رویداد به پایان رسیده است!
استارتاپ جاده ابریشم - یزد در تاریخ شنبه ۶ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

استارتاپ جاده ابریشم - یزد

شروع:
شنبه ۶ آبان ۹۶ ۱۷:۰۰
پایان:
شنبه ۶ آبان ۹۶ ۲۱:۳۰
استارتاپ جاده ابریشم - یزد
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

توجه کنید: استارتاپ‌هایی که به بخش رقابت در رویداد راه پیدا کرده اند نیازی به تهیه بلیط بازدید کننده ندارند.

رویداد استارتاپ راه ابریشم (Silk Road Startup) از تاریخ ۳۰ مهر تا ۹ آبان برای اولین بار در ایران و با حضور کارآفرینان و VCهای بزرگ اروپایی و با هدف ایجاد ارتباط میان جامعه استارتاپی ایران و اروپا برگزار می‌شود. این رویداد به شکل ارائه استارتاپ‌ها در ۷ شهر ایران و در نهایت یک کنفرانس ۲ روزه در جزیره کیش برگزار خواهد شد که در آن استارتا‌پ‌هایی از سراسر کشور فرصت ارائه به کارآفرینان و VC های اروپایی را خواهند یافت.

پیش از برگزاری رویداد اصلی در جزیره کیش، هیئتی از داوران داخلی و خارجی با یک اتوبوس اختصاصی به شهرهای تبریز، تهران، اصفهان، یزد، شیراز، مشهد و رشت سفر خواهند کرد و شاهد ارائه استارتاپ‌های آن شهرها خواهند بود. در نهایت منتخبان هر شهر فرصت ارائه و حضور در کنفرانس دو روزه جزیره کیش را خواهند یافت.

 یزد بدلیل وجود جامعه فعال استارتاپی و حضور استارتاپ‌های در حال رشد بسیار یکی از مقاصد این تور استارتاپی است و در تاریخ 6 آبان ماه میزبان مسابقه ارائه استارتاپ ها خواهد بود.
100 استارتاپ‌ برتر هر کدام یک بلیت رایگان ورود به رویداد بین‌المللی کیش (به ارزش 200 یورو) را دریافت خواهند کرد و علاوه بر آن هزینه‌های اقامت و پرواز به کیش ۱۰ استارتاپ برگزیده نیز بر عهده رویداد است.
در نهایت سه استارتاپ برتر به انتخاب هیات داوران به جوایز نقدی و غیر نقدی متنوعی جمعاً به ارزش تقریبی ۱۰۰ میلیون تومان و بهره‌مندی از حمایت‌های مختلف صندوق‌های سرمایه‌گذاری بین‌المللی، شتاب‌دهنده‌ها و فرصت حضور در نمایشگاه‌های بین المللی و … دست می‌یابند.

این رویداد توسط جمعی از فعالان استارتاپی ایران و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز شتابدهی نوآوری برگزار می‌گردد.

برای ثبت نام بعنوان بازدید کننده (تماشای ارائه استارتاپ‌ها و استفاده از فرصت شبکه‌سازی با مهمانان خارجی ) از طریق ایوند ثبت نام کنید ولی اگر تمایل دارید در بخش رقابت این رویداد شرکت کنید و استارتاپ خود را روی استیج ارائه دهید و از فرصت ها و جوایز این رویداد بهرهمند شوید از طریق لینک زیر فرم مربوطه را پر کرده و استارتاپ خود را ثبت نام کنید.
ثبت نام استارتاپ ها در رویداد: http://bit.ly/silkroad100

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت silkroadstartup.com مراجعه کنید.

سخنرانان

دکتر پریسا استواری

دکتر پریسا استواری

دکترای هوش مصنوعی

آدرس:یزد بلوار دانشجو، روبروی پارک شادی، بنیاد نخبگان یزد