رویداد به پایان رسیده است!
نکات کاربردی استفاده از بازاریابی شبکه‌های اجتماعی در صنعت گردشگری در تاریخ پنج‌شنبه ۳ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۳ بهمن ساعت ۱۰:۴۵

نکات کاربردی استفاده از بازاریابی شبکه‌های اجتماعی در صنعت گردشگری

  • رایگان
  • تهران
  • گردشگری
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


در شبکه‌های اجتماعی متناسب با فضای کسب و کار گردشگری شناخته شوید

 

امروزه برای هر کسب وکاری ضروری است تا در شبکه‌های اجتماعی یا سوشال مدیا ( Social Media) حضور فعال داشته باشند اما آیا نیاز هست که در همه‌ی شبکه‌های اجتماعی از جمله توئیتر(Twitter)، فیسبوک ( Facebook)، یوتیوب ( Youtube)، اینستاگرام ( Instagram) و .... حضور داشته باشیم؟

 

برای اینکه بتوانید به یک برند گردشگری در فضای شبکه‌های اجتماعی شناخته شویم می‌بایست تبلیغاتی متفاوت با استفاده از ابزارهای مختلف مثل موشن گرافی، ویدئوگرافی و انیمیشن‌سازی و غیره حضور پررنگی داشته باشیم

 

 

در این مسیر باید برای فعالیت در شبکه‌های اجتماعی استراتژی و نقشه راه متناسب با هدف کسب و کار خود را انتخاب کنیم.

آژانس‌های گردشگری و مسافرتی باید مدنظر داشته باشند که برای فعالیت در فضای آنلاین حضور و تبلیغ در شبکه‌های اجتماعی کافی نیست بلکه برای توسعه کسب و کار لازم است وبسایت با ارائه خدمات آنلاین گردشگری داشته باشند و به مفاهیمی از جمله سئو و دیجیتال مارکتینگ اهمیت دهند.

برای کسب موفقیت می‌بایست اصول و تکنیک‌های دیجیتال مارکتینگ و شبکه‌های اجتماعی آشنایی داشته باشید. مدیران آژانس‌های مسافرتی و علاقمندان به کسب و کارهای آنلاین نیاز دارند با اصول بازاریابی آنلاین، استراتژی بازاریابی، دیجیتال مارکتینگ  (  سئو، شبکه‌های اجتماعی و ...) آشنا باشند.

 

 

 

اهمیت بازاریابی دیجیتال مارکتینگ

با رشد روز افزون کاربران اینترنتی (بیش از 45 میلیون نفر در ایران) بازاریابی دیجیتال یا بازاریابی آنلاین بر رشد کسب وکارها تاثیر بسزایی داشته است.

در محیط رقابتی و پویای امروزی و برای استقاده بهینه از تجارت الکترونیک، ابزار و استراتژیهای بازاریابی دیجیتال یا بازاریابی آنلاین، فرصتی را برای کسب وکارها خلق کرده است تا بتوانند رقابت و رشد کنند و بقای خود را حفظ کنند.

در حال حاضر تجارت الکترونیک و بازاریابی دیجیتال باعث شده است شرکت های نوپا براحتی بتوانند با شرکت های بزرگ رقابت کنند، و باعث افزایش درآمد کسب و کار خود شوند. اگر میخواهید با رشد و پیشرفت شرکت خود و از همه مهم ترجذب مشتریان بیشتر مواجه شوید باید با روشها و استراتژیهای بازاریابی دیجیتال آشنا شوید.

------------------------------------------------------------

پیش‌نیاز کارگاه:

-          پیش‌نیاز ندارد

------------------------------------------------------------

مزایای کارگاه:

-          شبکه‌سازی بین آژانس‌های مسافرتی و گردشگری، تورلیدرها و ...

-          همکاری و مشارکت با سامانه گردشگری توربین

-          مشاوره جهت طراحی و راه‌اندازی وبسایت گردشگری با امکانات رزرواسیون آنلاین خدمات گردشگری

------------------------------------------------------------

هزینه کارگاه :

-          برای مدیران و کارمندان آژانس‌های گردشگری رایگان است.

