رویداد به پایان رسیده است!
چالش های امنیتی شبکه های Wifi در سازمان ها در تاریخشنبه ۲۵ شهریوربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

چالش های امنیتی شبکه های Wifi در سازمان ها

شروع:
شنبه ۲۵ شهریور ۹۶ ۱۱:۰۰
پایان:
شنبه ۲۵ شهریور ۹۶ ۱۲:۳۰
چالش های امنیتی شبکه های Wifi در سازمان ها
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

 فن‌آوری شبکه‌های بی‌سیم ( Wireless ) تبدیل به یک تکنولوژی مردمی شده تا شما را به راحتی به اینترنت از هر کجا و نوعی در سراسر جهان متصل کند. اما یک شبکه بی‌سیم اگر با خطرات و اقدامات احتیاطی آن آشنا نباشید همیشه امن نیست. امن کردن شبکه وایرلس شما برای حفاظت از خودتان اقدامی ضروری و مهم است. در چند سال گذشته نمونه‌های سرقت هویت و سرقت‌های اطلاعات شخصی از قبیل شماره کارت بانکی و رمز عبور افراد در تمام جهان پرونده‌هایی را باز کرده‌اند که این اقدامات حتی توسط افراد کم تجربه نیز در شبکه‌های ناامن اتفاق می‌افتد.

همچنین یک شبکه وایرلس ناامن یک راه برای مانیتور کردن و دیدن فعالیت‌های آنلاین شما شامل عادت‌های وب‌گردی، گفتگو‌های اینترنتی، ایمیل و همینطور اطلاعات شخصی شما باز است. این وبینار با ارائه روش‌های نفوذ و اقداماتی که مهاجمان ( هکر ) برای شکستن و نفوذ به شبکه‌ی خصوصی است طراحی شده است. 

اگر شما یک مدیر شبکه و حتی مدیر یک سازمان هستید و برای بهبود مهارت‌های شبکه و امنیت خود در شبکه‌های بی‌سیم دنبال چاره‌ای هستید؛ این وبینار به شما پیشنهاد می‌شود. شما به طور کامل درک خواهید کرد که امنیت شبکه‌های بی‌سیم چقد برای خود و شبکه‌تان مهم و ضروری است.

سخنرانان

نوید نیک پی

نوید نیک پی

مدیر فنی

سید امیر حسین میر حسینی

سید امیر حسین میر حسینی

رویداد آنلاین است