رویداد به پایان رسیده است!
دوره آنلاین اسپارکرینار - خرداد ماه 1398 در تاریخ جمعه ۳۱ خرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
سه‌شنبه ۷ خرداد

دوره آنلاین اسپارکرینار - خرداد ماه 1398

  • ۷۹,۰۰۰ تومان
  • آنلاین
  • تکنولوژی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


اسپارکرینار مجموعه وبینارهای اسپارکرها است که به صورت ماهیانه برگزار می‌شوند. در این وبینارها با تهیه بلیط امکان حضور در تمامی جلسات یک ماهه وجود دارد. افرادی که به دنبال آموزش‌های واقعی هستند. یا به دنبال پاسخ به ابهامات و سوالاتشان در زمینه IoT هستند، اسپارکرینار انتخاب ساده با قیمت بسیار مناسب برای شما می‌باشد. در فروردین ماه 1398 توسط اروند طباطبایی و پریسا لیدی پای، تعداد 6 جلسه آموزشی آنلاین برگزار شد. ادامه این موضوع در اسپارکرینار اردیبهشت ماه با برگزاری 12 جلسه عملی با تکالیف برگزار می‌شود. شرط شرکت در دوره‌های اسپارکرینار انجام کامل تکالیف دوره است. پس دقت داشته باشید که صرفا پرداخت مبلغ این دوره به منزله اتمام شرکت در دوره نخواهد بود.

 

زمانبندی دوره در ادامه کاملا توضیح داده شده است. شرکت کنندگان میبایست بر اساس تاریخ‌های ارایه شده برنامه ریزی کنند و ضمن اجرای تکالیف هر دوره، در زمان مقرر شرکت کنند. در اسپارکرینار فروردین ماه موارد تئوریک و پایه‌ای IoT کاملا توضیح داده شد. موارد تدریس شده کاملا با تصورات شرکت کنندگان از این صنعت متفاوت بود. پس اگر احساس می‌کنید همه چیز راجع به IoT را می‌دانید، کافیست ویدیو اسپارکرینار فروردین را مشاهده بفرمایید. 

 

موضوع آموزش‌های لیدی پای: اجرای پروژه‌های مهم و عملی با نرم افزار اینترنت اشیا Node Red ، کاربرد بخش های مختلف به صورت پروژه محور تدریس می‌شوند.  در این رستا روزهای جمعه به صورت اختصاصی موارد Node-red  و سه شنبه‌ها آردوینو سمت بخش سنسورهای IoT را تدریس و بررسی می‌کنند. 

موضوع آموزش‌های اروند طباطبایی: معرفی پلتفرم‌ها، روش استفاده، انتخاب پلفترم مناسب و روش ایجاد سناریو در IoT

در اسپارکرینار خرداد ماه دو موضوع دیگر توسط اسپارکرها به سرفصل‌ها اضافه شده اند. موضوع اول اینکه یک جلسه در خصوص چالش‌های پرینتر سه بعدی صحبت میکنیم. موضوع دوم هم در خصوص برنامه نویسی میکرو AVR صحبت می‌کنیم. 

 

 جلسات لیدی پای: جمعه‌ها ساعت 17 شامل 10-17-31

سه شنبه‌ها ساعت 17 شامل 7-14-28  ویدیو در پایان جلسه برای کلیه شرکت کنندگان ارسال خواهد شد.

جلسات اروند طباطبایی: چهارشنبه‌ها ساعت 17 شامل 8-15-29 ویدیو در پایان جلسه برای کلیه شرکت کنندگان ارسال خواهد شد.

دو جلسه در خصوص پرینتر سه بعدی و برنامه نویسی میکرو AVR به زودی از همین طریق اعلام می‌شوند. لازم به ذکر است که در تاریخ‌های 21 و 22 به علت حضور در نمایشگاه اینوتکس دوره‌ای برگزار نمی‌شود.

 

 

 

توضیح در خصوص بلیت‌ها

امکان انتخاب جهت حضور در کلاس‌های اسپارکرها به تفکیک استاد برای کاربران فراهم می‌باشد. ویدیو تمامی جلسات اسپارکرینارها تهیه شده و کاربران امکان مشاهده ویدیو و رفع اشکال را در آینده خواهند داشت. 

 

 

 

سوالات در خصوص دوره اسپارکرینار را می‌توانید از پرتال پشتیبانی دانشجو کیت مطرح بفرمایید. فقط و فقط افرادی که علاقمند به یادگیری مباحث کاربردی و مهم هستند، در این رویداد شرکت کنند.

 

 تضمین کیفیت دوره‌ها

مجموعه دانشجو کیت و دیجی اسپارک، طی چند سال گذشته بیش از 400 هنرجو در زمینه امبدد سیستم ها و اینترنت اشیا داشته است. در طی این مسیر نظرها و انتقادهای شرکت کنندگان در دوره‌ها در روند بهبود کیفیت ما را یاری کرده است. از این رو کاملا نسبت به محتوای آموزش‌ها و روش ارایه آن‌ها تجربه کامل برای کاربران ایرانی را داریم. 

 

رویداد آنلاین است