاده کنند.
شهریه آزمون بین المللی 363 دلار می باشد.
این شهریه تنها شامل درخواستهای حقیقی (شخصی) بوده و به ثبت نامهای شرکتی هزینه های سربارهای مالیاتی و … افزوده خواهد شد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام با مرکز آموزش رایزن سامانه گستر تماس بگیرید.

** نحوه محاسبه معادل ریالی آزمون براساس نرخ روز و کارمزدهای مرسوم سایتهایی نظیر TehranPayment و Payment24 و … خواهد بود. برای همین میتوانید معادل ریالی آنها را به عنوان مرجع مد نظر قرار دهید.
۲۸ مرداد
رایگان

معرفی دوره

 

دوره ITIL Foundation در مدت دو روز به بررسی چارچوب فراگیر ITIL 4 خواهد پرداخت. این دوره به عنوان اولین دوره از مجموعه  دوره های ITIL سعی دارد تا زیربنای تفکر مدیریت خدمات فناوری اطلاعات را در ذهن مخاطب شکل دهد. کلیه مدیران، کارشناسان و مشاوران فعال در حوزه فناوری اطلاعات از مخاطبان این دوره محسوب میشوند.

چارچوب ITIL جامعترین و شناخته شده ترین مرجع بهروشهای حوزه مدیریت خدمات فناوری اطلاعات یا همان ITSM است. آخرین نسخه ارائه شده از این چارچوب به سال 2011 میلادی باز گشته که مدت زمان زیادی از آن میگذرد. موسسه AXELOS به عنوان مالک این چارچوب، بیشتر از 2 سال است که همزمان با شکل گیری انقلاب چهارم صنعتی درصدد بروزرسانی و ارائه نسخه جدیدی از این چارچوب محبوب است.

AXELOS با گردآوری تیمی از چهره‌های شناخته شده در این حوزه از سراسر جهان، پروژه ارائه ویرایش چهارم از این چارچوب را تحت عنوان ITIL 4  در سال 2019 به انجام رساند.

در ویرایش جدید تلاش شده تا به جای تمرکز بر جزئیات بعضا دست و پا گیر، بر مفاهیم کلیدی تاکید شده و سازمانها را در جهت استفاده از این چارچوب همسو با دیگر چارچوبهای امروزی نظیر Lean IT، DevOps، SCRUM و ... یاری نماید.

 

 

توجه داشته باشید که ساختار ویرایش جدید چارچوب ITIL با ویرایشهای قبلی بطور کامل متفاوت خواهد بود.

 

ویرایش چهارم از چارچوب ITIL تحت عنوان ITIL 4 در اواخر ماه فوریه سال 2019 میلادی بصورت عمومی منتشر شده است. جناب آقای مهندس بابک ایزدی به عنوان یکی از هم مولفین و عضو تیم بازبینی محتوای آموزشی دوره‌های ITIL 4 در شرکت ITPreneurs هلند، مدرس این دوره خواهد بود.

 

 

این دوره، مطابق با سرفصل استاندارد معرفی شده توسط موسسه AXELOS و با استفاده از برترین محتوای آموزشی ارائه شده توسط ITpreneurs هلند، در قالب یک دوره (معادل 12 ساعت) بصورت 4 جلسه 3 ساعته، از ساعت 17 الی 20،  بصورت غیرحضوری برگزار میگردد.

 

مخاطبان دوره

مخاطبان دوره را مدیران و کارشناسان:
– واحدهای فناوری اطلاعات و ارتباطات، سیستم ها و روش ها و تضمین کیفیت
– شرکت های مشاوره و مجری پروژه های فناوری اطلاعات و ارتباطات
– بانک ها و موسسات مالی و اعتباری شرکت های فعال در حوزه تجارت الکترونیک
– شرکت های ارائه دهنده خدمات نرم افزاری، سخت افزاری و شبکه
– شرکت های ISP , ICP و دارندگان مراکز داده

تشکیل میدهند.

