کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
حضور در دوره
۴ آبان
۴ آبان
۷۵۰,۰۰۰ تومان
حضور در دوره (ثبت‌نام تا ۲۸ مهر)
۲۰ درصد تخفیف برای ثبت‌نام تا پنج‌شنبه ۲۸ مهر
۲۸ مهر
۶۰۰,۰۰۰ تومان

درباره‌ی دوره (آنلاین)

موضوع اعمال به‌روزرسانی‌های امنیتی به صورت دوره‌ای، شاید مورد علاقه‌ی بسیاری از مدیران سیستم‌ها نباشد، اما در دوره‌ای که در آن زندگی می‌کنیم امری بسیار ضروری و مهم محسوب می‌شود. در حقیقت مشکلات و باگ‌های امنیتی به طور منظم در بخش‌های مختلف نرم‌افزارها و سیستم‌عامل‌های مختلف شناسایی و توسط شرکت‌های ارایه دهنده‌ی آن‌ها در قالب بسته‌های به‌روز رسانی، برطرف می‌شوند و اگر این بسته‌ها روی نرم‌افزار یا سیستم‌عامل‌های سازمان شما نصب شود، این سامانه‌ها در برابر حملات سایبری آسیب‌پذیر باقی خواهند ماند. باید در نظر داشت که حتی اگر نرم افزاری را که بر روی سرور یا رایانه‌ها‌ی سازمان موجود است هیچ‌گاه اجرا نشود، اما تنها به دلیل این‌که روی سیستم نصب شده است، می‌تواند زیرساخت سازمان را در معرض خطر قرار دهد.

عواقب عدم نصب به‌روزرسانی‌های امنیتی، می‌تواند شامل نفوذ به زیرساخت سازمان، از دست دادن داده‌های نرم‌افزاری آسیب‌پذیر، ایجاد اختلال در سرویس‌های حیاتی سازمان و غیره باشد. هر ساله بدافزارها میلیون‌ها دلار خسارت به سازمان‌ها در سراسر جهان وارد می‌کنند و یکی از  دلیل اصلی آن، عدم نصب بسته‌های به‌روز رسانی توسط کاربران و سازمان‌هاست.

از آن‌جاییکه بخش قابل توجهی از زیرساخت اغلب سازمان‌ها و شرکت‌ها برپایه‌ی سیستم‌عامل ویندوز پیاده‌سازی شده است، لذا مدیریت به‌روزرسانی این سیستم‌عامل در سراسر شبکه، امری حیاتی برای امنیت سازمان به حساب می‌آید. اما به دلیل تعداد بالای سرورها و رایانه‌ی کاربران در سازمان‌های بزرگ، حصول اطمینان از به روز بودن تمام سیستم‌عامل‌های ویندوز سازمان، ممکن است چالش‌برانگیز باشد. همچنین وجود بسته‌های به‌روزرسانی برای بخش‌های مختلف ویندوز مانند ActiveX، IIS، Internet Explorer و.Net Framework، فرآیند مدیریت به‌روز رسانی را دشوارتر می‌کند. بنابراین می‌توان از راهکارها و ابزارهای مختلف در راستای بهبود این فرآیند، بهره برد.

در این کارگاه به آموزش و معرفی راهکار مدیریت به‌روزرسانی زیرساخت‌های مبتنی بر سیستم‌عامل ویندوز با بهره‌گیری از زبان اسکریپت‌نویسی PowerShell و سامانه‌ی Splunk پرداخته می‌شود. شما با حضور در این کارگاه، با ساختار به‌روزرسانی‌های ویندوز، توسعه‌ی ابزارهای مبتنی بر PowerShell به منظور خودکارسازی فرآیند مدیریت به‌روزرسانی و در نهایت توسعه‌ی Add-On و بهره‌برداری از  Splunk به منظور پایش وضعیت به‌روزرسانی سرورها و رایانه‌های ویندوزی در سراسر شبکه‌ی سازمان را خواهید آموخت.

مدت زمان دوره

مدت زمان این دوره ۸ ساعت است، طی ۱ جلسه به صورت آنلاین، از ساعت ۱۰:۰۰ تا ۱۸:۰۰ برگزار می‌شود. تاریخ شروع این دوره پنج‌شنبه ۵ آبان ماه خواهد بود.

تخفیف ثبت‌نام زودهنگام

۲۰ درصد تخفیف برای ثبت‌نام تا ۲۸ مهر برای حضور در این دوره در نظر گرفته شده است که بلیط ثبت‌نام زودهنگام، بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف، در پلتفرم ایوند تعریف شده است.

گواهینامه‌ی دوره

برای دریافت گواهینامه‌ی این دوره، ده روز پس از جلسه‌ی پایانی، آزمونی برگزار خواهد شد که با قبولی در این آزمون، امکان صدور گواهینامه‌ی دوره برای شما را خواهیم داشت. حضور در آزمون پایانی و دریافت گواهینامه‌ی دوره برای شرکت‌کنندگان اختیاری است.

هزینه‌ی شرکت در آزمون پایانی: ۳۰ هزارتومان
هزینه‌ی چاپ و صدور گواهینامه‌ی دوره: ۵۰ هزارتومان

این دوره به چه افرادی توصیه می‌شود؟

کارشناسان مراکز SOC
مهندسین امنیت شبکه و زیرساخت
مشاورین و مدیران امنیت سایبری

برای حضور در این دوره چه دانش‌هایی باید داشته باشم؟

آشنایی با سرویس های زیرساختی و مایکروسافتی
آشنایی با سرویس Splunk
آشنایی با PowerShell
آشنایی با مفاهیم امنیت سایبری
حداقل یک سال تجربه‌ی کاری در زمینه‌ی امنیت سایبری

 

برای اطلاع از سرفصل‌های این دوره، به لینک زیر مراجعه کنید:

https://ravinacademy.com/course/splunk-and-windows-updates/

برگزارکننده

مدرس

۱۸۶۲
دنبال کننده
۱۰۶
کل رویدادها
۱۲
رویداد فعال

آکادمی راوین برگزارکننده دوره‌های تخصصی در زمینه امنیت سایبری است. تمام دوره‌های این موسسه در هر دو مسیر «آبی» و «قرمز» بر اساس آخرین دانش روز دنیا و هم سطح دوره‌های ارایه شده در موسسات بزرگ بین‌المللی، طراحی شده و توسط به‌نام‌ترین مدرسین ایرانی و غیر ایرانی تدریس می‌شود. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق پست الکترونیک info@ravinacademy.com...

بیشتر از ۱۸۰ نفر (۸۰%) این برگزارکننده را توصیه کرده‌اند.

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

شنبه ۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰

Network & Protocols Fundamentals

 • آنلاین
 • از ۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان
 • آکادمی راوین
یک‌شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۰

دوره تخصصی آنلاین متاورس و خلق ارزش

 • آنلاین
 • رایگان
 • محمد عبدالله زاده
یک‌شنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۰

آموزش مبتدی تا حرفه ای طراحی ۳ بعدی

 • آنلاین
 • از ۷۵۰,۰۰۰ تومان
 • رضا حریرچیان
یک‌شنبه ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۰

مبانی بازاریابی محتوایی

 • آنلاین
 • رایگان
 • آکادمی زرین