رویداد به پایان رسیده است!
سری كارگاه های آشنایی با فناوری های دیجیتال در مراکز و موزه ها در تاریخپنج‌شنبه ۳ امردادبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

سری كارگاه های آشنایی با فناوری های دیجیتال در مراکز و موزه ها

شروع:
پنج‌شنبه ۳ مرداد ۹۸ ۰۹:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۳ مرداد ۹۸ ۱۸:۰۰
سری كارگاه های آشنایی با فناوری های دیجیتال در مراکز و موزه ها
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

 

کمیته ملی موزه های ایران پیرو تفاهم نامه همکاری با آزمایشگاه واقعیت مجازی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی ( VR Lab) ، بزرگ ترین مرکز واقعیت مجازی کشور؛ و موزه خصوصی خلاقیت و آفرینش صفوی در راستای توانمندسازی موزه ها و مراکز فرهنگی در به کارگیری فناوری های نوین در موزه ها ، گالری ها و مراکز فرهنگی  برگزار می کند.

سری كارگاه های آشنایی با فناوری های دیجیتال در مراکز و موزه ها:

معرفی فناوری واقعیت مجازی، واقعیت افزوده و شیوه های استفاده  از آنها در موزه ها  برای برقراری ارتباط بین موزه ها و مخاطبان دوستدار تکنولوژی، ارزیابی هزینه ها و استفاده از فناوری ها  در مقایسه با پیشرفت سریع این گونه ابزار.

تاريخ برگزاری: 3مرداد ماه ۱۳۹۸. در صورت رسیدن به  حد نصاب 30 نفر

ساعت برگزاری: ۹:00 الی ۱8:۰۰

هزينه ی دوره: 150,۰۰۰ تومان (همراه با پذیرایی میان وعده)

محل برگزاری:موزه خلاقیت و آفرینش صفوی

 اصفهان-خیابان خاقانی-حد فاصل خیابان وحید و خیابان خواجه پطروس

در طول اين کارگاه، حاضرین با فرآیند تولید سامانه های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده و همچنين مفاهيمي مانند محتوا، سناریو و ابزار لازم برای يك ساختار تکنولوژی معرفی آثار و مفاهیم فرهنگی و نمونه هایی از تجهیزات واقعیت مجازی و واقعیت افزوده آشنا می شوند.

سپس هر شرکت کننده فرم ارزیابی خاص موزه خود را تکمیل می نماید.

لطفا جهت ثبت نام با شماره  09138039295 تماس حاصل نماييد.

 

 برای اطلاعات بيشتر در رابطه با محتواي آموزشي با شماره  09120238477 تماس بگيريد.

مهلت ثبت نام :24 تیر

گواهی دوره به صورت مشترک از طرف آزمایشگاه واقعیت مجازی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی و ایکوم ایران به شرکت کنندگان ارائه خواهد شد.

سخنرانان

علی نحوی

علی نحوی

عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی و مدیر گروه مکاترونیک


علی نحوی عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی و مدیر گروه مکاترونیک است. او مقطع کارشناسی را در دانشگاه صنعتی شریف، مقطع کارشناسی ارشد را در دانشگاه مک¬گیل کانادا و مقطع دکتری را در دانشگاه یوتا(ه) آمریکا در مهندسی مکانیک طی کرده¬است. وی سرپرست آزمایشگاه واقعیت مجازی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی است که بزرگ¬ترین و مجهزترین و فعالترین مرکز واقعیت مجازی در سطح کشور به¬شمارمی¬رود. او عضو شورای مرکز رشد واحدهای فناوری و در شرکت سامانه رونق فروش رازق این مرکز رئیس هیات مدیره است. وی رتبه اول کنکور کارشناسي¬ارشد ایران در رشته مهندسي مکانيک، برنده اسکالرشیپ جان بنسال کانادا، برنده جایزه انتن فیلیپس آمریکا، برنده جایزه جشنواره خوارزمی برای مشاور طرح ربات شبیه ساز جراحی، پژوهشگر برتر دانشکده مهندسی مکانیک و پژوهشگر برتر دانشگاه صنعتي خواجه¬نصيرالدين طوسي بوده¬است.

نوید حیدری

نوید حیدری

مدیر عامل شرکت دانش‌بنیان رازق

نوید حیدری مدیر عامل شرکت دانش‌بنیان رازق است. او مخترع ویترین هوشمند واقعیت افزوده ویتا (یکی از اولین پروژه‌های واقعیت افزوده در ایران) و مخترع سطح دوم بنیاد ملی نخبگان است. ایشان مقطع کارشناسی را در دانشگاه صنعتی شاهرود در رشته مهندسی رباتیک و کارشناسی ارشد را در رشته مهندسی مکاترونیک دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی با گرایش «ارتباط انسان – کامپیوتر» گذرانده است. وی هم اکنون به عنوان مشاور در امور پیاده‌سازی تکنولوژی‌های مدرن در مراکز تجاری و فرهنگی و منتور استارتاپ‌های حوزه نرم افزاری و سخت افزاری فعالیت دارد. راهبری شرکت رازق فعال در زمینه ایده‌پردازی، طراحی مفهومی و پیاده‌سازی پروژه‌های مرتبط با هوشمندسازی و سیستم‌های تعاملی به موزه‌ها، نمایشگاه‌ها و سایر مراکز تجاری و فرهنگی فعالیت اصلی اوست. ویتا در سال 1393به عنوان طرح برتر در جشنواره شکوفایی و نوآوری بنیاد ملی نخبگان از بیش از 50 طرح پیشنهادی رتبه اول را کسب کرد و از آن زمان تا کنون در پروژه‌های گوناگون استفاده شده است.

آدرس:اصفهان اصفهان-خیابان خاقانی-حد فاصل خیابان وحید و خیابان خواجه پطروس