رویداد به پایان رسیده است!
روانشناسی اجتماعی و مشاوه تخصصی توسعه فردی ویژه کسب و کار هوشمند در تاریخشنبه ۳۱ تیربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

روانشناسی اجتماعی و مشاوه تخصصی توسعه فردی ویژه کسب و کار هوشمند

شروع:
جمعه ۱ اردیبهشت ۹۶ ۱۰:۰۰
پایان:
شنبه ۳۱ تیر ۹۶ ۱۹:۰۰
روانشناسی اجتماعی و مشاوه تخصصی توسعه فردی ویژه کسب و کار هوشمند
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

معرفی دوره:

 دوره‌ی آموزشی روان‌شناسی اجتماعی از دانشگاه وزلین که یکی از برترین دانشگاه‌های دنیا در زمینه‌ی علوم اجتماعی است، به عنوان پرطرف‌دارترین دوره‌ی آموزشی در کورسرا در نظر گرفته می‌شود. این دوره که توسط پروفسور اسکات پلوس، استاد دانشگاه وزلین و همکار پروفسور زیمباردو در دانشگاه استنفورد ارائه شده است، به زبان‌های انگلیسی، روسی، پرتغالی، هندی، رومانیایی، اسپانیایی، چینی و چندین زبان دیگر زیرنویس شده است.
این دوره مباحث پایه‌ی روان‌شناسی اجتماعی مانند نحوه‌ی ادراک مردم، قضاوت‌های اجتماعی، فرمان‌برداری، فشارهای گروهی، عملکرد متقابل افراد و گروه‌ها، اثرگذاری اجتماعی، قانع کردن دیگران، تبعیض و تعصب، روابط عاطفی، خوش‌حالی، خشونت، تروریسم، صلح و دیگر مباحث مرتبط را به زبانی شیوا، با مثال‌های جذاب و مستندهایی از دانشگاه‌های ییل، هاروارد و استنفورد ارائه می‌دهد.


به گفته‌ی فیلیپ زیمباردو، استاد دانشگاه استنفورد که به عنوان یکی از بزرگ‌ترین روان‌شناسان تاریخ شناخته می‌شود، اگر کسی بتواند روان‌شناسی را به معنای واقعی تدریس کند، آن فرد غیر از پروفسور اسکات پلوس نخواهد بود.

برگزارکنندگان

گروه آموزشی توسعه مهارت های حرفه ای ویستاوید

گروه آموزشی توسعه مهارت های حرفه ای ویستاوید

ویستاوید راهکاری سریع و همیشه در دسترس جهت تبادل دانش و درس آموخته ها مبتنی بر رویکرد توسعه بدون وقفه جهت تشکیل کار گروه ها ی حرفه ای و کسب و کار های هوشمند است.

ما در تمام مسیر یادگیری همراه شما هستیم.

رویداد آنلاین است