پیشنیاز دوره

برای این دوره پیش نیاز خاصی در نظر گرفته نشده است. اما آشنایی با استانداردها و بهروشهای موجود در حوزه مدیریت فناوری اطلاعات میتواند به درک بهتر مفاهیم ارائه شده در دوره از سوی مخاطب کمک کند.

ویژگیهای دوره

 • برگزاری دوره توسط نمایندگی رسمی موسسه ITpreneurs از معتبرترین مراکز بین المللی در حوزه آموزش مدیریت فناوری اطلاعات
 • استفاده از محتوای آموزشی بروز و بین المللی به کمک مدرس مجرب و با سوابق ارزشمند در رابطه با پروژه های فناوری اطلاعات
 • آمادگی جهت شرکت در آزمون بین المللی ITIL Foundation و اخذ مدرک بین المللی

نحوه پذیرش

 • مبنای پذیرش براساس تاریخ ثبت نام (حقیقی) و ارسال معرفی نامه(حقوقی)  می باشد.
 • مازاد ثبت نام به دوره ی بعدی انتقال داده خواهد شد.

شرایط انصراف و عودت هزینه

 • چنانچه دانش‌پژوه به هر دلیلی 10 روز و یا زودتر از زمان برگزاری رویداد، درخواست انصراف از دوره خود را بصورت مکتوب به مرکز آموزش اعلام نماید، هزینه پرداخت شده پس از کسر 4% کارمزد سایت ایوند به ایشان عودت داده خواهد شد.
 • چنانچه دانش‌پژوه به هر دلیلی تا 3 روز پیش از زمان برگزاری رویداد درخواست انصراف از دوره خود را بصورت مکتوب به مرکز آموزش اعلام نماید، هزینه پرداخت شده پس از کسر 30% شهریه دوره عودت داده خواهد شد.
 • چنانچه دانش‌پژوه به هر دلیلی دیرتر از 3 روز پیش از زمان برگزاری رویداد درخواست انصراف نموده و یا بدون اطلاع قبلی در دوره حاضر نشود، شامل هرگونه عودت وجه نبوده و دانش‌پژوه حق هرگونه ادعایی در این رابطه را نخواهد داشت.

برگزاری آزمون های بین المللی ITIL

مرکز آموزش رایزن سامانه گستر به عنوان تنها نماینده رسمی موسسه PeopleCert در ایران، آزمونهای بین‌المللی ITIL 4 Foundation  را بصورت آنلاین در ایران برگزار می کند.

آزمون ITIL 4 Foundation شامل 40 سوال چهار گزینه ای می باشد و برای قبولی در آزمون باید حداقل به 65% از سوالات ( 26 سوال از 40 سوال ) پاسخ صحیح بدهید. 

در صورت قبولی در آزمون  گواهینامه بین­ المللی ITIL 4 Foundation را تحت اعتبار موسسه AXELOS دریافت خواهید کرد.

 

مدرس دوره

مهندس بابک ایزدی
مهندس بابک ایزدی
مدیرعامل شرکت مشاوره مدیریت رایزن سامانه گستر

بابک ایزدی، دارنده مدارک بین المللی ITIL, DevOps, COBIT, PRINCE2 و ... است.

ایشان تنها مدرس رسمی دوره های ITIL در ایران و تنها ایرانی دارنده کلیه مدارک بین المللی مرتبط با ITIL 4 و جزو اولین دارندگان این مدارک در سطح دنیا هستند.

معرفی شرکت مشاوره مدیریت رایزن سامانه گستر

شرکت مشاوره مدیریت رایزن سامانه گستر، ارائه کننده خدمات آموزش، مشاوره و نرم­ افزار در حوزه چارچوبها و استانداردهای مدیریت فناوری اطلاعات (ITIL, Cobit, PRINCE2, SCRUM, DevOps, Service Desk, …) پس از گذشت 15 سال فعالیت و کسب تجربیات ارزشمند در دو حوزه آموزش و مشاوره، دوره ها و کارگاههای آموزشی خود را بشکل عمومی و درون سازمانی برای شرکت ها و سازمانها برگزار خواهد نمود.

