رویداد به پایان رسیده است!
نخستین رویداد استارتاپ ویکند بندرماهشهر در تاریخشنبه ۱۵ اسفندبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

نخستین رویداد استارتاپ ویکند بندرماهشهر

شروع:
چهارشنبه ۱۲ اسفند ۹۴ ۱۴:۰۰
پایان:
شنبه ۱۵ اسفند ۹۴ ۲۲:۰۰
نخستین رویداد استارتاپ ویکند بندرماهشهر
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

صفحه اصلي رويداد:?????????? SWBANDAREMAHSHAHR.IR

کانال تلگرام:??????????? TELEGRAM.ME/ESTART

استارتاپ ویکند یک رویداد آموزشی – تجربی است که در آن شرکت کنندگان خواهند توانست با یادگیری آموزه های اولیۀ استارتاپی ایده های خود را در قالب یک فعالیت تیمی در 3 روز متوالی آخر هفته به محصولاتی اولیه تبدیل نمایند. در این برنامه شرکت کنندگان پر انگیزه ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارت آپ و کارآفرینی، بازاریاب ها و طراحان گرافیک گرد هم می آیند تا در طی 54 ساعت ایده هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل دهند و هر گروه ایده ای را اجرا کند. در این برنامه جهانی تا بحال بیش از 193هزار نفر در بیش از 726 شهر از 150 کشور دنیا شرکت نموده اند. در این رویداد ایده های زیادی مطرح می شوند اما آنچه در این برنامه اهمیت دارد فقط سه چیز است. اجرا، اجرا و فقط اجرا!

این برنامه از ساعت 16:00 بعدازظهر روز چهارشنبه آغاز و تا ساعت 22:00 شب جمعه ادامه دارد. در طول برنامه شرکت کنندگان همگی در یک فضای مشترک قرار می گیرند و با کمک مربیان خبره که از میان کارآفرینان موفق و اساتید دانشگاهی انتخاب شده اند، ایده‌ها را به کسب و کار تبدیل می‌کنند.

در پایان برنامه تیم‌ها پروژه‌های خود را به هیئتی از داوران که از میان جامعه سرمایه‌گذار و اساتید دانشگاهی و کارآفرینان هستند، ارائه می‌نمایند.

?صفحه اصلي رويداد:?????????? SWBANDAREMAHSHAHR.IR

کانال تلگرام:??????????? TELEGRAM.ME/ESTART

آدرس:بندرماهشهر استان خوزستان - شهرستان بندرماهشهر - بندرماهشهر - ناحیه صنعتی - خیابان دانشگاه - دانشگاه صنعتی امیر کبیر - پردیس ماهشهر