رویداد به پایان رسیده است!
بیست و یکمین رویداد استارتاپ گرایند اصفهان با حضور کیارش عباس زاده موسس زودفود (اسنپ فود فعلی) در تاریخ جمعه ۲۵ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
جمعه ۲۵ آبان ساعت ۱۷:۰۰

بیست و یکمین رویداد استارتاپ گرایند اصفهان با حضور کیارش عباس زاده موسس زودفود (اسنپ فود فعلی)

  • رایگان
  • اصفهان
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر


بیست و یکمین رویداد استارتاپ گرایند اصفهان با حضور آقای کیارش عباس زاده موسس زودفود (اسنپ فود فعلی) در روز جمعه بیست و پنجم آبان ماه 97 در حاشیه نمایشگاه اتوکام برگزار می گردد.

استارتاپ گرایند یک برنامه و گردهمایی در حوزه کارآفرینی و استارتاپ هاست که در بیش از 400 شهر دنیا از جمله اصفهان اجرا می شود. در این رویداد از کارآفرینان موفق در حوزه وب و تکنولوژی دعوت می شود به عنوان میهمان حضور یافته و تجارب خود را با سایرین سهیم شوند.

  • با موسسین استارتاپ های مطرح کشورتان آشنا شوید
  • داستان پیدایش و رشد کسب و کارهای اینترنتی را بشنوید
  • دوست و همکار پیدا کنید و شبکه کاریتان را گسترش دهید

 

ارتباط با دبیرخانه:

info@startupgrindisfahan.ir

09301005501 - 09377836190

سخنرانان

کیارش عباس زاده
کیارش عباس زاده
Founder

کیارش عباس زاده بنیانگذار زود فود است (سال 88) که امروز به اسنپ فود معروف است. او مربی کسب و کار است و دائما درحال یادگیری و با تجربیات خود به شرکت ها کمک می کند تا سریعتر رشد کنند و سود بیشتری به دست آورند. تخصص اصلی او مدیریت بازاریابی و فروش و مشاوره سرمایه گذاری است و در دانشگاه های مختلف مثل شریف، تهران و همینطور صندوق نوآوری و شکوفائی معاونت ریاست جمهوری مشاور شرکت های دانش بنیان است. او پس از زودفود در شرکت سرمایه گذاری پرشین و هم بنیانگذار استارتاپ بیدینگ بوده و در حال حاضر یک استارتاپ در زمینه هوش مصنوعی دارد که بعدا بیشتر درباره آن خواهد گفت.

برگزار‌کننده

آواتار

استارتاپ گرایند اصفهان

استارتاپ گرایند یک برنامه و گردهمایی در حوزه کارآفرینی و استارتاپ هاست که در بیش از 400 شهر دنیا از جمله اصفهان اجرا می شود. در این رویداد از کارآفرینان موفق در حوزه وب و تکنولوژی دعوت می شود به عنوان میهمان حضور یافته و تجارب خود را با سایرین سهیم ش

رویداد های برگزارشده۲۰
  • شروع: جمعه ۲۵ آبان ساعت ۱۷:۰۰
  • پایان: جمعه ۲۵ آبان ساعت ۲۰:۰۰

آدرس: اصفهان نمایشگاه بین المللی اصفهان - بیست و چهارمین نمایشگاه اتوکام ، سالن اول ( استارتاپ ها )