لازم به ذکر است که مرکز آموزش رایزن سامانه گستر به عنوان نماینده رسمی معتبرترین موسسات آموزشی بین‌المللی، با سابقه برگزاری بیش از 800 کارگاه/دوره آموزشی استاندارد دارای کاملترین سبد محصولات آموزشی در حوزه­ های مورد اشاره، به عنوان یکی از پیشگامان و فعالترین مراکز آموزش تخصصی در رابطه با چارچوبها و استانداردهای مدیریت فناوری اطلاعات محسوب می­ گردد.

 همچنین همکاری با موسسات بنام بین المللی چون ITPreneurs هلند و  SimpliLearn آمریکا در زمینه ارائه محتوای آموزشی در کنار بکارگیری مدرسان مورد تایید و با تجربه توانسته تا دوره­ های این مرکز آموزشی را در سطح دوره­ های رسمی و بین­ المللی خارج از کشور قرار دهد.

مرکز آموزش رایزن سامانه گستر اکنون بعنوان نماینده رسمی اعتباردهندگان متعدد بین‌المللی آزمون، امکان برگزاری کلیه آزمونهای بین‌المللی موجود در سبد آزمونهای PeopleCert را در ایران و سایر نقاط جهان دارا میباشد.

     خواهشمند است در صورت تمایل به برگزاری هریک از این آموزش­ها و آزمونها برای همکاران و کارشناسان خود با ما تماس گرفته و از خدمات مشاوره آموزشی رایگان ما نیز جهت آشنایی کامل با دوره ها، تقدم و تأخر آنها، انتخاب دوره متناسب با نیاز شما و پاسخ به دیگر پرسشهای احتمالی برخوردار شوید.

    همچنین توجه داشته باشید که کلیه مدرسان این دوره­ها در مرکز مشاوره این شرکت نیز مشغول به فعالیت بوده و آمادگی کامل دارند تا در صورت تمایل شما نسبت به تعریف و مشارکت در پروژه های مشاوره نیز همراه شما باشند.

 

سوالات متداول

در حال حاضر جهت اجرای دوره ITIL 4 Foundation، تاریخ های 1 و 2 اردیبهشت 99 در نظر گرفته شده است. در صورت درخواست شرکت کنندگان جابجایی دوره به قبل از اجرای سطوح میانی امکان پذیر می باشد.
لازم نیست.

برگزار‌کننده

آواتار

شرکت رایزن سامانه گستر

 مرکز آموزش شرکت مشاوره مدیریت رایزن سامانه گستر با تکیه بر بیش از 15 سال سابقه برگزاری دوره ها و کارگاههای تخصصی در حوزه های مرتبط با مدیریت فناوری اطلاعات و اجرای بیش از 800 دوره و کارگاه تخصصی، اکنون با ارائه 50 عنوان دوره/کارگاه آموزشی استاندارد،

رویداد های برگزارشده۱۰۴
رویداد های فعال۶
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۵۰ نفر

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۱۱ شهریور

دوره آنلاین COBIT 2019 Foundation

 • آنلاین
 • از ۵,۰۰۰ تومان
 • شرکت رایزن سامانه گستر
دوشنبه ۲۲ شهریور

تعیین استراتژی بازاریابی و فروش در کسب‌و‌کارهای نوپا

 • آنلاین
 • از ۳۵۰,۰۰۰ تومان
 • کریدور خدمات فناوری (اپوایزر)
چهارشنبه ۱۳ مرداد

کنکاش مدیر موفق

 • آنلاین
 • ۴,۸۵۰,۰۰۰ تومان
 • تجارت هوشمند هیراد (کارگزار معاونت علمی و صندوق نوآوری و شکوفایی)