ایوند با محدود کردن حق استفاده از اینترنت مخالف است. شما نیز به این کارزار بپیوندید.#صیانت_از_حقوق_کاربراناطلاعات بیشتر
کاور
"دومین دورهمی مدیران فروش و مارکتینگ (بازاریابی)" در تاریخ چهارشنبه ۳۰ بهمن ساعت ۱۹:۴۵ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
حداقل۱۰ هزار تومان بابت هزینه مكان و پذیرایی به کافه پرداخت میكنيم.
-
رایگان

محور دور همی: بازاریابی ائتلافی

بازاریابی ائتلافی (اتحادی)چیست؟

بازاریابی ائتلافی (اتحاد متقابل) اشاره به دو یا چند سازمان دارد که جهت به اشتراک گذاشتن استراتژی بازاریابی، ارتقاء مفاهیم، ​​خدمات و محصولات خود با یکدیگر همکاری می کنند. در واقع، بازاریابی ائتلافی به کسب و کاری دلالت دارد که می تواند سازمان هم هدف با خود را پیدا کند.

بازاریابی ائتلافی، مشابه سرمایه گذاری مشترک است؛ با این تفاوت که همیشه منجر به ایجاد و خلق یک شرکت یا نام تجاری جدید جهت فروش محصول یا خدمات نمی شود.

همچنین به مکانی اطلاق می گردد که گروهی از شرکت های فعال در حوزه تکنولوژی های جدید و نوظهور جهت فروش مفهوم تکنولوژی در آن گرد هم می آیند. یک ائتلاف در اکثر موارد زمینه ای مشترک برای بهره مندی همه ذینفعان خواهد داشت. مشارکت کنندگان (ذینفعان) مشتاق و طرفدار، گروهی از افراد هستند که سازمان با آن ها تعامل و وابستگی متقابل دارد.

هنگامی که یک شریک (یا شرکای چندگانه) برای اتحاد پیدا شد، هر سهامدار باید طرح ها و انتظارات خود را مطرح نماید. چه ائتلاف شامل ایجاد یک نهاد کسب و کار جدید (سرمایه گذاری مشترک) باشد چه نباشد، هر دو کسب و کار نیاز دارند تا به یک درک روشن در مورد انتظارات ، و چگونگی اتخاذ تصمیم گیری های مدیریتی در این همکاری مشترک برسند. توضیح کامل تعهدات و انتظارات میزان تبادل متقابلا سودمند که می تواند بین شرکا انجام شود را افزایش می دهد. علاوه بر بازاریابی خارجی، انجام بازاریابی داخلی در شرکت ها مهم می باشد. کارمندان هر دو طرف باید در جریان برنامه ها باشند، و هر دو طرف آنچه که در حال ارائه هستند و ارزشی که از این مشارکت دریافت می کنند را درک نمایند .

تاریخچه بازاریابی ائتلافی

بازاریابی ائتلافی به منظور کنترل هزینه بازاریابی سازمان ها به وجود آمده است. برخلاف بازاریابی همزمان که بر مبنای یک بازی و مسابقه طرح ریزی شده است، بازاریابی ائتلافی مبتنی بر دیدگاهی استراتژیک است که عملیات بازاریابی سازمان را از طریق منابع داخلی و خارجی تحت نظارت و بررسی قرار می دهد. منابع خارجی می تواند شامل این موارد باشد: روابط اجتماعی و عمومی سازمان، منابع زیست محیطی، کارپرداز و محیط سیاسی.

بازاریابی ائتلافی در ارائه راهکار به سازمان در زمان تولید، تبلیغات و طرح ریزی استراتژی قیمت گذاری نقشی اساسی ایفا می کند تا سازمان به وسیله آن بتواند محصولات و خدمات خود را ارتقاء و ترویج دهد. ائتلاف و پیوند اقتصادی، ائتلاف قیمت و ائتلاف خدمات، از ابتدایی ترین گونه های بازاریابی ائتلافی هستند.

دومین دورهمی مدیران فروش و مارکتینگ

هدف از برگزاری این دورهمی چیست؟

در هر جلسه دورهمی به بیان یک روش بازاریابی خواهیم پرداخت و چالش های اجرایی آن را در کسب و کارهای خود بررسی میکنیم. در این جلسه متخصصین فروش و بازاریابی گردهم جمع میشوند و به بررسی راهکارهای موجود در کسب و کارهای خود پرداخت. در نهایت بستری فراهم میشود تا مدیران فروش و بازاریابی به بیان تجربیات و دانس خود بپردازند و سعی میکنیم با هم افزایی بیشتر، دانش و تجربه خود را ارتقاء دهیم.

 

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
معرفی و خوش‌آمدگویی۱۸۱۸:۱۵
مقدمه و طرح مساله۱۸:۱۵۱۸:۳۰
ارائه روش بازاریابی ائتلافی (Alliance Marketing)۱۸:۳۰۱۹:۱۵
بررسی چالش های اجرایی در کسب و کار۱۹:۱۵۱۹:۳۰
پذیرایی و شبکه سازی۱۹:۳۰۱۹:۴۵

سخنرانان

محمد فراحی
محمد فراحی
مدیر استراتژیک کسب و کار

پروفایل حرفه ای در لینکدین

https://www.linkedin.com/in/mohammad-farahi-strategy/

برگزارکنندگان

شریف مارکتینگ
شریف مارکتینگ
ارائه دهنده خدمات نوین فروش و مارکتینگ
شریف استراتژی
شریف استراتژی
ارائه دهنده خدمات مشاوره و پیاده سازی استراتژی

برگزار‌کننده

آواتار

شریف استراتژی

ارائه دهنده خدمات مشاوره در حوزه مدیریت استراتژیک کسب و کار

رویداد های برگزارشده۶

آدرس

تهران تهران: ميدان انقلاب خیابان كارگر جنوبي خيابان روانمهر تقاطع منيري جاويد (اردي بهشت) پلاك ١٥٢ زنگ سوم ستاره

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

شنبه ۲ بهمن

سیسکو مایکروسافت لینوکس امنیت شبکه آموزش کاربردی CCNA CCNP MCSA MCSE CEH ITIL LPIC CCIE Network Security Cisco Microsoft Linux

 • آنلاین
 • رایگان
 • سمینار لایو نیما یگانه دوره تخصصی توسعه کسب کار تکنولوژی فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ وبینار آموزش رایگان Nima Yeganeh
یک‌شنبه ۹ آبان

وبینار جلسه اول دوره مگاسئو [+70 ساعت آموزش SEO]

 • آنلاین
 • رایگان
 • سید محمد امین هاشمی
پنج‌شنبه ۶ آبان

دوره آموزش جذب مشتری (Lead Generation)

 • آنلاین
 • از ۵۵۰,۰۰۰ تومان
 • آکادمی ژوپیتر
شنبه ۱۵ آبان

اجلاس جهانی بازاریابی eWMS 2021

 • آنلاین
 • از ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 • مؤسسه معنا