اولین دوره PRINCE2 Agile Practitioner (مدیریت پروژه چابک با استفاده از پرینس)

شروع:
چهارشنبه ۱۳ شهریور ۹۸ ۰۸:۳۰
پایان:
جمعه ۱۵ شهریور ۹۸ ۱۶:۳۰
اولین دوره PRINCE2 Agile Practitioner (مدیریت پروژه چابک با استفاده از پرینس)
برگزارکننده‌ی رویداد
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

معرفی دوره

دوره آموزشی Prince2 Agile Practitioner  به متخصصین PRINCE2 و نیز متخصصین حوزه Agile کمک می­کند تا چگونگی بکارگیری مدل حاکمیت PRINCE2 در محیط چابک (Agile) را درک نمایند. با گذراندن این دوره، متخصصین PRINCE2 قادر خواهند بود کنترل­های مدیریتی را در محیط چابک توسعه دهند در حالی که متخصصین حوزه Agile نیازمندی­های حاکمیت PRINCE2  را درک خواهند نمود.

تامین نیازمندی های ذینفعـان پـــروژه با در نظر گرفتن منافع آنان از بزرگترین اهداف مدیریت پروژه در دنیای امروز می باشد. PRINCE2 از مطرح ترین استانداردهـــای کاربردی در حوزه مدیریت پـروژه در دنیا می باشد که توسط موسسه AXELOS انگلستان ارائه گردیده است. در حال حاضر در اکثــر کشورهای اروپایی، حوزه بریتانیا و همچنین استرالیا، PRINCE2 اصلی ترین استاندارد مورد استفاده در مدیریت پروژه می باشد.

دوره های مرتبط با این چارچوب در سه سطح پایه ای (Foundation)، تخصصی (Practitioner)  و (Agile Practitioner) ارائه شده اند و تنها افرادی میتوانند در سطح تخصصی شرکت کنند که موفق به دریافت گواهینامه سطح پایه ای شده باشند. توجه داشته باشید که این دوره بر اساس آخرین ویرایش ارائه شده از این چارچوب یعنی ویرایش 2016 ارائه خواهد شد.

دوره Prince2 Agile Practitioner مطابق با استاندارد معرفی شده توسط موسسه AXELOS در قالب یک دوره سه روزه (8:30 الی 16:30 – 24 ساعت آموزشی) برگزار میگردد.

 

 

اهداف دوره

در این دوره سعی میشود تا شرکت کنندگان در انتها، مفاهیم زیر را به صورت کاربردی بیاموزند:

 • آشنایی با مفاهیم پایه ای چابک (Agile)

 • آشنایی با اهداف و مفاهیم به منظور ادغام PRINCE2 و Agile در کنار هم

 • توانایی بکارگیری PRINCE2  در حوزه‌های متمرکز بر مفهوم Agile بکارگیری اصول، بینش و فرایندهای PRINCE2 و نیز مدیریت خروجی حاصل از فرایندها و یا محصولات پروژه در قالب مفهوم Agile

 • آمادگی جهت حضور در آزمون بین المللی Prince2 Agile Practitioner 

باید توجه داشت که بخش اعظمی از انتقال اطلاعات در بحثها و گفتگوهای حین دوره صورت خواهد گرفت، پس طبیعتا مشارکت فعال حاضرین در دوره امری بسیاری تعیین کننده در کیفیت برگزاری دوره خواهد بود.

مخاطبان دوره

در درجه اول، دوره PRINCE2 Agile برای افرادی است که از اعضای جامعه PRINCE2 هستند، افرادی که در حال حاضر از رویکرد چابک استفاده می­کنند اما خواهان تبدیل شدن به چابکی بیشتر می­باشند. این دوره هم چنین ممکن است برای متخصصین حوزه Agile، افرادی که می­خواهند اصول مدیریت پروژه PRINCE2 را نیز در فعالیت­های چابک خود نیز وارد نمایند، بکار گرفته شود.

