رویداد به پایان رسیده است!
دهمین رویداد رسانه و پیشرفت در تاریخ جمعه ۲۵ امرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۲۴ مرداد ساعت ۰۸:۰۰

دهمین رویداد رسانه و پیشرفت

  • رایگان
  • تهران
  • غیره
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


معرفی دوره رسانه و پیشرفت
دوره رسانه و پیشرفت با هدف توانمندسازی علاقه مندان به نگارش یادداشت های تحلیلی و ایجاد شبکه ای از تحلیلگران رسانه ای در حوزه های مختلف اقتصادی توسط ((مرکز آموزشی گام)) و با همکاری ((شبکه نویسندگان پیشرفت)) طراحی شده است. شرکت کنندگان در این دوره طی دو روز، ضمن آشنایی با محورهای محتوایی که از مهم ترین مسائل روز کشور هستند، اصول فعالیت رسانه ای و یادداشت نویسی تحلیلی را در قالب کارگاه های آموزشی فرامی گیرند. منتخبان دوره با عضویت در ((شبکه نویسندگان پیشرفت))، به طور حرفه‌ای به یادداشت نویسی تحلیلی خواهند پرداخت.
((دهمین دوره رسانه و پیشرفت به مدت دو روز در تاریخ 24  و 25 مرداد­ماه 98 برگزار می گردد))

مزایای شرکت در دوره رسانه و پیشرفت

1-شرکت کنندگان در دهمین دوره رسانه و پیشرفت علاوه بر کسب مهارت های لازم برای نگارش یادداشت های تحلیلی که کمک شایانی به افزایش قدرت نویسندگی شان می کند، با مهم ترین مسائل کشور در یکی از سه حوزه‌ی اقتصادی   آشنا می شوند.
2-شرکت کنندگان منتخب، پس از شرکت در این دوره به عضویت شبکه نویسندگان در آمده و مشغول به نوشتن یادداشت برای خبرگزاری های معتبر کشور می شوند و مابه ازای هر یادداشتی که خواهندنوشت (با توجه به میزان کیفیت یادداشت) مبلغی بین 40 تا 100 هزار تومان را دریافت خواهند کرد.

3-اعطای گواهی  به شرکت کنندگان منتخب

 

زمان­بندی دوره

ثبت نام و حضور علاقه مندان در دوره در سه مرحله صورت می‌پذیرد:


مرحله اول: ثبت نام اولیه
داوطلبان شرکت در دوره بایستی با تکمیل فرم ثبت نام اولیه که در سامانه ایوند می باشد ، آمادگی خود را جهت حضور در دوره اعلام نمایند.

پس از ثبت نام اولیه، شما در کانال یادداشت نویسی عضو خواهید شد. در این مرحله برای هر یک سه حوزه دوره که عبارتند از سلامت،حکمرانی نرم( وکالت، اسناد غیررسمی، چک) ، مالیات و بودجه یک ویدئو ده دقیقه ­ای در کانال دوره بارگذاری خواهدشد. در این ویدئو، اساتید هرحوزه، خلاصه ای از مطالبی که در طول دوره به آن خواهند پرداخت را بیان می کنند.

 شما با مشاهده این 3 ویدئوآشنایی اجمالی با هر سه موضوع پیدا خواهید کرد در نتیجه می توانید، موضوعی را که به آن علاقه مند هستید را انتخاب نمایید.


مرحله دوم: شرکت در آزمون ورودی(به ­صورت غیر حضوری)

 پس از مشاهده ویدئوها و انتخاب حوزه کاری خود از بین سه موضوع (سلامت،حکمرانی نرم، مالیات و بودجه)، بایستی  با توجه به  ویدئویی که آن را مشاهده کردید یک یادداشت 200 کلمه ای بنویسید. این یادداشت ناظر به محتوایی است که شما در ویدئو مشاهده کردید. مسائل مطرح شده در ویدئو را خوب گوش دهید و با قلم خود هر آنچه که برداشت کردید را برای ما ارسال کنید. معیار ارزیابی یادداشت ها نکات ویرایشی و محتوایی است. پس از امتیازدهی یادداشت ها، اسامی افراد برگزیده در گروه اعلام می گردد.

