رویداد به پایان رسیده است!
دوره آموزش مجازی شمال حقیقی در تاریخ سه‌شنبه ۹ اردیبهشت به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۲۳ مرداد

Leadership in Blue Ocean

  • رایگان
آواتارشرکت تجربه شاپرک آبی
دوشنبه ۱۰ شهریور

کاریزما

  • از ۳۰,۰۰۰ تومان
آواتاربنیاد دکتر زین الدین
شنبه ۱۵ شهریور

چگونه مدیریت کنیم ؟

  • از ۱۴,۰۰۰ تومان
آواتارمدیرآوا
کاور
شنبه ۱۶ فروردین ساعت ۱۸:۰۰

دوره آموزش مجازی شمال حقیقی

  • رایگان
  • آنلاین
  • مدیریت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


 

مهلت ثبت نام در این رویداد به پایان رسیده است

برای ثبت نام در دور بعدی «دوره آموزش مجازی شمال حقیقی» می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید

 

 

لینک ثبت نام در دوره آموزش مجازی شمال حقیقی

 

 

 


درباره دوره آموزش مجازی: در جستجوی شمال حقیقی


آیا قطب‌نما درونی‌تان را یافته‌اید؟ 

شمال حقیقی در اصل آن نقطه اصلی است که باید در طول زندگی به سمت آن حرکت کنید و به شما کمک می‌کند که در مسیر تبدیل شدن به یک رهبر دچار انحراف نشوید. این نقطه، از عمیق‌ترین باورها، ارزش‌ها و اصولی مشخص می‌شود که شما را هدایت می‌کنند. قطب نمای شما فقط و فقط منحصر به خود شماست و خودِ واقعی شما را در عمیق‌ترین حالت نشان می‌دهد. آیا از قطب‌نما درونتان پیروی می‌کنید؟

 

 

شما می‌توانید همان رهبری بشوید که به دنبال تبدیل شدن به آن هستید. تبدیل شدن به یک رهبر، کمی بیشتر از توانمندی‌های مدیریتی را می‌طلبد. برای آنکه تبدیل به یک رهبر اصیل شوید باید شمال حقیقی خود را بیابید. برای پیدا کردن شمال حقیقی خود نیاز به یک قطب‌نمای درونی دارید تا مسیر را به شما نشان دهد.

 

زندگی انسان‌ها در هر نقطه از جهان بیش از پیش پرنوسان و پیش‌بینی‌ناپذیر شده است.

بدقلق‌ترین فردی که باید رهبرش باشید خودتان هستید.

 

در این دوره آموزش مجازی، شما رویکردهای فوق‌العاده قوی، در مورد رهبری اصیل خواهید یافت. همچنین چگونگی طی مسیر خود تا تبدیل شدن به یک رهبر موفق را یاد خواهید گرفت. در این فرایند، با مرور داستان‌های بیل جورج که حاصل مصاحبه با صدها رهبر بزرگ دنیاست به مسیری هدایت می‌شوید تا توانمندی‌های ذاتی راهبری خود را کشف کنید. همچنین از همه مهم‌تر شما فراخواهید گرفت تا چگونه شمال حقیقی خود را بیابید:

 

«به رهبری که باید تبدیل شوید»

«بر مسیر شمال حقیقی خود بمانید»

 

تا رویاهای خود برای ایجاد تغییرات مثبت در دنیا را پیگیری کنید.

 


حضور در این دوره برای چه کسانی توصیه می‌شود؟


سردرگمی بخشی از سفر رهبری است. هر فردی که قدم در مسیر رهبر شدن می‌گذارد در جایی ممکن است نسبت به مسیری که در آن قرار گرفته شک کند و احساس کند که نیاز دارد که دوباره به خود و ارزش‌های خود رجوع کرده و دوباره آگاهانه انتخاب کند. دوره شمال حقیقی برای مدیرانی است که در موقعیتی قرار دارند که لازم است مسیرشان را بازتعریف کرده و زمان و انرژی کافی برای صرف کردن در این راه را دارند.

 

 

در پایان این دوره، موارد زیر در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد:

  • برگشت کامل هزینه دوره برای نفر ممتاز در دوره
  • صدور گواهینامه پایان دوره برای همه شرکت‌کنندگان

 

در صورت خرید بلیت ویژه، در پایان دوره می‌توانید ۱ جلسه کوچینگ خصوصی هم با مجید کیانپور داشته باشید.


مدرس و مشاور مدیریت


شرکت شاپرک آبی یکی از ۲۸ شرکت بین‌المللی پارنتر شرکت Wiley در جهان می‌باشد.

