اینترنت امن Secure Internet

شروع:
پنج‌شنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۸ ۱۳:۳۰
پایان:
جمعه ۲۷ اردیبهشت ۹۸ ۱۷:۰۰
مکان: تهران
اینترنت امن    Secure Internet
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

اینترنت به یکی از ابزارهای در دسترس برای همگان تبدیل شده است. استفاده نادرست از این بستر، می‌تواند تبعات منفی و زیانباری برای کودکان و نوجوانان و به طبع والدین آنها داشته باشد. با فرهنگ سازی و آموزش صحیح، استفاده از این ابزار به رشد و تعالی قشار مختلف جامعه کمک قابل توجهی می نماید. یکی از مهم ترین آسیب های این بستر، تهدیدات و آسیب پذیری های امنیتی است. در این دوره آموزشی با بیان شفاف و مناسب، در خصوص تهدیدات و حملات اینترنتی نظیر هک، کلمه عبور نادرست و... اطلاعات مفید و مهمی ارائه می گردد. راهکارهای حفظ امنیت و مصون ماندن از خطرات احتمالی و همچنین استفاده از محیط امن اینترنت به صورت عملی آموزش داده می شود. بیایید با آموزش های صحیح تهدیدهای فضای مجازی را به فرصت تبدیل کنیم.

توضیحات تکمیلی

هدف از برگزاری دوره چیست؟

  • معرفی آسیب های فضای مجازی و نحوه تبدیل آنها به فرصت
  • آموزش تنظیمات امن مربوط به استفاده از اینترنت
  • معرفی انواع خطرات و تهدیدها و نحوه مقابله با آنها
  • مصون ماندن از کلاهبرداری ها، تهدیدات و حملات اینترنتی 

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
آشنایی با اینترنت
چرا به این دوره نیاز داریم؟
در جامعه امروزی، کودکان و نوجوانان از سنین پایین به اینترنت دسترسی دارند. از طرفی هر روز شاهد افزایش حملات و تهدیدات اینترنتی می باشیم. این موضوع خطری جدی برای نسل کودک و نوجوان است و می تواند تبعات جدی برای سال های آتی آن ها نیز داشته باشد. آموزش صحیح بکارگیری این ابزار، با تامین امنیت کاربر در این محیط می تواند، آرامش خاطر والدین را تامین نماید تا فرزندان آن ها بتوانند بدون نگرانی از این بستر در جهت رشد و تعالی خود استفاده نمایند. این دوره از ضروریات خانواده و جامعه است.

برگزارکنندگان

کلیک پرو

کلیک پرو

آدرس:تهران تهران، سعادت آباد، خیابان سرو غربی، خیابان بخشایش، کوچه هفدهم، ساختمان اداری و تجاری عرفان، پلاک 54، طبقه 3، واحد 308