کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

استارهاب AI- کمپ رقابتی هوش مصنوعی

 

استارهاب هوش مصنوعی
کمپ رقابتی حرفه‌ایست برای به چالش کشیدن ایده‌ها، انتخاب و حمایت از تیم‌های مستعد و اســـتارتاپ‌های متخصص در زمینه کسب‌وکار هوش مصنوعی. 

در استارهاب هوش مصنوعی، تیم‌ها پس از ارزیابی اولیه در یک ماراتون ١٠ هفته‌ای شـــرکت می‌کنند و در یک فضای کار در طول این کمپ، هر ایده به یک پروتوتایپ تبدیل می‌شود و در انتهای کمپ در یک فضای جذاب رقابتی و بازیوار شده که شرایط بازار واقعی را شبیه‌سازی می‌کند، مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت. سپس تیم‌های برتر علاوه بر کسب تجربه و دانش، از جوایز نقدی برخوردار خواهند شد ( تیم اول 20 میلیون تومان ، تیم دوم 13 میلیون تومان ، تیم سوم 10 میلیون تومان ) و در صورت انتخاب شدن به عنوان ۵ تیم برتر تا 4 میلیارد تومان خدمات و سرمایه دریافت کنند.

زمانبندی:

 

مخاطبان:

 • تیم های حوزه کسب و کار هوش مصنوعی
 • افراد متخصص یا برنامه نویس در حوزه علوم مرتبط با هوش مصنوعی
 • افراد متخصص کسب و کار با علاقه مندی به حوزه هوش مصنوعی

ثبت نام در اســـتارهاب هوش مصنوعی، به صورت تیمی و یا انفرادی امکان پذیر است. افراد پس از ثبت نام، فرصت تیم سازی همراه سایر شـــرکت کنندگان را خواهند داشت و می بایست در نهایت به صورت تیمی در فرایند ارزیابی اولیه شرکت نمایند.

---------------

 

استارهاب تاکنون توانسته است مجموعه‌هایی از جمله «همراه‌اول»، « اسنپ»، « پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی»، « پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف » و « حرکت اول» را به عنوان اسپانسر جذب کند.

جهت اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت استارهاب : starhub.info مراجعه کنید.

تیزر استارهاب هوش مصنوعی

در استارهاب هوش مصنوعی، تیم ها پس از ارزیابی اولیه در یک ماراتون ١٠ هفته‌ای شـــرکت می‌کنند و در یک فضای کار در طول این کمپ، هر ایده به یک پروتوتایپ تبدیل می‌شود و در انتهای کمپ در یک فضای جذاب رقابتی و بازیوار شده که شرایط بازار واقعی را شبیه‌سازی می‌کند، مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت. سپس تیم‌های برتر علاوه بر کسب تجربه و دانش، از جوایز نقدی برخوردار خواهند شد ( تیم اول 20 میلیون تومان ، تیم دوم 13 میلیون تومان ، تیم سوم 10 میلیون تومان ) و در صورت انتخاب شدن به عنوان ۵ تیم برتر تا 4 میلیارد تومان خدمات و سرمایه دریافت کنند.

برگزارکننده

استارهاب
استارهاب
برگزار کننده رویدادهای تخصصی

برگزارکننده رویدادهای استارتاپی و کمپ های رقابتی برای به چالش کشیدن ایده‌ها و درنهایت انتخاب و حمایت از تیم‌های مستعد

