رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

سه‌شنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۰

توربو ترینینگ دیجیتال مارکتینگ

 • آنلاین
 • رایگان
 • آکادمی دیجیتال مارکتینگ دهبان
سه‌شنبه ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۰

جامع ترین دوره ویدئو مارکتینگ ( لنز طلایی)

 • آنلاین
 • ۲,۹۰۰,۰۰۰ تومان
 • موسسه فن آوران حکیم
سه‌شنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰

دوره تخصصی مهارت های نرم سازمانی

 • آنلاین
 • ۵,۱۲۵,۰۰۰ تومان
 • تجارت هوشمند هیراد (کارگزار معاونت علمی و صندوق نوآوری و شکوفایی)
یک‌شنبه ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۰

دوره بین المللی آشنایی با کوچینگ

 • آنلاین
 • رایگان
 • آکادمی بین المللی فراکوچ
کاور
"دومین دورهمی مدیران فروش و مارکتینگ (بازاریابی)" در تاریخ چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۵ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
حداقل۱۰ هزار تومان بابت هزینه مكان و پذیرایی به کافه پرداخت میكنيم.
-
رایگان

محور دور همی: بازاریابی ائتلافی

بازاریابی ائتلافی (اتحادی)چیست؟

بازاریابی ائتلافی (اتحاد متقابل) اشاره به دو یا چند سازمان دارد که جهت به اشتراک گذاشتن استراتژی بازاریابی، ارتقاء مفاهیم، ​​خدمات و محصولات خود با یکدیگر همکاری می کنند. در واقع، بازاریابی ائتلافی به کسب و کاری دلالت دارد که می تواند سازمان هم هدف با خود را پیدا کند.

بازاریابی ائتلافی، مشابه سرمایه گذاری مشترک است؛ با این تفاوت که همیشه منجر به ایجاد و خلق یک شرکت یا نام تجاری جدید جهت فروش محصول یا خدمات نمی شود.

همچنین به مکانی اطلاق می گردد که گروهی از شرکت های فعال در حوزه تکنولوژی های جدید و نوظهور جهت فروش مفهوم تکنولوژی در آن گرد هم می آیند. یک ائتلاف در اکثر موارد زمینه ای مشترک برای بهره مندی همه ذینفعان خواهد داشت. مشارکت کنندگان (ذینفعان) مشتاق و طرفدار، گروهی از افراد هستند که سازمان با آن ها تعامل و وابستگی متقابل دارد.

هنگامی که یک شریک (یا شرکای چندگانه) برای اتحاد پیدا شد، هر سهامدار باید طرح ها و انتظارات خود را مطرح نماید. چه ائتلاف شامل ایجاد یک نهاد کسب و کار جدید (سرمایه گذاری مشترک) باشد چه نباشد، هر دو کسب و کار نیاز دارند تا به یک درک روشن در مورد انتظارات ، و چگونگی اتخاذ تصمیم گیری های مدیریتی در این همکاری مشترک برسند. توضیح کامل تعهدات و انتظارات میزان تبادل متقابلا سودمند که می تواند بین شرکا انجام شود را افزایش می دهد. علاوه بر بازاریابی خارجی، انجام بازاریابی داخلی در شرکت ها مهم می باشد. کارمندان هر دو طرف باید در جریان برنامه ها باشند، و هر دو طرف آنچه که در حال ارائه هستند و ارزشی که از این مشارکت دریافت می کنند را درک نمایند .

تاریخچه بازاریابی ائتلافی

بازاریابی ائتلافی به منظور کنترل هزینه بازاریابی سازمان ها به وجود آمده است. برخلاف بازاریابی همزمان که بر مبنای یک بازی و مسابقه طرح ریزی شده است، بازاریابی ائتلافی مبتنی بر دیدگاهی استراتژیک است که عملیات بازاریابی سازمان را از طریق منابع داخلی و خارجی تحت نظارت و بررسی قرار می دهد. منابع خارجی می تواند شامل این موارد باشد: روابط اجتماعی و عمومی سازمان، منابع زیست محیطی، کارپرداز و محیط سیاسی.

بازاریابی ائتلافی در ارائه راهکار به سازمان در زمان تولید، تبلیغات و طرح ریزی استراتژی قیمت گذاری نقشی اساسی ایفا می کند تا سازمان به وسیله آن بتواند محصولات و خدمات خود را ارتقاء و ترویج دهد. ائتلاف و پیوند اقتصادی، ائتلاف قیمت و ائتلاف خدمات، از ابتدایی ترین گونه های بازاریابی ائتلافی هستند.

دومین دورهمی مدیران فروش و مارکتینگ

هدف از برگزاری این دورهمی چیست؟

در هر جلسه دورهمی به بیان یک روش بازاریابی خواهیم پرداخت و چالش های اجرایی آن را در کسب و کارهای خود بررسی میکنیم. در این جلسه متخصصین فروش و بازاریابی گردهم جمع میشوند و به بررسی راهکارهای موجود در کسب و کارهای خود پرداخت. در نهایت بستری فراهم میشود تا مدیران فروش و بازاریابی به بیان تجربیات و دانس خود بپردازند و سعی میکنیم با هم افزایی بیشتر، دانش و تجربه خود را ارتقاء دهیم.

 

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
معرفی و خوش‌آمدگویی۱۸۱۸:۱۵
مقدمه و طرح مساله۱۸:۱۵۱۸:۳۰
ارائه روش بازاریابی ائتلافی (Alliance Marketing)۱۸:۳۰۱۹:۱۵
بررسی چالش های اجرایی در کسب و کار۱۹:۱۵۱۹:۳۰
پذیرایی و شبکه سازی۱۹:۳۰۱۹:۴۵

سخنرانان

برگزارکنندگان

برگزار‌کننده:
شریف استراتژی
۹۱
دنبال کننده
۶
کل رویدادها

ارائه دهنده خدمات مشاوره در حوزه مدیریت استراتژیک کسب و کار...

آدرس

تهران تهران: ميدان انقلاب خیابان كارگر جنوبي خيابان روانمهر تقاطع منيري جاويد (اردي بهشت) پلاك ١٥٢ زنگ سوم ستاره

موقعیت جغرافیایی رویداد