شبیه‌سازی طراحی یک مدل کسب و کار در حوزه سلامت در تهران

شروع رویداد
پنج‌شنبه ۲۰ اردیبهشت ۹۷ ۰۹:۰۰
پایان رویداد
پنج‌شنبه ۲۰ اردیبهشت ۹۷ ۱۳:۰۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادکارآفرینی / استارتاپی
اضافه به تقویم
شبیه‌سازی طراحی یک مدل کسب و کار در حوزه سلامت در تهران
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۲۱۸۸۹۵۸۸۲۳
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

درباره رویداد

دنیای امروز، دنیای نوآوری، کارآفرینی و استارت‌آپ‌ها ست. بسیاری از ما ایده‌هایی در سر داشته‌ایم و یا داریم ولی نمی‌دانیم آیا می‌توان از آن‌ها یک محصول یا یک کسب و کار ایجاد کرد. بسیاری از ایده‌های ما تنها بخاطر اینکه نمی‌دانیم چگونه آن‌ها را با تفکر یک کارآفرین تحلیل و ارزیابی کنیم برای همیشه به فراموشی سپرده می‌شوند. شاید اگر زبان مشترک کارآفرینان را بیاموزیم، ایده‌های ما جان تازه‌ای بگیرند. از حدود دو دهه پیش با معرفی مدل کسب و کار، این مدل تبدیل به زبانی مشترک در میان هزاران هزار کارآفرین در سراسر دنیا شده است. مدل کسب و کار، روشی قدرتمند و موثر برای طراحی، تحلیل و تشریح ایده محصول، خدمت یا کسب و کار نوپا است که هر کارآفرینی باید با آن آشنا باشد و بتواند از آن استفاده نماید.


شرکت در شبیه‌سازی «طراحی یک مدل کسب و کار در حوزه سلامت» به شما این امکان را می‌دهد که نگرش کارآفرینان برای ارزش‌آفرینی را لمس کنید و درک بهتری از راه‌اندازی یک کسب و کار نوپا داشته باشید. شما نه فقط با مدل کسب و کار آشنا خواهید شد، بلکه با تمرینی که از طریق شبیه‌سازی رایانه‌ای و بازی انجام می‌دهید، چالش‌ها و مشکلات آن را عمیقا حس خواهید کرد. زمانی که طراحی بوم مدل کسب و کار را به صورت عملی بیاموزید، می‌توانید از آن برای تبدیل ایده‌های خود به یک محصول واقعی و کامل بهره ببرید.

 

این بسته شبیه‌سازی شمس در تاریخ 20 اردیبهشت 1397 از ساعت 9:00 الی 13:00 در تهران،‌ مرکز پژوهش‌های علمی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران با ظرفیت محدود برگزار می‌شود.

چه کسانی می‌توانند در این بسته شبیه‌سازی شرکت نمایند

کلیه دانشجویان رشته‌های علوم پزشکی در هر مقطع تحصیلی می‌توانند در این بسته شبیه‌سازی شرکت نمایند.

در این بسته شبیه‌سازی می‌آموزید

در پایان این کارگاه از فراگیران انتظار می‌رود:

  1. چرایی استفاده از مدل کسب و کار و کاربردهای آن را شرح دهد.
  2. اجزاء 9 گانه مدل کسب و کار را بشناسد و بتواند هر یک را توضیح دهد.
  3. با ساختار بوم کسب و کار آشنا باشد و کاربرد آن را در راه‌اندازی کسب و کار بداند.
  4. برخی چالش‌های رایج در طراحی مدل کسب و کار را بشناسد.
  5. با برخی از الگوهای رایج مدل کسب و کار آشنا شود.

سناریو این بسته شبیه‌سازی چیست؟

یک شتابدهنده کسب و کار سلامت فراخوانی برای جذب و سرمایه‌گذاری بر روی ایده‌های مربوط به «ارائه برنامه‌های رژیم غذایی سالم با استفاده از فناوری روز» داده است. شما باید ایده خود در این زمینه را در قالب یک بوم مدل کسب و کار طراحی و ارائه نمائید. شتابدهنده بر روی ایده‌ای که بتواند ارزش بیشتری را کسب کند سرمایه‌گذاری خواهد کرد.

دکتر آیدین پرنیا

دکتر آیدین پرنیا

هم‌بنیان‌گذار و مدیر عامل شرکت اَوِسِن

از زمانی که همه بیاد میارن، آیدین بدنبال ایجاد تغییر و بهبود شرایط بود و همواره به عنوان فردی خلاق و نوآور شناخته می‌شد. بعد از تجربه‌های مختلف همچون راه‌اندازی دوره IPHS که هرکدام نمونه منحصر به فردی بودند، اقدام به تاسیس شرکت اَوِسِن همراه دوستانش کرد تا بتواند تغییری در آموزش کشور ایجاد کند.

تسهیلگران

علی گنجی‌زاده

علی گنجی‌زاده

نائب رئیس هیئت مدیره شرکت اَوِسِن

از همان زمان بچگی دنبال مسیرهای غیر معمول بود و کارهای غیر معمول می‌کرد. در 23 سالگی، زمانی که خواندن پزشکی راضیش نمی‌کرد با کمک دوستانش به دنبال ثبت شرکت دوم خودش یعنی اَوِسِن رفت تا بتونه تحولی در روش‌های آموزشی ایجاد کنه؛ چیزی که همیشه دنبالش بود.

فرشته کاظمی‌پور

فرشته کاظمی‌پور

مدیر علملیاتی شرکت اَوِسِن

فعالیتش را از هنر و خبرنگاری شروع کرد و تا سردبیری و مدیریت پروژه پیش رفت. سال پنجم فهمید مسیر ناهموار اما مستقیم پزشکی دیگر او را به وجد نمی‌آوَرَد پس از بین همه راه‌هایی که امتحان کرده بود، راهی را انتخاب کرد که مسیر بهتر و مقصد روشن‌تری داشت؛ به تیم اوِسِن پیوست و تمرکزش را بر بهبود آموزش گذاشت.

برگزارکنندگان

شرکت اَوِسِن

شرکت اَوِسِن

مرکز پژوهش‌های علمی دانشجویان

مرکز پژوهش‌های علمی دانشجویان

دانشگاه علوم پزشکی تهران

آدرس:تهران بلوار کشاورز، خیابان وصال شیرازی، نبش خیابان ایتالیا، پلاک 56، مرکز پژوهش‌های علمی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران