رویداد به پایان رسیده است!
اولین دوره PRINCE2 Agile Practitioner (مدیریت پروژه چابک با استفاده از پرینس) در تاریخ جمعه ۲۹ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
چهارشنبه ۲۷ آذر ساعت ۰۸:۳۰

اولین دوره PRINCE2 Agile Practitioner (مدیریت پروژه چابک با استفاده از پرینس)

 • رایگان
 • تهران
 • مدیریت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

معرفی دوره


دوره آموزشی Prince2 Agile Practitioner درمرکز آموزش رایزن سامانه گستر

دوره آموزشی Prince2 Agile Practitioner  به متخصصین PRINCE2 و نیز متخصصین حوزه Agile کمک می­کند تا چگونگی بکارگیری مدل حاکمیت PRINCE2 در محیط چابک (Agile) را درک نمایند. با گذراندن این دوره، متخصصین PRINCE2 قادر خواهند بود کنترل­های مدیریتی را در محیط چابک توسعه دهند در حالی که متخصصین حوزه Agile نیازمندی­های حاکمیت PRINCE2  را درک خواهند نمود.

تامین نیازمندی های ذینفعـان پـــروژه با در نظر گرفتن منافع آنان از بزرگترین اهداف مدیریت پروژه در دنیای امروز می باشد. PRINCE2 از مطرح ترین استانداردهـــای کاربردی در حوزه مدیریت پـروژه در دنیا می باشد که توسط موسسه AXELOS انگلستان ارائه گردیده است. در حال حاضر در اکثــر کشورهای اروپایی، حوزه بریتانیا و همچنین استرالیا، PRINCE2 اصلی ترین استاندارد مورد استفاده در مدیریت پروژه می باشد.

 

دوره های مرتبط با این چارچوب در سه سطح پایه ای (Foundation)، تخصصی (Practitioner)  و (Agile Practitioner) ارائه شده اند و تنها افرادی میتوانند در سطح تخصصی شرکت کنند که موفق به دریافت گواهینامه سطح پایه ای شده باشند. 

 

دوره Prince2 Agile Practitioner مطابق با استاندارد معرفی شده توسط موسسه AXELOS در قالب یک دوره سه روزه (8:30 الی 16:30 – 24 ساعت آموزشی) برگزار میگردد.

 

 


اهداف دوره


در این دوره سعی میشود تا شرکت کنندگان در انتها، مفاهیم زیر را به صورت کاربردی بیاموزند:

 • آشنایی با مفاهیم پایه ای چابک (Agile)

 • آشنایی با اهداف و مفاهیم به منظور ادغام PRINCE2 و Agile در کنار هم

 • توانایی بکارگیری PRINCE2  در حوزه‌های متمرکز بر مفهوم Agile بکارگیری اصول، بینش و فرایندهای PRINCE2 و نیز مدیریت خروجی حاصل از فرایندها و یا محصولات پروژه در قالب مفهوم Agile

 • آمادگی جهت حضور در آزمون بین المللی Prince2 Agile Practitioner 

باید توجه داشت که بخش اعظمی از انتقال اطلاعات در بحثها و گفتگوهای حین دوره صورت خواهد گرفت، پس طبیعتا مشارکت فعال حاضرین در دوره امری بسیاری تعیین کننده در کیفیت برگزاری دوره خواهد بود.


مخاطبان دوره


در درجه اول، دوره PRINCE2 Agile برای افرادی است که از اعضای جامعه PRINCE2 هستند، افرادی که در حال حاضر از رویکرد چابک استفاده می­کنند اما خواهان تبدیل شدن به چابکی بیشتر می­باشند. این دوره هم چنین ممکن است برای متخصصین حوزه Agile، افرادی که می­خواهند اصول مدیریت پروژه PRINCE2 را نیز در فعالیت­های چابک خود نیز وارد نمایند، بکار گرفته شود.

- مدیران ارشد سازمان های پروژه محور
- مدیران و معاونان طرح و برنامه
- مدیران برنامه ها و پروژه ها (Project and Programme Managers)
- مدیران میانی و مدیران تیم های فنی پروژه
- مدیران و کارشناسان درگیر در پروژه های توسعه نرم افزار با رویکرد چابک

 


پیشنیاز دوره


پیشنیاز شرکت در این دوره، گذراندن دوره PRINCE2 Foundation میباشد.

