رویداد به پایان رسیده است!
سری كارگاه های آشنایی با فناوری های دیجیتال در مراکز و موزه ها در تاریخ پنج‌شنبه ۲ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۲ آبان

سری كارگاه های آشنایی با فناوری های دیجیتال در مراکز و موزه ها

  • از ۱۵۰,۰۰۰ تومان
  • اصفهان
  • تکنولوژی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


سری كارگاه های "آشنایی با فناوری های دیجیتال در مراکز و موزه ها"

با هدف:

-       معرفی فناوری واقعیت مجازی، واقعیت افزوده و شیوه های استفاده از آنها در موزه ها برای برقراری ارتباط بین موزه ها و مخاطبان

-       ارزیابی هزینه ها و استفاده از فناوری ها در مقایسه با پیشرفت سریع این گونه ابزار

کمیته ملی موزه های ایران (ایکوم) با همکاری آزمایشگاه واقعیت مجازی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی (VR Lab)، بزرگ ترین مرکز واقعیت مجازی کشور؛ و موزه خلاقیت و معماری (خانه صفوی) در راستای توانمندسازی موزه ها و مراکز فرهنگی در به کارگیری فناوری های نوین در موزه ها، گالری ها و مراکز فرهنگی برگزار می کند.

-----------------

تاريخ برگزاری: پنجشنبه، 2 آبان ماه

ساعت برگزاری: 9 الی 18

هزينه ی دوره: 150000 تومان *ثبت نام گروهی شامل تخفیف می باشد. 

محل برگزاری: موزه خلاقیت و معماری (خانه صفوی)

ثبت نام:  09138039295

کسب اطلاعات بيشتر در رابطه با محتواي آموزشي:  09120238477

-----------------

* در طول اين کارگاه، حاضرین با فرآیند طراحی سامانه های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده و همچنين مفاهيمي مانند: محتوا، سناریو و ابزار لازم برای ساختار تکنولوژی، معرفی آثار و مفاهیم فرهنگی و نمونه هایی از تجهیزات واقعیت مجازی و واقعیت افزوده آشنا می شوند.

هر شرکت کننده در پایان دوره فرم ارزیابی خاص موزه خود را تکمیل می نماید.

-----------------

گواهی دوره به صورت مشترک از طرف آزمایشگاه واقعیت مجازی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی و ایکوم ایران و موزه خلاقیت و معماری صفوی به شرکت کنندگان ارائه خواهد شد.

سخنرانان

علی نحوی
علی نحوی
عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی و مدیر گروه مکاترونیک


علی نحوی عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی و مدیر گروه مکاترونیک است. او مقطع کارشناسی را در دانشگاه صنعتی شریف، مقطع کارشناسی ارشد را در دانشگاه مک¬گیل کانادا و مقطع دکتری را در دانشگاه یوتا(ه) آمریکا در مهندسی مکانیک طی کرده¬است. وی سرپرست آزمایشگاه واقعیت مجازی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی است که بزرگ¬ترین و مجهزترین و فعالترین مرکز واقعیت مجازی در سطح کشور به¬شمارمی¬رود. او عضو شورای مرکز رشد واحدهای فناوری و در شرکت سامانه رونق فروش رازق این مرکز رئیس هیات مدیره است. وی رتبه اول کنکور کارشناسي¬ارشد ایران در رشته مهندسي مکانيک، برنده اسکالرشیپ جان بنسال کانادا، برنده جایزه انتن فیلیپس آمریکا، برنده جایزه جشنواره خوارزمی برای مشاور طرح ربات شبیه ساز جراحی، پژوهشگر برتر دانشکده مهندسی مکانیک و پژوهشگر برتر دانشگاه صنعتي خواجه¬نصيرالدين طوسي بوده¬است.

نوید حیدری
نوید حیدری
مدیر عامل شرکت دانش‌بنیان رازق

نوید حیدری مدیر عامل شرکت دانش‌بنیان رازق است. او مخترع ویترین هوشمند واقعیت افزوده ویتا (یکی از اولین پروژه‌های واقعیت افزوده در ایران) و مخترع سطح دوم بنیاد ملی نخبگان است. ایشان مقطع کارشناسی را در دانشگاه صنعتی شاهرود در رشته مهندسی رباتیک و کارشناسی ارشد را در رشته مهندسی مکاترونیک دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی با گرایش «ارتباط انسان – کامپیوتر» گذرانده است. وی هم اکنون به عنوان مشاور در امور پیاده‌سازی تکنولوژی‌های مدرن در مراکز تجاری و فرهنگی و منتور استارتاپ‌های حوزه نرم افزاری و سخت افزاری فعالیت دارد. راهبری شرکت رازق فعال در زمینه ایده‌پردازی، طراحی مفهومی و پیاده‌سازی پروژه‌های مرتبط با هوشمندسازی و سیستم‌های تعاملی به موزه‌ها، نمایشگاه‌ها و سایر مراکز تجاری و فرهنگی فعالیت اصلی اوست. ویتا در سال 1393به عنوان طرح برتر در جشنواره شکوفایی و نوآوری بنیاد ملی نخبگان از بیش از 50 طرح پیشنهادی رتبه اول را کسب کرد و از آن زمان تا کنون در پروژه‌های گوناگون استفاده شده است.

آدرس: اصفهان اصفهان-خیابان خاقانی-حد فاصل خیابان وحید و خیابان خواجه پطروس