 


کتاب شمال حقیقی


مجید کیانپور: نیاز نیست با ویژگی‌ها یا صفات شخصیتیِ یک رهبر زاده شده باشید. نیاز نیست که حتماً در بالاترین سطح یک سازمان قرار داشته باشید. می‌توانید همین حالا دست به کار شوید و در هر نقطه از زندگی‌تان رهبری کنید.

 

 

آیا شما شمال حقیقی خود را پیدا کرده‌اید؟ آیا می‌دانید که موضوع زندگی و رهبری‌تان چیست؟

شمال حقیقی مقصدی است که باید در طول زندگی به سمت آن حرکت کنید. این مقصد، از عمیق‌ترین باورها، ارزش‌ها و اصولی مشخص می‌شود که شمارا دررسیدن به مقصد هدایت می‌کنند. رهبری با اصیل بودن آغاز می‌شود، خودِ حقیقی‌تان. هدف کشف شمال حقیقی این است که به شما این توانایی را بدهد تا رهبری که می‌خواهید باشید. در این فرایند شمال حقیقی‌تان را پیدا خواهید کرد، قطب‏نمایی درونی که شمارا در طول زندگی به‏خوبی هدایت می‌کند.

در این کتاب که بیل جورج پس از چند دهه مطالعه، تحقیق و تجربه عملی آن را نگاشته است و یکی از برترین کتاب‌های درزمینه «توسعه رهبری از طریق توسعه فردی» محسوب می‌شود به شما کمک کند تا رهبری باشید که می‌خواهید. کشف شمال حقیقی بر پایه چند صدسال تجربه‌ای بناشده است که رهبران اصیل اندوخته‌اند و برای خواننده کتاب این فرصت ایجادشده که از این رهبران یاد بگیرید و طرح پیشرفت  و توسعه خودتان را برای تبدیل‌شدن به رهبری اصیل کسب‌وکار ایجاد کنید.


چرا شاپرک کمپ؟


ما باور داریم که رهبر شدن را باید در فضایی خارج از منطقه‌ی راحتی (Comfort Zone) پرورش داد. ما اعتقاد داریم که باید رهبری را زندگی و تجربه کرد. بنابراین کمپ‌های شاپرک به گونه‌ای طراحی شده‌اند که شما در یک دوره کوتاه مدت رهبر شدن را یاد بگیرید و تجربه کنید و در مواجه شدن با چالش‌ها با همراهی مربیان خبره رهبر شدن و رهبری کردن را بیاموزید.

 

 

 

 

رهبران، رهبر به دنیا نمی‌آیند، بلکه خود را برای آن می‌سازند. رهبران، خود را پرورش داده‌اند تا ممکن‌هایی که دیگران نمی‌بینند را ببینند و دیگران را برای ساختن آینده با خود همراه کنند. رهبران پای آنچه که باور دارند، می‌ایستند و با کمک همراهان خود به نتایجی دست پیدا می‌کنند که پیش از آن‌ها وجود نداشته است.

برگزارکنندگان

کمپ‌های شاپرک
کمپ‌های شاپرک
انتشارات آریانا قلم
انتشارات آریانا قلم

سوالات متداول

وسایل همراه و مورد نیاز در این دوره آموزش مجازی چیست؟
دستگاه متصل به اینترنت (موبایل یا لپتاپ) + اینترنت پر سرعت
دوره آموزش مجازی در کجا و چگونه برگزار می‌شود؟
پیش از شروع دوره، فایل راهنمایی جهت پیوستن به دوره آموزش مجازی در اختیار شما قرار گرفته و ارسال می‌شود. همچنین، جهت بهبود تجربه شما در این مسیر، همکاران ما با برقراری تماس، شما را همراهی و راهنمایی خواهند کرد.
من باز هم سوال دارم، چطور می‌توانم اطلاعات بیشتری دریافت کنم؟
با ما تماس بگیرید - 02126124719

چطور اطلاعات بیشتری کسب کنم؟ ?


پاسخ به این سوال بسیار ساده است.

با ما تماس بگیرید

۰۲۱-۲۶۱۲۴۷۱۹

یا به ما در واتساپ پیام بدید!

با لمس آیکون زیر

 

برگزار‌کننده

آواتار

شرکت تجربه شاپرک آبی

شرکت تجربه شاپرک آبی ۸ سال پیش با شعار «دنیای بهتر با رهبران بهتر شکل می‌گیرد»  تاسیس شد و تا کنون کمپ‌ها و دوره‌های بی‌شماری در حوزه مختلف  را به صورت فردی و سازمانی برگزار نموده است. ارایه مشاوره به بیش از ۷۰ شرکت بین‌المللی، ایرانی و سازمان دولتی،

رویداد های برگزارشده۱۰
رویداد های فعال۲
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۵۰ نفر