لازم به توضیح است دارندگان مدارک PMP, CAPM و Certified Projects Director  میتوانند بدون گذراندن دوره پیشنیاز مستقیما برای ثبت نام اقدام نمایند.

 • Project Management Professional® (PMP)
 • Certified Associate in Project Management® (CAPM)
 • IPMA Levels A,B,C and D® (Certified Projects Director)

نحوه پذیرش


 • مبنای پذیرش براساس تاریخ ثبت نام (حقیقی) و ارسال معرفی نامه(حقوقی)  می باشد.
 • مازاد ثبت نام به دوره ی بعدی انتقال داده خواهد شد.

شرایط انصراف و عودت هزینه


 • چنانچه دانش‌پژوه به هر دلیلی 10 روز و یا زودتر از زمان برگزاری رویداد، درخواست انصراف از دوره خود را بصورت مکتوب به مرکز آموزش اعلام نماید، هزینه پرداخت شده پس از کسر 4% کارمزد سایت ایوند به ایشان عودت داده خواهد شد.
 • چنانچه دانش‌پژوه به هر دلیلی تا 3 روز پیش از زمان برگزاری رویداد درخواست انصراف از دوره خود را بصورت مکتوب به مرکز آموزش اعلام نماید، هزینه پرداخت شده پس از کسر 30% شهریه دوره عودت داده خواهد شد.
 • چنانچه دانش‌پژوه به هر دلیلی دیرتر از 3 روز پیش از زمان برگزاری رویداد درخواست انصراف نموده و یا بدون اطلاع قبلی در دوره حاضر نشود، شامل هرگونه عودت وجه نبوده و دانش‌پژوه حق هرگونه ادعایی در این رابطه را نخواهد داشت.

ویژگیهای دوره


 

مرکز آموزش رایزن سامانه گستر

 • برگزاری دوره توسط نمایندگی رسمی موسسه ITpreneurs از معتبرترین مراکز بین المللی در حوزه آموزش مدیریت فناوری اطلاعات
 • استفاده از محتوای آموزشی بروز و بین المللی به کمک مدرس مجرب و با سوابق ارزشمند در رابطه با پروژه های فناوری اطلاعات (اولین مدرس مورد تایید صلاحیت Prince2  در ایران)
 • آمادگی جهت شرکت در آزمون بین المللی Prince2 Agile Practitioner و اخذ مدرک بین المللی

زمان‌بندی

روز اول
روز دوم
روز سوم
عنوانشروعپایان
برنامه روزانه۰۸:۳۰۱۶:۳۰
عنوانشروعپایان
برنامه روزانه۰۸:۳۰۱۶:۳۰
عنوانشروعپایان
برنامه روزانه۰۸:۳۰۱۶:۳۰

برگزاری آزمونهای بین‌المللی خانواده prince2


prince2 Agile practitionerمرکز آموزش رایزن سامانه گستر به عنوان تنها نماینده رسمی موسسه PeopleCert در ایران، تمامی آزمونهای بین‌المللی خانواده  prince2  را بصورت آنلاین در ایران برگزار می کند.

آزمون Prince2 Agile Practitioner شامل 50 سوال چند گزینه ای می باشد و برای قبولی در آزمون باید حداقل به 60 % از سوالات ( 30 سوال از 50 سوال ) پاسخ صحیح بدهید. 

در صورت قبولی در آزمون  گواهینامه بین­ المللی Prince2 Agile Practitioner را تحت اعتبار موسسه AXELOS دریافت خواهید کرد.


معرفی شرکت مشاوره مدیریت رایزن سامانه گستر


 

رایزن سامانه گستر

 

شرکت مشاوره مدیریت رایزن سامانه گستر، ارائه کننده خدمات آموزش، مشاوره و نرم­ افزار در حوزه چارچوبها و استانداردهای مدیریت فناوری اطلاعات (ITIL, Cobit, PRINCE2, SCRUM, DevOps, Service Desk, …) پس از گذشت 10 سال فعالیت و کسب تجربیات ارزشمند در دو حوزه آموزش و مشاوره، دوره ها و کارگاههای آموزشی خود را بشکل عمومی و درون سازمانی برای شرکت ها و سازمانها برگزار خواهد نمود.

