رویداد به پایان رسیده است!
نهمین رویداد رسانه و پیشرفت در تاریخ جمعه ۱۴ تیر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

نهمین رویداد رسانه و پیشرفت

شروع:
پنج‌شنبه ۱۳ تیر ۹۸ ۰۸:۰۰
پایان:
جمعه ۱۴ تیر ۹۸ ۱۸:۰۰
مکان: تهران
موضوع: غیره / غیره
نهمین رویداد رسانه و پیشرفت
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


معرفی دوره رسانه و پیشرفت


دوره رسانه و پیشرفت با هدف توانمندسازی علاقه مندان به نگارش یادداشت های تحلیلی و ایجاد شبکه ای از تحلیلگران رسانه ای در حوزه های مختلف اقتصادی توسط ((مرکز آموزشی گام)) و با همکاری ((شبکه نویسندگان پیشرفت)) طراحی شده است. شرکت کنندگان در این دوره طی دو روز، ضمن آشنایی با محورهای محتوایی که از مهم ترین مسائل روز کشور هستند، اصول فعالیت رسانه ای و یادداشت نویسی تحلیلی را در قالب کارگاه های آموزشی فرامی گیرند. منتخبان دوره با عضویت در ((شبکه نویسندگان پیشرفت))، به طور حرفه‌ای به یادداشت نویسی تحلیلی خواهند پرداخت.
((نهمین دوره رسانه و پیشرفت به مدت دو روز در تاریخ 13  و 14 تیر­ماه 98 برگزار می گردد))

مزایای شرکت در دوره رسانه و پیشرفت

1-شرکت کنندگان در نهمین دوره رسانه و پیشرفت علاوه بر کسب مهارت های لازم برای نگارش یادداشت های تحلیلی که کمک شایانی به افزایش قدرت نویسندگی شان می کند، با مهم ترین مسائل کشور در یکی از سه حوزه‌ی اقتصادی  جمعیت، دیپلماسی اقتصادی، انرژِی) آشنا می شوند.
2-شرکت کنندگان منتخب، پس از شرکت در این دوره به عضویت شبکه نویسندگان در آمده و مشغول به نوشتن یادداشت برای خبرگزاری های معتبر کشور می شوند و مابه ازای هر یادداشتی که خواهندنوشت (با توجه به میزان کیفیت یادداشت) مبلغی بین 40 تا 100 هزار تومان را دریافت خواهند کرد.

 

زمان­بندی دوره
 

 

نحوه ثبت نام و شرکت در دوره


ثبت نام و حضور علاقه مندان در دوره در سه مرحله صورت می‌پذیرد:


مرحله اول :ثبت نام اولیه


در ثبت نام اولیه داوطلبان شرکت در دوره بایستی با تکمیل فرم ثبت نام اولیه که در سامانه ایوند می باشد ، آمادگی خود را جهت حضور در دوره اعلام نمایند.پس از ثبت نام اولیه، شما در کانال یادداشت نویسی عضو خواهید شد. در این مرحله برای هر یک سه حوزه دوره که عبارتند از جمعیت، دیپلماسی اقتصادی، انرژِی یک ویدئو 10 دقیقه ­ای در کانال دوره بارگذاری خواهدشد. در این ویدئو، اساتید هرحوزه، خلاصه ای از مطالبی که در طول دوره به آن خواهند پرداخت را بیان می کنند.

 شما با مشاهده این 3 ویدئوآشنایی اجمالی با هر سه موضوع پیدا خواهید کرد در نتیجه می توانید با اطمینان، موضوعی را که به آن علاقه مند هستید را انتخاب نمایید.


مرحله دوم : شرکت در آزمون ورودی(به ­صورت غیر حضوری)

از آنجایی مستعدین یادداشت نویسی (افرادی که سابقه یادداشت نویسی را داشته‌اند و یا  نکات یادداشت نویسی را می دانند) نیاز به آموزش کمتری در طول دوره خواهند داشت این افراد شما تخفیف های ویژه ای برای پرداخت هزینه دوره خواهند شد .