حامیان

همکاران

گالری تصاویر

سوالات متداول

استارهاب یک کمپ رقابتی هوش مصنوعی است که به همت شرکت هاب (هوشمند اول بهشتی) و با حمایت مجموعه‌های همچون همراه اول، دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه شریف، حرکت اول و � برگزار می‌شود. هدف از برگزاری این استارهاب شناسایی و حمایت از استعدادهای هوش مصنوعی کشور است. تیم‌های شرکت‌کننده در این رقابت با تبدیل یک ایده به یک پروتوتایپ، در صورت موفقیت در ارزیابی نهایی تا مبلغ ۸۰۰میلیون
تمام تیم‌ّهای که در زمینه‌ی هوش مصنوعی صاحب ایده، توسعه‌ٔدهنده و یا حتی علاقه‌مند هستند
نیازی نیست. امکان حضور در استارهاب به صورت فردی وجود دارد. برای اشخاصی که به صورت فردی در استارهاب ثبت‌نام می‌کنند یک مرحله‌ی تیم‌سازی در نظر گرفته شده است که این افراد با یکدیگر تشکیل یک تیم خواهند داد و یا به تیم‌ّهای موجود می‌پیوندند
در استارهاب تیم‌ها از دو منبع خدمات دریافت می‌کنند. منتورها و هاب. منتورهای افراد خبره‌ای از مجموعه‌های فعال در حوزه‌ی هوش هستند که در این رقابت در کنار تیم‌ها هستند. به هر تیم یک منتور تخصیص داده می‌شود و علاوه بر خدمات مشاوره‌ای، ۵۰ ساعت آموزش تخصصی رایگان در اختیار آنها قرار خواهد داد. علاوه بر این، ۵۰ ساعت هم آموزش عمومی توسط مجموعه‌ی هاب ارائه خواهد شد. زیرساخت، APIهای کاربردی هوش مصنوعی و فضای فیزیکی جهت فعالیت به صورت رایگان در اختیار تیم‌های قرار خواهد گرفت.
ماراتون استارهاب از ۱۵فروردین آغاز شده و به مدت ۱۰ هفته ادامه دارد
در استارهاب دو مرحله ارزیابی وجود دارد؛ ارزیابی اولیه و ارزیابی نهایی. در ارزیابی اولیه تیم‌ها و افراد حائز صلاحیت جهت شرکت در رقابت انتخاب می‌شود. ارزیابی نهایی پس از پایان کمپ ۱۰ هفته‌ای است. در یک فرآیند Gamify‌شده که شرایط بازار واقعی را شبیه‌سازی می‌کند تیم‌ها ارزیابی می‌شوند. شاخص‌ها و معیارهای از پیش نوشته شده‌ای وجود ندارد. اگر محصول شما در بازار کوچک شبیه‌سازی شده بیشترین سهم را از آن خود کند، تیم منتخب خواهد بود.
تمام خدماتی که در طول این ۱۰ هفته ارائه می‌شود به صورت رایگان است و تیم‌ها فقط بابت ورود، آن هم پس از پذیرش اولیه نیاز است حق ثبت‌نام پرداخت کنند که قابل مقایسه با ارزش خدمات ارائه شده نیست. تیم‌ها حتی اگر در این رقابت پیروز نشوند، به جز کسب تجربه و شبکه‌سازی، از مشاوره‌ی افراد خبره و آموزش‌های تخصصی و عمومی بهره‌مند خواهند شد. علاوه بر به تیم‌های اول تا سوم نیز به ترتیب ۲۰، ۱۳ و ۱۰ میلیون تومان جایزه نقدی اهدا خواهد شد.
آموزش‌های ارائه شده در دوسته تخصصی و عمومی است. آموزش‌های تخصص توسط مجموعه‌ی منتورینگ هر تیم به آن تیم ارائه خواهد شد و متناسب با نیاز و ساختار ایده‌ی آن تیم است. برای اطلاعات بیشتر به سایت starhub.info مراجعه فرمایید
مجموعه‌هایی که سال‌ّهاست در زمینه‌ی هوش‌مصنوعی فعالیت داشته اند از جمله آنها: پیشرانا رایان مبین هوشیار راهکار پردازش ژرف رهنشان آرمان رایان شریف پارک علم و فناوری شهید بهشتی و موارد دیگری که تا پایان ثبت نام به لیست فوق اضافه خواهند شد
برای ثبت نام می توانید مستقیما از طریق سایت starhub.info اقدام نمایید یا پس از ثبت نام در سایت ایوند، به سایت starhub.info مراجعه کرده و اطلاعات خود را تکمیل کنید.

ویدیو از آپارات

4 میلیارد تومان سرمایه گذاری ویژه 5 تیم برتر

برگزار‌کننده

آواتار

استارهاب همراه اول

هوشمند اول بهشتی

رویداد های برگزارشده۴
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

تا ۳۱ اردیبهشت

دوره های رباتیک دانشگاه علم و صنعت ایران

 • آنلاین
 • از ۱۲۰,۰۰۰ تومان
 • دانشگاه علم و صنعت ایران
پنج‌شنبه ۳۰ اردیبهشت

رویداد وارونه در حوزه تجهیزات پزشکی (نیازهای فناورانه)

 • آنلاین
 • رایگان
 • بومرنگ (شبکه خدمات نوآوری)
تا ۳۰ تیر

کلاس آموزش ابزارهای هوش مصنوعی

 • آنلاین
 • ۳۰۰,۰۰۰ تومان
 • گروه DLeX
چهارشنبه ۵ خرداد

کنفرانس ملی نوآوری برای کودک و نوجوان

 • آنلاین
 • رایگان
 • معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و یونیسف ایران