 یادداشت های ارسالی براساس داوری انجام شده، در3 دسته کیفی قابل تقسیم بندی می باشند. یادداشت هایی که بتوانند از100 امتیاز، بالای 75 امتیاز  را کسب کنند درجه (( الف)) ، یادداشت هایی که امتیاز بین 50 تا 75 را کسب کنند درجه (( ب)) و یادداشت هایی که امتیاز آن زیر 50 باشد درجه ((ج)) را خواهد گرفت. یادداشت های درجه ((الف))   شامل تخفیف 20 درصدی و یادداشت های درجه ((ب )) شامل تخفیف 10 درصدی خواهدبود.

توجه: اولویت ثبت نام متقضیان شرکت در دوره براساس کیفیت یادداشت شان خواهد بود.

مرحله سوم : ثبت نام نهایی و واریز هزینه

در صورت  تایید یادداشت تان ، اسامی افراد پذیرفته شده در کانال دوره اطلاع رسانی خواهد شد و پس از اعلام اسامی، شما می توانید ثبت نام خود را نهایی نمایید.
علاوه بر تخفیف کیفیت یادداشت که گفته شد ، افرادی که بصورت گروهی نیز ثبت نام نمایند از تخفیف در پرداخت هزینه برخوردار خواهندشد.


هزینه  شرکت در دوره:
ثبت نام تک نفره عادی: بدون تخفیف-120000 تومان
ثبت نام دو نفره عادی: 15 درصد تخفیف- هر نفر  102000تومان
ثبت نام سه نفره عادی: 20 درصد تخفیف- هر نفر 960000 تومان

 

ثبت نام تک نفره دانشجویی: 20درصد تخفیف- هر نفر 96000 تومان
ثبت نام دو نفره دانشجویی: 25درصد تخفیف- هر نفر 90000 تومان
ثبت نام سه نفره دانشجویی: 30درصد تخفیف- هر نفر 84000 تومان

 

 یادداشت با درجه کیفیت((الف)) : 20 درصد تخفیف_ هر نفر دانشجویی 76800 تومان و نفر عادی 96000 تومان

یادداشت با درجه کیفیت((ب)) : 10 درصد تخفیف _ هر نفر دانشجویی 86400 تومان و نفر عادی 108000تومان

 

توجه: افرادی که بصورت گروهی ثبت نام می کنند درجه کیفیت یادداشت آن ها براساس میانگین امتیاز یادداشت ارسالی اعضای گروهشان تعیین می گردد.

 

اساتید

دکتر حسین شمالی
دکتر حسین شمالی
کارشناس سیاست گذاری حوزه سلامت، مسئول کارگروه سلامت اندیشکده ایتان
 عرفان قمی
عرفان قمی
کارشناس سیاست گذاری حوزه مالیات و بودجه
حامد مجیری
حامد مجیری
کارشناس فناوری های نرم در سیاست گذاری(وکالت)
 محمد نوری
محمد نوری
کارشناس فناوری های نرم در سیاست گذاری(چک)
 امیرحسین حاجی زاده
امیرحسین حاجی زاده
کارشناس فناوری های نرم در سیاست گذاری(سند عادی)

برگزارکننده

مرکز آموزشی گام
مرکز آموزشی گام

مرکز آموزشی گام در سال 92 با هدف گفتمان سازی و آموزش مسائل اساسی کشور برای جامعه دانشگاهی ذیل شبکه کانون های تفکر ایران، تأسیس شده است. از مهم ترین مأموریت های مرکز گام می‌توان به تولید محتوا و آموزش مباحث اقتصادی و جریان سازی مسائل مهم کشور در فضای دانشجویی اشاره کرد.

آدرس

تهران خیابان جلال آل احمد-رو به روی بیمارستان شریعتی-جنب دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران-مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت-ساختمان شماره 3

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

مرکز آموزشی گام

مرکز آموزشی گام در سال 92 با هدف گفتمان سازی و آموزش مسائل اساسی کشور برای جامعه دانشگاهی ذیل شبکه کانون های تفکر ایران، تأسیس شده است. از مهم ترین مأموریت های مرکز گام می‌توان به تولید محتوا و آموزش مباحث اقتصادی و جریان سازی مسائل مهم کشور در فضای

رویداد های برگزارشده۲۴
رویداد های فعال۲
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۶۰ نفر