از این رو پس از مشاهده هر سه ویدئو ، متنی ناقص در هریک از سه حوزه دوره(جمعیت، دیپلماسی اقتصادی، انرژِی) در کانال بارگذاری خواهدشد، شما  بایستی با انتخاب متن متناسب با حوزه خود ، آن را تکمیل نمایید و علاوه بر ادامه دادن متن به ویرایش محتوایی و نگارشی آن بپردازید.پس از ارسال یادداشت و داوری آن، براساس کیفیت آن می توان  یادداشت ها را به 3 دسته تقسیم بندی نمود . یادداشت هایی که بتوانند از100 امتیاز بالای 75 امتیاز  را کسب کنند درجه (( الف)) ، یادداشت هایی که امتیاز بین 50 تا 75 را کسب کنند درجه (( ب)) و یادداشت هایی که امتیاز آن زیر 50 باشد درجه ((ج)) را خواهد گرفت. یادداشت های درجه ((الف))   شامل تخفیف 30 درصدی و یادداشت های درجه ((ب )) شامل تخفیف 15 درصدی می باشد.

توجه: اولویت ثبت نام متقضیان شرکت در دوره براساس کیفیت یادداشتشان خواهد بود..

مرحله سوم : ثبت نام نهایی و واریز هزینه

در صورت قبولی در آزمون ورودی و تایید یادداشتتان ، اسامی افراد پذیرفته شده در کانال دوره اطلاع رسانی خواهد شد و پس از اعلام اسامی، شما می توانید ثبت نام خود را نهایی نمایید.
علاوه بر تخفیف کیفیت یادداشت که گفته شد ، افرادی که بصورت گروهی نیز ثبت نام نمایند از تخفیف در پرداخت هزینه برخوردار خواهندشد.


هزینه  شرکت در دوره:


ثبت نام تک نفره عادی: بدون تخفیف-120000 تومان
ثبت نام دو نفره عادی: 15 درصد تخفیف- هر نفر  102000تومان
ثبت نام سه نفره عادی: 20 درصد تخفیف- هر نفر 960000 تومان

 

ثبت نام تک نفره دانشجویی: 20درصد تخفیف- هر نفر 96000 تومان
ثبت نام دو نفره دانشجویی: 25درصد تخفیف- هر نفر 90000 تومان
ثبت نام سه نفره دانشجویی: 30درصد تخفیف- هر نفر 84000 تومان

 

 یادداشت با درجه کیفیت((الف)) : 30 درصد تخفیف_ هر نفر دانشجویی 67000 تومان و نفر عادی 84000 تومان

یادداشت با درجه کیفیت((ب)) : 15 درصد تخفیف _ هر نفر دانشجویی 81000 تومان و نفر عادی 102000تومان

 

توجه: افرادی که بصورت گروهی ثبت نام می کنند درجه کیفیت یادداشت آن ها براساس میانگین امتیاز یادداشت ارسالی اعضای گروهشان تعیین می گردد.

 

اساتید

آقای حسین حاجیلو
آقای حسین حاجیلو
کارشناس دیپلماسی اقتصادی
آقای عماد رفیعی
آقای عماد رفیعی
کارشناس سیاست گذاری در حوزه انرژی
آقای پدرام کاویان
آقای پدرام کاویان
کارشناس سیاست گذاری در حوزه جمعیت - مسئول گروه جمعیت اندیشکده ایتان

برگزارکنندگان

مرکز آموزشی گام
مرکز آموزشی گام

مرکز آموزشی گام در سال 92 با هدف گفتمان سازی و آموزش مسائل اساسی کشور برای جامعه دانشگاهی ذیل شبکه کانون های تفکر ایران، تأسیس شده است. از مهم ترین مأموریت های مرکز گام می‌توان به تولید محتوا و آموزش مباحث اقتصادی و جریان سازی مسائل مهم کشور در فضای دانشجویی اشاره کرد.

آدرس: تهران خیابان جلال آل احمد-رو به روی بیمارستان شریعتی-جنب دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران-مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت-ساختمان شماره 3