- مدیران ارشد سازمان های پروژه محور
- مدیران و معاونان طرح و برنامه
- مدیران برنامه ها و پروژه ها (Project and Programme Managers)
- مدیران میانی و مدیران تیم های فنی پروژه
- مدیران و کارشناسان درگیر در پروژه های توسعه نرم افزار با رویکرد چابک

 

پیشنیاز دوره

پیشنیاز شرکت در این دوره، گذراندن دوره PRINCE2 Foundation میباشد.

لازم به توضیح است دارندگان مدارک PMP, CAPM و Certified Projects Director  میتوانند بدون گذراندن دوره پیشنیاز مستقیما برای ثبت نام اقدام نمایند.

 • Project Management Professional® (PMP)
 • Certified Associate in Project Management® (CAPM)
 • IPMA Levels A,B,C and D® (Certified Projects Director)

ویژگیهای دوره

 • برگزاری دوره توسط نمایندگی رسمی موسسه ITpreneurs از معتبرترین مراکز بین المللی در حوزه آموزش مدیریت فناوری اطلاعات
 • استفاده از محتوای آموزشی بروز و بین المللی به کمک مدرس مجرب و با سوابق ارزشمند در رابطه با پروژه های فناوری اطلاعات
 • آمادگی جهت شرکت در آزمون بین المللی Prince2 Agile Practitioner و اخذ مدرک بین المللی

شرایط انصراف و عودت هزینه

 • چنانچه دانش‌پژوه به هر دلیلی 10 روز و یا زودتر از زمان برگزاری رویداد، درخواست انصراف از دوره خود را بصورت مکتوب به مرکز آموزش اعلام نماید، هزینه پرداخت شده پس از کسر 4% کارمزد سایت ایوند به ایشان عودت داده خواهد شد.
 • چنانچه دانش‌پژوه به هر دلیلی تا 3 روز پیش از زمان برگزاری رویداد درخواست انصراف از دوره خود را بصورت مکتوب به مرکز آموزش اعلام نماید، هزینه پرداخت شده پس از کسر 30% شهریه دوره عودت داده خواهد شد.
 • چنانچه دانش‌پژوه به هر دلیلی دیرتر از 3 روز پیش از زمان برگزاری رویداد درخواست انصراف نموده و یا بدون اطلاع قبلی در دوره حاضر نشود، شامل هرگونه عودت وجه نبوده و دانش‌پژوه حق هرگونه ادعایی در این رابطه را نخواهد داشت.

زمان‌بندی

روز اول
روز دوم
روز سوم
عنوانشروعپایان
برنامه روزانه۰۸:۳۰۱۶:۳۰
عنوانشروعپایان
برنامه روزانه۸:۳۰۱۶:۳۰
عنوانشروعپایان
برناهه روزانه۸:۳۰۱۶:۳۰

مدرس دوره

مهندس ابوالفضل هادی

مهندس ابوالفضل هادی

مدرس بین المللی

مهندس ابوالفضل هادی یکی از متخصصین و مدرسین بنام در حوزه مدیریت پروژه های نرم افزاری و راهبری فناوری اطلاعات میباشد. ایشان با سابقه بیش از 15 سال برگزاری کارگاهها و دوره های متنوع آموزشی در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات مسئولیت برگزاری کارگاههای آموزشی مدیریت پروژه و راهبری فناوری اطلاعات را ...

برگزار کننده

مرکز آموزش

مرکز آموزش

رایزن سامانه گستر

مرکز آموزش شرکت رایزن سامانه گستر به عنوان یکی از قدیمی ترین مراکز آموزشی در حوزه چارچوبها و استانداردهای مدیریت فناوری اطلاعات نزدیک به 10 است که در حال فعالیت بوده و دوره های متعددی را در رابطه با چارچوبها و استانداردهایی نظیر ITIL, COBIT, PRINCE2 و SCRUM را برگزار نموده و مینماید.

آدرس:تهران خیابان شهید مطهری، خیابان میرزای شیرازی، خیابان عرفان، پلاک 26، واحد 8