 

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

 

 

 

وضعیت حوزه گردشگری و نقش دیجیتال مارکتینگ

تحولات دیجیتالی، بازاریابی وصنایع مختلف همچون صنعت گردشگری را دچار دگرگونی های زیادی نموده است. فعالان حوزه صنعت گردشگری یک کشور همچون آژانسهای گردشگری برای توسعه نیاز به بازاریابی هدفمند دارند تا از این مسیر بتوانند گردشگران و مسافران داخلی و خارجی بسیاری را به خود جذب کنند.

بازاریابی دیجیتال در این صنعت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بر اساس داده های موجود و در سال ۲۰۱۵ میلادی، سهم هزینه های بازاریابی دیجیتال از کل بازاریابی جهان در حدود ۳۵ درصد بوده که این رقم در سال ۲۰۱۷ به نزدیک ۴۵ درصد رسید؛ این اعداد و ارقام گویای بزرگ شدن سهم بازاریابی دیجیتال نسبت به بازاریابی سنتی است.

 

با توجه به شدت رقابتی بودن بازار دیجیتال صنعت گردشگری بهتر است که بسیاری از شرکت ها و افراد فعال در این حوزه، سریعتر با روشها و ابزار دیجیتال مارکتینگ آشنا شوند.

 

سامانه گردشگری توربین در راستای بهبود فرآیند بازاریابی در آژانس های مسافرتی و گردشگری و همچنین استفاده بهینه از این فرصت، این کارگاه را برگزار می نماید.

 

درباره ما

سامانه گردشگری توربین نیز در راستای بهبود ارتباطات و عملکرد آژانسهای گردشگری نرم افزار تحت وب خود را شامل مجمومه ای از راهکارهای آنلاین برای افزایش فروش ارائه کرده است.

تیم توربین با سابقه فعالیت بیش از 10 سال در حوزه گردشگری در داخل و خارج از ایران، پروژه های زیادی را اجرا نموده است. با توجه به داشتن دانش فنی و تجربی در زمینه فناوری اطلاعات و بازاریابی دیجیتال، کارگاه های مرتبطی را برای بنگاه های مسافرتی و گردشگری برگزار نموده است.

 

مدرس

هما نقره
هما نقره
مدرس بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ

برگزارکننده

سامانه گردشگری توربین
سامانه گردشگری توربین

زمان‌بندی

پنجشنبه 98/10/26
عنوانشروعپایان
شروع کارگاه۱۱:۰۰۱۲
شبکه سازی ۱۲:۰۰۱۲:۱۵
ادامه کارگاه ۱۲:۱۵۱۳:۰۰

سوالات متداول

سامانه گردشگری توربین چیست؟
شرکت «دانش گستران ایرسا»، فعال در زمینه کسب و کارهای آنلاین، در سال ۹۴ سرویس «توربین» را معرفی کرد. توربین، یک وب سایت سرویس دهنده خدمات گردشگری مانند تور، هتل، پرواز، قطار، اتوبوس، بیمه، ویزا و غیره به متقاضیان آن خدمات شامل شرکت های مسافرتی یا مسافر نهایی (B2B و B2C) است. اساس کار توربین P2P (peer-to-peer) است بگونه ای که شرکت های خدمات دهنده میتوانند محصولات خود را در توربین معرفی کنند و خدمات گیرندگان مستقیما آنها را رزرو کنند.
این دوره برای چه کسانی مناسب است؟
* مدیران عالی، اجرایی و داخلی آژانس‌های گردشگری * کارمندان و فعالان حوزه گردشگری *کارآفرینان و افرادی که قصد ایجاد کسب و کار آنلاین یا استارت آپ های موفق در حوزه گردشگری دارند

آدرس

تهران تهران، خیابان میرداماد - نرسیده به ولیعصر ( روبروی مجتمع کامپیوتر پایتخت) - جنب مجتمع مسکونی اسکان پلاک 369 - طبقه سوم

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

سامانه گردشگری توربین

  سامانه گردشگری توربین توربین نام یک سیستم نرم‌افزاری شامل یک وبسایت کامل و یک اپ موبایل در زمینه فروش خدمات گردشگری است. نام یک سیستم نرم‌افزاری شامل یک وبسایت کامل و یک اپ موبایل در زمینه فروش خدمات گردشگری است. نرم افزار تحت وب توربین شامل مجموم

رویداد های برگزارشده۱۲
رویداد های فعال۰