دوره اسکرام مستر حرفه ای (PSM)

شروع رویداد
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۹۵ ۰۹:۰۰
پایان رویداد
پنج‌شنبه ۲۱ بهمن ۹۵ ۱۷:۰۰
مکان رویدادشیراز
موضوع رویدادمدیریت / مدیریت پروژه
اضافه به تقویم
دوره اسکرام مستر حرفه ای (PSM)
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۷۱۳۳۶۰۷۰۱۶
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

دوره PSM یا همان Professional Scrum Master یکی از محبوبترین و رایجترین کارگاههای آموزشی مرتبط با اسکرام است. شرکت کنندگان در این دوره با مرور بیانیه چابک (Agile Manifesto) میتوانند با مفاهیم کلی چابکی (Agility) آشنا شوند. هدف کلی این دوره در کنار معرفی چارچوب اسکرام به عنوان ابزاری کارآمد جهت مدیریت پروژه ها بصورت چابک، شرح نقش اسکرام مستر در پروژه هایی است که با استفاده از اسکرام به پیش میروند. مخاطبان این دوره عموما فعالان حوزه تولید نرم افزار هستند.

اسکرام یک متدلوژی چابک و پیشرو برای اجرای پروژه‌های پیچیده می‌باشد و از سوی سازمان‌های مطرح جهانی مورد استقبال بسیاری قرار گرفته است. این رویکرد در ابتدا در حوزه توسعه نرم‌افزار مورد استفاده قرار گرفت، ولی پس از گذشت زمان به اثبات رسید که آن را می‌توان در مدیریت هر پروژه پیچیده‌ای به کار بست.
اسکرام چابک متفاوت از رویکرد سنتی مدیریت پروژه است و به جای تمرکز بر برنامه‌ریزی، راهنمایی و هدایت پروژه بر تسهیل نمودن و رهبری پروژه تمرکز دارد. شرکت‌کنندگان در دوره فرا می‌گیرند که چگونه یک فرد متخصص در حوزه Scrum باشند و چگونه یک تیم، پروژه و یا سازمان را به صورت چابک توسعه دهند. Scrum Master فردی است که مسئولیت اجرای اثربخش اسکرام را در سازمان بر عهده دارد و تیم پروژه را در راستای تحقق اهدافشان رهبری می‌کند.

دوره اسکرام مستر حرفه ای با بهره‌مندی از اساتید مجرب و مطالب آموزشی غنی و نیز بررسی مطالعات موردی موفق شرکت‌کنندگان در دوره را برای پیاده‌سازی اسکرام در سازمان خود آماده می‌سازد. شرکت‌کنندگان در انتهای دوره با فراگیری مفاهیم پایه اسکرام کسب مهارت و دانش کافی در این حوزه قابلیت همکاری اثربخش در یک تیم چابک اسکرام را در نقش‌های مختلفی چون مالک محصول / خدمت، اسکرام مستر و یا عضو یک تیم اسکرام خواهند یافت. همچنین شرکت‌کنندگان در دوره با تکینک‌های خاص و نیز اصول و قواعدی در راستای تحقق موفقیت در پروژه آشنا خواهند شد.

وب سایت رویداد: www.tikab.org/fa/psm

برگزار‌کنندگان

پارک علم و فناوری فارس

پارک علم و فناوری فارس

پارک علم و فناوری فارس در شهریور 1381 با استناد به مصوبه شورای عالی گسترش آموزش عالی به منظور ایجاد زیر ساختهای مناسب جهت توسعه فناوری تشکیل و فعالیت خود را آغاز نمود.
رسالت راهبردی پارک علم و فناوری فارس ، کارآفرینی و اشتغال زایی تخصصی به ویژه برای فارغ التحصیلان دانشگاهها از طریق ایجاد شرکتهای کوچک و متوسط و حمایت ازآنها تا تجاری کردن نتایج فعالیتهایشان است .
پارک علم و فناوری فارس با سه مرکز رشد تخصصی، هشت مرکز رشد اقماری ، صندوق پژوهش وفناوری فارس و حمایت از قریب به 500 شرکت نوپا سعی و تلاش دارد که محیطی مناسب برای استقرار و حضور حرفه ای شرکتهای فناوری، شرکتهای کوچک ومتوسط،واحدهای تحقیق وتوسعه صنایع و موسات پژوهشی تامین نماید.
با توجه به اساسنامه پارکهای علم وفناوری و مراکز رشد، هدف از این تجمع ایجاد تعامل سازنده در میان شرکتهای مستقر با یکدیگر و با دانشگاهها در راستای رشد و شکوفائی فعالیتهای فناوری است.
پارک علم و فناوری فارس مطابق با ماموریت خود برقراری ارتباط موثر با دانشگاهها و مراکز تحقیقاتی و صنایع بزرگ را به عنوان یکی از اصول پایه برای موفقیت خود دارد . در همین زمینه سعی در ایجاد فرصتهای شغلی برای فارغ التحصیلان فرصت های مشاوره ای برای اعضای هیئت علمی دانشگاهها،استفاده از امکانات آزمایشگاهی ،مشاوره ، آموزش و رشد موسسات مستقر در پارک و فراهم آوردن فرصت کار آموزی برای دانشجویان را دارد. پارک علم و فناوری فارس به عنوان زیر مجموعه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و تحت نظارت هیئت امنا و با پشتیبانی مالی دولتی اداره می شود.

آیرین مدیا

آیرین مدیا

Airin Media was founded in 2011 and started to work as a creative web and video agency.
In web design, the team has worked on various CMS based web services and had a featured project on the most popular theme marketplace in 2012. Also a few of their websites has won the honorable mention badge in awwwards website. Meanwhile in motion design, Airin has worked on many innovative 2D projects and has it’s own unique signature in HUD and explainer category. As a result of their hard work, they’ve been chosen as featured author on most popular video market in 2013.

تیکاب

تیکاب

Tikab is a multinational technology and software corporation specializing in crafting seamlessly integrated Internet-related services and designing enterprise application systems that help businesses manage operations and customer relations.

At Tikab we anticipate your business needs and use novel technologies to create systems and streamlined processes that solve your need: effectively, efficiently, and with insight. To help you have a better life and an optimized business.

آدرس:شیراز بلوار دکترحسابی - شهرک آرین - پارک علم و فناوری شیراز - ساختمان نوآوری