استارتاپ گرایند شیراز - رویداد سوم - ۷ آبان ماه ۱۳۹۴

شروع رویداد
پنج‌شنبه ۷ آبان ۹۴ ۱۷:۳۰
پایان رویداد
پنج‌شنبه ۷ آبان ۹۴ ۲۰:۳۰
مکان رویدادشیراز
موضوع رویدادکارآفرینی / غیره
اضافه به تقویم
استارتاپ گرایند شیراز - رویداد سوم - ۷  آبان ماه ۱۳۹۴
برگزارکننده‌ی رویداد
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

استارتاپ گرایند (Startup Grind) یک برنامه و اجتماع کارآفرینی و جهانی است که به منظور آموزش، الهام و ایجاد ارتباط بین کارآفرینان حوزه تکنولوژی طراحی شده است.

این برنامه با حمایت‌های ویژه شرکت گوگل قدرت گرفته، در حال حاضر در بیش از ۱۶۰ شهر و ۶۵ کشور جهان درحال برگزاری بوده و پذیرای ویژه موسسین، سرمایه گذاران، مخترعان و مربیانی است که داستان‌های شخصی، تجربیات و درس‌های آموخته خود را با شرکت‌کنندگان سهیم شده و از این طریق به الهام بخشیدن و تولید محتوای ناب در جامعه کارآفرینی کمک می‌کنند.

در استان فارس نیز با حمایت مستقیم و بی دریغ کانون کارآفرینان استان فارس در روند برگزاری و مشایعت این مجموعه وزین اجرا خواهد شد.

رسالت استارتاپ گرایند تقویت شبکه کارآفرینی و کمک به کارآفرینان، نوآوران وارزش‌آفرینان است. این برنامه توسط نمایندگان مختلف در شهرهای گوناگون در دنیا در حال برگزاری است. محتویات به وجود آمده از گفتگوها و مصاحبه‌های انجام شده به صورت ویدئویی و از طریق کانال های آنلاین (YouTube در خارج از کشور و Aparat در داخل کشور) به علاقه‌مندان ارائه می‌شود.?

این رویداد پنجشنبه ۷ آبان ماه ۱۳۹۴ با حمایت کانون کارآفرینان استان فارس با حضور آقای سهیل شهیدی مدیرعامل هلدینگ ستاره سهیل و Payment24 در سالن آمفی تئاتر کارخانجات مخابراتی ایران (بلوار مدرس، خیابان آزادگان، مرکز آموزش علمی - کاربردی کارخانجات مخابراتی ایران)?برگزار می‌شود.?

معرفی مهمان این رویداد:

سهیل شهیدی مدیرعامل هلدینگ ستاره سهیل و مجموعه Payment24 می باشد. وی که متولد بهمن ۱۳۶۵ می باشد فعالیت حرفه ای خود در اینترنت را از سال ۲۰۰۵ میلادی با راه اندازی یک سایت فارسی آغاز نمود اما پس از فیلتر شدن آن به سمت کار با مارکت خارج کشور رفت و توانست طی ۵ سال کار با کمپانی های مطرح تبلیغاتی و بدست گرفتن مدیریت تبلیغات سایت های پربازدید خارجی موفق به کسب ۲.۵ میلیون دلار درآمد شود. در همین حین با توجه به نیاز شخصی جهت تبدیل ارز حاصل از درآمدش سایت Payment24 را در سال ۲۰۰۹ راه اندازی نمود و کم کم خدمات آن را گسترش داد. هم اینک مجموعه Payment24 دارای ۲۸ پرسنل ، پنج دفتر در ایران و سه دفتر در خارج کشور می باشد.

در حال حاضر حوزه فعالیت تخصصی وی در زمینه کار با انواع سیستم های مالی آنلاین و درگاه پرداخت بین المللی می باشد.


اطلاعات بیشتر: http://startupgrindshiraz.ir


آدرس:شیراز شیراز، بلوار مدرس، خیابان آزادگان، مرکز آموزش علمی - کاربردی کارخانجات مخابراتی ایران، سالن آمفی تئاتر کارخانجات مخابراتی