ایوند با محدود کردن حق استفاده از اینترنت مخالف است. شما نیز به این کارزار بپیوندید.#صیانت_از_حقوق_کاربراناطلاعات بیشتر
کاور
"دوره آنلاین اسپارکرینار - اردیبهشت ماه 1398" در تاریخ سه‌شنبه ۳۱ اردیبهشت ساعت ۲۲:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
جلسه اول تا هشتم لیدی پای
-
۸۹,۰۰۰ تومان
تمام شد
جلسه اول تا چهارم اروند طباطبایی
-
۷۹,۰۰۰ تومان
تمام شد
بلیط شرکت در تمامی 12 جلسه + ویدیو کامل این ماه
-
۱۷۹,۰۰۰ تومان
اتمام ظرفیت اتاق
ویدیو کامل اسپارکرینار اردیبهشت
-
۸۹,۰۰۰ تومان
تمام شد

توضیحات

اسپارکرینار مجموعه وبینارهای اسپارکرها است که به صورت ماهیانه برگزار می‌شوند. در این وبینارها با تهیه بلیط امکان حضور در تمامی جلسات یک ماهه وجود دارد. افرادی که به دنبال آموزش‌های واقعی هستند. یا به دنبال پاسخ به ابهامات و سوالاتشان در زمینه IoT هستند، اسپارکرینار انتخاب ساده با قیمت بسیار مناسب برای شما می‌باشد. در فروردین ماه 1398 توسط اروند طباطبایی و پریسا لیدی پای، تعداد 6 جلسه آموزشی آنلاین برگزار شد. ادامه این موضوع در اسپارکرینار اردیبهشت ماه با برگزاری 12 جلسه عملی با تکالیف برگزار می‌شود. شرط شرکت در دوره‌های اسپارکرینار انجام کامل تکالیف دوره است. پس دقت داشته باشید که صرفا پرداخت مبلغ این دوره به منزله اتمام شرکت در دوره نخواهد بود.

 

زمانبندی دوره در ادامه کاملا توضیح داده شده است. شرکت کنندگان میبایست بر اساس تاریخ‌های ارایه شده برنامه ریزی کنند و ضمن اجرای تکالیف هر دوره، در زمان مقرر شرکت کنند. در اسپارکرینار فروردین ماه موارد تئوریک و پایه‌ای IoT کاملا توضیح داده شد. موارد تدریس شده کاملا با تصورات شرکت کنندگان از این صنعت متفاوت بود. پس اگر احساس می‌کنید همه چیز راجع به IoT را می‌دانید، کافیست ویدیو اسپارکرینار فروردین را مشاهده بفرمایید. 

 

موضوع آموزش‌های لیدی پای: اجرای پروژه‌های مهم و عملی با نرم افزار اینترنت اشیا Node Red ، روش نصب، اجرای چند پروژه کاربردی و پاسخ به سوالات و مشکلات کاربران می‌باشد. همچنین ترکیب پروژه‌ها با آردوینو میباشد. در این رستا روزهای جمعه به صورت اختصاصی موارد آردوینو سمت بخش سنسورهای IoT را تدریس و بررسی می‌کنند. 

موضوع آموزش‌های اروند طباطبایی: معرفی پلتفرم‌ها، روش استفاده، انتخاب پلفترم مناسب و روش ایجاد سناریو در IoT

 

 

 جلسات لیدی پای: 6-10-13-17-20-24-27-31 اردیبهشت ماه، ساعت 17 برگزار میشود. ویدیو در پایان جلسه برای کلیه شرکت کنندگان ارسال خواهد شد.

 

جلسات اروند طباطبایی: 4-11-18-25 اردیبهشت ماه، ساعت 18 برگزار میشود. ویدیو در پایان جلسه برای کلیه شرکت کنندگان ارسال خواهد شد.پ

 

 

 

توضیح در خصوص بلیت‌ها

امکان انتخاب جهت حضور در کلاس‌های اسپارکرها به تفکیک استاد برای کاربران فراهم می‌باشد. ویدیو تمامی جلسات اسپارکرینارها تهیه شده و کاربران امکان مشاهده ویدیو و رفع اشکال را در آینده خواهند داشت. 

 

 

 

سوالات در خصوص دوره اسپارکرینار را می‌توانید از پرتال پشتیبانی دانشجو کیت مطرح بفرمایید. فقط و فقط افرادی که علاقمند به یادگیری مباحث کاربردی و مهم هستند، در این رویداد شرکت کنند.

 

 تضمین کیفیت دوره‌ها

مجموعه دانشجو کیت و دیجی اسپارک، طی چند سال گذشته بیش از 400 هنرجو در زمینه امبدد سیستم ها و اینترنت اشیا داشته است. در طی این مسیر نظرها و انتقادهای شرکت کنندگان در دوره‌ها در روند بهبود کیفیت ما را یاری کرده است. از این رو کاملا نسبت به محتوای آموزش‌ها و روش ارایه آن‌ها تجربه کامل برای کاربران ایرانی را داریم. 

 

برگزار‌کننده

آواتار

دیجی اسپارک

پلتفرم آموزش‌های DIY اینترنت اشیا با امبدد سیستم‌ها

رویداد های برگزارشده۵

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

جمعه ۲۲ مرداد

دوره حضوری آنلاین (لایو) +NETWORK

 • آنلاین
 • رایگان
 • عرفان کریمیان
سه‌شنبه ۱۹ مرداد

بوت کمپ اینترنت اشیا 1400 (مجازی)

 • آنلاین
 • از ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
 • مرکز تحقیقات
تا ۲۸ مرداد

برنامه‌نویسی R با رویکرد بیوانفورماتیکی

 • آنلاین
 • ۷۹۰,۰۰۰ تومان
 • Computer Researchers
پنج‌شنبه ۲۱ مرداد

وبینار کاربردهای صنعتی فناوری نانو

 • آنلاین
 • رایگان
 • ستاد ویژه توسعه فناوری نانو