لازم به ذکر است که مرکز آموزش رایزن سامانه گستر به عنوان نماینده رسمی معتبرترین موسسات آموزشی بین‌المللی، با سابقه برگزاری بیش از 750 کارگاه/دوره آموزشی استاندارد دارای کاملترین سبد محصولات آموزشی در حوزه­ های مورد اشاره، به عنوان یکی از پیشگامان و فعالترین مراکز آموزش تخصصی در رابطه با چارچوبها و استانداردهای مدیریت فناوری اطلاعات محسوب می­ گردد.

 همچنین همکاری با موسسات بنام بین المللی چون ITPreneurs هلند و  SimpliLearn آمریکا در زمینه ارائه محتوای آموزشی در کنار بکارگیری مدرسان مورد تایید و با تجربه توانسته تا دوره­ های این مرکز آموزشی را در سطح دوره­ های رسمی و بین­ المللی خارج از کشور قرار دهد.

مرکز آموزش رایزن سامانه گستر اکنون بعنوان نماینده رسمی اعتباردهندگان متعدد بین‌المللی آزمون، امکان برگزاری کلیه آزمونهای بین‌المللی موجود در سبد آزمونهای PeopleCert را در ایران و سایر نقاط جهان دارا میباشد.

     خواهشمند است در صورت تمایل به برگزاری هریک از این آموزش­ها و آزمونها برای همکاران و کارشناسان خود با ما تماس گرفته و از خدمات مشاوره آموزشی رایگان ما نیز جهت آشنایی کامل با دوره ها، تقدم و تأخر آنها، انتخاب دوره متناسب با نیاز شما و پاسخ به دیگر پرسشهای احتمالی برخوردار شوید.

    همچنین توجه داشته باشید که کلیه مدرسان این دوره­ها در مرکز مشاوره این شرکت نیز مشغول به فعالیت بوده و آمادگی کامل دارند تا در صورت تمایل شما نسبت به تعریف و مشارکت در پروژه های مشاوره نیز همراه شما باشند.

مدرس دوره

مهندس ابوالفضل هادی
مهندس ابوالفضل هادی
مدرس بین المللی

مهندس ابوالفضل هادی یکی از متخصصین و مدرسین بنام در حوزه مدیریت پروژه های نرم افزاری و راهبری فناوری اطلاعات میباشد. ایشان با سابقه بیش از 15 سال برگزاری کارگاهها و دوره های متنوع آموزشی در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات مسئولیت برگزاری کارگاههای آموزشی مدیریت پروژه و راهبری فناوری اطلاعات را ...


درباره مدرس


مهندس ابوالفضل هادی یکی از متخصصین و مدرسین بنام در حوزه مدیریت پروژه های نرم افزاری و راهبری فناوری اطلاعات میباشد. ایشان با سابقه بیش از 15 سال برگزاری کارگاهها و دوره های متنوع آموزشی در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات مسئولیت برگزاری کارگاههای آموزشی مدیریت پروژه و راهبری فناوری اطلاعات را در مرکز آموزش رایزن سامانه گستر عهده دار است.

برگزار کننده

مرکز آموزش
مرکز آموزش
رایزن سامانه گستر

مرکز آموزش شرکت رایزن سامانه گستر به عنوان یکی از قدیمی ترین مراکز آموزشی در حوزه چارچوبها و استانداردهای مدیریت فناوری اطلاعات نزدیک به 10 است که در حال فعالیت بوده و دوره های متعددی را در رابطه با چارچوبها و استانداردهایی نظیر ITIL, COBIT, PRINCE2 و SCRUM را برگزار نموده و مینماید.

آدرس

تهران خیابان شهید مطهری، خیابان میرزای شیرازی، خیابان عرفان، پلاک 26، واحد 8

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

شرکت رایزن سامانه گستر

 مرکز آموزش شرکت مشاوره مدیریت رایزن سامانه گستر با تکیه بر بیش از 10 سال سابقه برگزاری دوره ها و کارگاههای تخصصی در حوزه های مرتبط با مدیریت فناوری اطلاعات و اجرای بیش از 750 دوره و کارگاه تخصصی، اکنون با ارائه 50 عنوان دوره/کارگاه آموزشی استاندارد،

رویداد های برگزارشده۹۵
رویداد های فعال۸
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۳۰ نفر